REKLAMA

Profil venso

zgłoś
    Moja Dieta i nie tylko...
    CYTAT(Adam @ 12-06-2010, 20:57) Venso: Jeśli poszukasz w publikacjach PWN na pewno znajdziesz - powinno być w "Żywieniu Człowieka" jeśli pamięć mnie nie myli. Niestety nie mam pod ręką więc nie będę cytował. Natomiast zeskanowałem tabelkę z artykułu Michała Karmowskiego (Muscular Development 4/2010):Ok, dzięki za info. W ogóle dziwi mnie takie rozbieżne spojrzenie na twaróg, bo ogólnie nabiał wiadomo. Gorsze białko mniej bioprzystępne, a naukowo dowiedziono że chroni mięśnie na wiele godzin.. Nie jestem do końca pewien.. ale z tego co pamiętam to wskaźnik aminokwasu ograniczającego w tym przypadku nie wynosi 48 a 70..
    venso, 2010-06-13 11:08:09
    zgłoś
    Problem - Dziewczyna
    CYTAT(magdalena @ 13-06-2010, 21:48) A tam gadacie pierdo ły o tym zwlekaniu na czasie ja mojego męża poznałam jednego dnia, tego samego zerwałam z innym, a na następny wiedziałam jak całuje (tak wtedy tylko całowało sie na pierwszej randce) a niedługo stuknie Nam 8 lat On potrafił zrobić to w jeden dzień, a naprawdę nie należałam do dziewczynek zakoch**ących się w kazdym nowo poznanym przystojniaku. Tylko zrobił to w jeden dzień, a działa tak że przez 8 lat nikt inny nie zdołał naruszyć jego pozycji u mego boku... I to nie dlatego że nie poznałam jeszcze Waldka i Svena panowie pewności siebie i koniec tego żalenia się, ruszczie du...pami i nie tylko koniecznie swoimiTo się nazywa działanie w afekcie ^^ Swoją droga sama sobie przeczysz - pierdołami jest zwlekanie, a przykład Twojego partnera stoi w opozycji do tego.
    venso, 2010-06-13 22:29:09
    zgłoś
    Problem - Dziewczyna
    CYTAT(magdalena @ 13-06-2010, 21:48) Nie rozumiem, dlaczego sobie przeczę? wytłumacz kobiecie? Przeciez chodziło mi o to że pierdoły gadaja ci co mówią że dadzą sobie na wstrzymanie i twierdzeniami co nagle to po diable...Z zycia trzeba korzystać...W takim razie zwracam honor, odniosłem to do kontekstu wcześniejszych wypowiedzi... Z tą nagłością też trzeba uważać, dobranie partnerki bez odpowiedniego "przeswietlenia" jej osoby i związki później się walą, to jest główna przyczyna niepowodzeń no chyba, że przygodny charakter znajomości.
    venso, 2010-06-13 22:56:33
    zgłoś
    Modne rzeczy tego lata
    CYTAT(healther @ 15-06-2010, 14:41) Jakie waszym zdaniem są modne rzeczy tego lata co jest na topie;) Kolory rodzaje butow itp..Chcesz być modny ? Być na topie ? Ta strona jest dla Ciebie.. Wyróżnisz się na pewno !
    venso, 2010-06-15 15:54:16
    zgłoś
    Zajęta kobieta
    CYTAT(whitechocolatte @ 19-06-2010, 21:26) próbowałem człowieku miałem taką ale to temat na inną rozmowe. Nocy by nam brakło. A ja tak bardzo kocham rozmawiać jak i pisać więc naprwadę bobasie. Trzymałem ją przy sobie tak mocno jak i ona mnie przy sobie aż potem nagle niespodziewanie bez zadnego ostrzezenia nastały takie czasy gdzie juz tylko niestety ja trzymałem bo ona juz nie chciała. Dziwne.Sorry, ale ja się tej pannie nie dziwie, po twoich wypowiedziach na forum wnioskuję, że typem misia jesteś...
    venso, 2010-06-19 22:51:17
    zgłoś
    Zajęta kobieta
    CYTAT(bobas @ 28-06-2010, 13:19) Jakbys umial to bys mogl byc dla niej sk***ielem i zrobic z niej FF ale nie umiesz to zerwij z nia [email protected]: Moze lepiej w blogu o tym pisać, bo na forum każdy Ci udziela cennych rad i wskazówek a i tak swoje robisz. Patrząc na to obiektywnie, jedyna rada jaka można Ci udzielic - zacznij szanować siebie. Bo ewidentnie widać, że nie szanujesz siebie i tym bardziej panna Cie nie szanuje, ma Cie za śmiecia. GG, smski, fb - WTF ? Zacznij żyć prawdziwym życiem. Ta panna to mistrzyni manipulacji - jednego dnia powie "sp..." twojej upodlającej osobowości a drugiego "kocham", a ty łykasz to jak suka w trakcie rui ^^ Nie potrafisz byc z takakobietą, lepiej sobie znajdź inna pannę, sztuczną pipkę, cokolwiek.. ona zj**ie Ci psychikę, czy ty naprawdę tego nie widzisz ? Wywal jej nr z komórki, FB, GG.. pytanie czy masz na tyle duże jajka by to zrobić...
    venso, 2010-06-28 13:35:20
    zgłoś
    Problem - Dziewczyna
    CYTAT(Waldemar @ 29-06-2010, 0:18) A mnie boli, że inteligentne i ladne dziewczyny obciągają pierwszym lepszym bajerantomInteligencja nie ma żadnego wpływu na to tak naprawdę, moze być głupia zeszmacona hedonistka i całkiem inteligentna ^^ Co się dziwić, medialna nagonka na dziewice zrobiła swoje.. a presja otoczenia jest nieubłagana. Ja zwykle bajeruje w bookstorach (ale trzeba być oczytanym danym dziale by zabłyssssnać czymś xD) albo idę na koncert rockowy, tam zawsze świeży narybek i żadnego spiecia... Jak siedzisz pod blokiem albo chadzasz do klubów to sie nie dziw, że tak jest... no chyba że w takim niefortunnym środowisku się obracasz.
    venso, 2010-06-29 00:29:08
    zgłoś
    Problem - Dziewczyna
    Za mało szczegołów np. okoliczności rozstania (z czyjej winy), staż związku, czas rozstania etc.. ? Może robić z Ciebie swoją fuck friend a może mówienie o uczuciach rozmiękcza go i traci kontrolę nad związkiem... a może jest kozakiem i ciągnie 2 sroki za ogon równocześnie ^^
    venso, 2010-06-29 10:00:14
    zgłoś
    Problem - Dziewczyna
    CYTAT(wysoka28 @ 29-06-2010, 12:40) bylismy rok, rozstanie z powodu kłótni trwało około rok, w tym czasie probował do mnie wrócić pare razy, fuck friend wykluczone, teraz spotkalismy się bo on chciał tylko pogadac, rozumiem rozmiękczenie ale kiedyś to on był bardzije zakochany i 1 powiedział że mnie kocha a teraz jest strasznie zaakłopotany, nie wiem może kogoś ma i dlatego się tak pulta tylkoi dlaczego odezwał się po roku czasu?Ja to widzę tak, że ma pannę z którą mu nie do końca wychodzi i masz coś czego ta panna nie daje (byćmoże tamtą zrobił sobie FF a z tobą lawiruje na drugim froncie bo szuka czegoś głębszego, sporo facetów tak robi niestety). Inna koncepcja jest taka, że trafił na teorie rozpowszechniane przez tzw. trenerów uwodzenia (czego jest teraz od groma) i teraz sobie myśli, że mu ulegniesz - dlatego utrzymuje dystans i jest niedostępny co jest typową zagrywką wzmagającą pożądanie i rozmyślanie o nim ^^ Ja tam nie wierzę w powroty, można się rozstawać na jakiś czas ale ponad rok..
    venso, 2010-06-29 16:51:38
    zgłoś
    Czego ona chce?
    Czytam i się zastanawiam czy piszesz na serio czy żarty z rana się trzymają ^^. Na ten krok miałeś czas na początku przez pierwsze kilka spotkań.. jak w swojej garderobie wsadziłą Cię do szufladki "przyjaciel", a nie do kredensu gdzie trzyma majtki, nie masz raczej szans na więcej. Takie życie.
    venso, 2010-07-05 10:35:26
1 ... 2 3 4 ... 266
STRONA 3 z 266
REKLAMA