REKLAMA

Profil wadam

zgłoś
    Women's Health już w Polsce!
    WItam. Nie przeglądałem jeszcze WH. Jednak dostałem takie oto podsumowanie od mojej domowniczki (i regularnej podkradaczki MH). http://oi43.tinypic.com/8y98io.jpg
    wadam, 2013-05-20 21:20:38
    zgłoś
    Buty na wiosnę/lato
    U mnie z kolei nadszedł czas zmiany wysłużonych nike\'ów (6 lat - kolorowa pięta w lewych się oderwała - zapewne dlatego, że mam trochę krótszą lewą nogę) i z ciężkim sercem szukałem czegoś na zastępstwo. Po mierzeniu reeboków, asicsów i innych wybór padł na adidasa z tego powodu, że czułem się w nich najswobodniej i najprawdodpodobniej będą najbardziej \"przewiewne\". Czy rzeczywiście - zobaczymy. Zakup dzisiejszy więc za wcześnie by oceniać.
    wadam, 2013-05-20 21:33:15
    zgłoś
    Laser Tag
    Witajcie! Nie wiem czy słyszeliście o tej formie zabawy. Ostatnio miałem okazję pobawić się dwie godzinki w Olsztynie. Dobra zabawa (paintball bez farby). Czy ktoś z was korzystał? Czy ktoś był na tym w Olsztynie (X Arena Game Club)? Jak wrażenia? Ps. z hasłem \"Alfa\" można dostać zniżki w tym lokalu (20%). Pozdrawiam
    wadam, 2013-05-28 19:50:44
    zgłoś
    Soczewki zamiast okularów?
    Witam!Od kilku lat noszę okulary, ale mimo upływu czasu nie mogę się do nich przyzwyczaić. Jako, że wada wzroku jest niewielka (-1), to zdejmuję okulary, jak tylko wchodzę do pomieszczenia, nie noszę ich w domu i w pracy, tylko na zewnątrz. Zanim zacząłem nosić okulary, miałem bardzo zmęczone oczy po całym dniu nieostrego widzenia i wysilania wzroku. Coraz poważniej zastanawiam się nad soczewkami kontaktowymi. W internecie przeczytałem, wszelkie poradniki na temat soczewek, z których wynika, że prawie każdy może nosić soczewki kontaktowe. A chyba najbardziej przeraża mnie zakładanie i zdejmowanie soczewek, co według tego artykułu \"zakładanie i zdejmowanie soczewek\" wcale nie powinno być trudne i straszne. Czy ktoś z Was mógłby mi napisać parę słów od siebie, jak to jest z tymi soczewkami?Pozdrawiam Moje doświadczenia:Często zakładałem soczewki do grania na sali czy podwórku. Przy mojej wadzie (-1,5) było to prawie niezbędne. Na początku piekły oczy. Okazało się, że moje wybredne gałki nie akceptują każdego rodzaju soczewek (a właściwie produktów różnych firm). Zdecydowałem się poprosić okulistę o pary na próbę - dostałem za darmo bodaj 3 firm.Wyszło tak (bez reklamowania), że najbardziej komfortowo czuję się w tych, które mają największe nawilżenie gałek.Na początku kupowałem komplety 30-dniowe. Ale było niewygodne (jak dla mnie) dbanie o higienę pojemnika i soczewek po ich zdjęciu. Przerzuciłem się na jednodniowe (koszty /w przeliczeniu/ są niemal identyczne jak 30-dniowych). Nie ma już żadnego problemu. Wieczorem zdejmuję, wyrzucam, rano zakładam nowe.W aucie trzymam pudełko \"na wszelki wypadek\" - na co dzień chodzę w okularach ale \"w teren\" zakładam soczewki - czuję większą swobodę i komfort mając całe pole widoku ostre, a nie tylko część ograniczoną krawędzią szkieł w okularach.Nie ma się czego bać. Trzeba próbować różnych rodzajów i firm aż trafi się na te, które nam najbardziej odpowiadają.
    wadam, 2013-05-28 19:58:18
    zgłoś
    Jakie macie komputery - tutaj można się pochwalić
    Nawiązując do tematu - Posiadam Lenovo T430. Polecam każdemu. Super wydajny i cichy. Do tego gwarancja biznesowa door-to-door i 3 lata gwarancji(!)
    wadam, 2013-05-28 20:02:17
REKLAMA