REKLAMA

Profil venso

zgłoś
    Zapomniana historia Polski
    Mini poradniki dla początkujących Lechitów. :D   jednym słowem nieświadomie zmasakrowałeś wszelkie nędzne pseudowywody Danielka/Drapcia/Anakina/9enoma o wyższości syjonistycznej^^ A moze to był celowy zabieg ??? Ad vocem Anakina ;)  * dla jasności - Qui zginął jak Anakin był młody, a Vader tylko patrzył na wysadzanie planety... ale co powyrzynał młodzików to jego ;)  ad vocem.... źródło Mwahahaha xD xD xD
    venso, 2015-12-11 17:45:58
    zgłoś
    Plebiscyt - czy jesteś za banicją ANAKA/DRAPIEŻCY z forum ?
    Zapomniales \"aka Detoks\" :lol: :lol: :lol: :lol:Myślę, że jeszcze musi przejśc kilka etapów zmiany osobowości zanim dojdzie do Detoksa i siebie samozmasakruje z litości xD Generalnie kapusiami sie brzydze, donoszenie to wyjatkowo niemeskie rozwiazanie, choc zdaje sobie sprawe, ze z gabarytami wyrosnietego kurczaka to juz nikomu mordy nie obije, bo ja moge do tego dodac grozby karalne naruszenia nietykalnosci cielesnej http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=5072.msg297071#msg297071Nie wiem tylko na co raportuje i po co. Redaktor strony od dawna piastuje inną funkcję, a nowy jest bardziej zdystansowany do naszych waśni ^^ Administrację w zasadzie interesuje porządek na stronie menshealth, niwelowanie spamu i żywa przyjazna dyskusja (czyt wszystkich poza tą czarną owcą aka wyrosniętym kurczakiem)m a nie rozterki jakiegoś hejtera z urojeniami Jedi xDZadufany w sobie narcyz nie dość, że cierpi na multi-rozszczepienie osobowości, to jeszcze za bardzo gwiazdorzy, myśli że konsekwentnie dojdzie do jakiegoś fejmu. A niestety ten wredny grymas na twarzy w awatarze ewidentnie mu w tym nie pomaga :(Eh... myślałem, że ta inteligencja to nie jest na pokaz, ale niestety zbłaźnił się posądzając mnie o sympatyzowanie z PiSem, hejterem Żydów i pedałów, no litości.Po prostu nie trawię lewactwa jakkolwiek się objawia jak też zapluwaczy naszego narodu.Biedny Danielek... nie dziwię się, że tyloma gadżetami się otacza na co dzień, rekompensuje sobie wszystko to, co zyskałby pozytywnym nastawieniem do ludzi.
    venso, 2015-12-11 21:44:01
    zgłoś
    Choroba w zwiazku
    Podstawowa zasada - nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma.Życie bez przeszkód do pokonywania straciłoby swój sens...Na swoją dolegliwość zdrowotną możesz spróbować Żywienia Optymalnego.
    venso, 2015-12-11 21:56:50
    zgłoś
    [Ogłupiające] Media w Polsce
    TAK DZIAŁA MANIPULACJA W MEDIACH PUBLICZNYCH W PRAKTYCE (żeby nie było - nie jestem \"pisuarem\" jak zarzucała mi pewna gnida donosicielska z forum, drażni mnie medialne manipulowanie ludźmi i podsycanie nienawiści, niezależnie jaka partia byłaby na ostrzy krytyki) Źródło ZOBACZ jak manipulują! Klatka po klatce, zdanie po zdaniu rozkładamy materiał Lewickiej z \"Wiadomości\" TVP. Ktoś będzie jej \"dzieła\" bronił?  Każdy kolejny dzień przynosi coraz gorsze zachowania dziennikarzy i władz telewizji publicznej. Nie wystarcza już skrajnie stronniczy dobór gości i tematów. Nie zatrzymują się na otwartym niemal nawoływaniu do obalenia dopiero co wybranej władzy i opowiadaniu grobowym głosem o ekipie PiS. I nie poprzestają na takim kadrowaniu manifestacji, by z antyrządowej zrobić historycznie wielką, a prorządową sprowadzić do kilku samotnych grupek.Idą dalej, tropem funkcjonariuszy stanu wojennego i najgorszej komunistycznej propagandy. Tak, opowiadanie o prezydencie i rządzie przypomina nam coraz bardziej narrację władzy skierowaną przeciw „Solidarności” po 13 grudnia 1981 roku. Ale nie ma co strzępić języka po próżnicy. Oto jak wyglądał dziś jeden z głównych materiałów w „Wiadomościach” TVP, przygotowany przez panią Karolinę Lewicką. Warto podkreślić, że materiał jest prezentowany na podkładzie muzycznym sygnalizującym niepokój, zło, coś niedobrego. Pozostałe materiały w „Wiadomościach” takiego podkładu nie mają.1. Krzysztof Ziemiec zapowiada:  Dwa weekendowe marsze. Dwa odmienne środowiska manifestantów. Dwie różne wizje Polski i oceny sytuacji w kraju. Dyskusja o tym jest obecna w mediach od dłuższego czasu, ale być może ponownie powróci także do Parlamentu Europejskiego. Tym razem za sprawą przewodniczącego Martina Schulza, który o wydarzeniach wokół Trybunału powiedział, że mają charakter - tu cytat - „zamachu stanu”. Karolina Lewicka. 2. Karolina Lewica zaczyna. Grozę słychać już jej w głosie: Raptem cztery tygodnie minęły od expose Beaty Szydło. PiS już traci w sondażach, choć każdy nowy rząd cieszył się kredytem zaufania i rosnącym poparciem.c.d. [klik!]
    venso, 2015-12-15 17:21:30
    zgłoś
    Piękne, urocze, ponętne, sexowne, zmysłowe istotki
    Jako że niedawno odbyła się długo oczekiwana premiera Gwiezdnych Wojen... w ramach nawiązania i ocieplenia atmosfery na forum, przygotowałem coś specjalnie dla Anakina (9enom\'a)... Danielku, mam nadzieję, że uśmiechniesz się pod wąsikiem i juz nie będziesz broił ! Jak dawniej założysz swoje tematy i będziesz kompilował trreści wedle uznania ^^ Oto obiecane focie dla Ciebie....          xD xD
    venso, 2015-12-20 02:58:19
    zgłoś
    moja młoda żona mnie zdradza
    Temat wygląda jak temat typowego trolla, no ale żeby nie było zbyt stronniczo... Właściwie nie planowaliśmy tak szybko tego ślubu. Mieliśmy się ustatkować dopiero po 30. Na naszą decyzję wpłynęły głównie naciski ze strony rodziny i otoczenia.Jeśli pozwalasz, by inni mieli wpływ na Twoje decyzje i tym bardziej ulegasz naciskom otoczenia, zwłaszcza w tak ważnych kwestiach jak ślub, bardzo prawdopodobne jest, że stracisz panowanie nad własnym życiem... Ślub był pięknym wydarzeniem, ale strasznie stresującym.Piękne to jest wystawne przyjęcie dla rodziny, z waszej perspektywy niczego nie zmienia na lepsze tak naprawdę. Jedne z wielu społecznych ułud życia, obejrzyj sobie ten film... chociaż ze względu na artyzm i analogię do Twojej sytuacji poleciłbym Ci ten ^^   miałeś podobnie ? Na twarzy mojej żony albo było widać łzy, albo stres a najczęściej zamyślenie.Bardzo podejrzane, jak na teoretycznie jeden z \"najszczęśliwszych\" dni w kobiecej egzystencji... Moja żona uśmiechnęła się prawdziwie tylko jeden raz, gdy tańczyła z X, który zadedykował piosenkę specjalnie dla niej. X ma 43 lata, jest prawnikiem, dawno po rozwodzie. Swojego czasu w naszym miasteczku krążyły plotki jakoby moja żona wówczas 18-latka i on mieli romans, plotki szybko ucichły, a ja w żaden sposób nie mogłem tego sprawdzić bo dopiero się poznawaliśmy.Jak to mówią, stara miłosc nie rdzewieje, a tym bardziej pierwsza.... To było 6 lat temu. Przed ślubem wielokrotnie o nim słyszałem, ale nie miałem powodów do zazdrości (chociaż może nie wiedziałem o wielu rzeczach). Nawet nie protestowałem gdy chciała zaprosić go na ślub, ok każdy z nas miał prawo zaprosić tego kogo chciał.Nie wiem jak dla innych, ale zapraszanie swojego ex na ślub jest co najmniej nie na miejscu. skutek był taki, ze moja wybranka zniknęła na całą noc, rano pojawiła się na chwile w domu zabrać tylko torbę, potem jakoś doszliśmy do kompromisu.Czy tak postępuje młode małżeństwo ? Nie wiem, gdzie Ty miałeś mózg, ze dałeś się w to wszystko tak wmanewrować jak małe dziecko ? Dwa dni temu wygadała się, że całą noc spędziła u X, właściwie nie ona się wygadała, ale jej serdeczna przyjaciółka.To teraz pytanie do Ciebie.... kim jest ta Twoja/jej przyjaciółka ?Ja doskonale rozumiem czym jest solidarność jajników, ale z drugiej strony często takie \"serdeczne\" przyjaźnie okazują się atrapą, pod którą ukryty jest PIES OGRODNIKA. Czy aby nie ma jakichś ukrytych interesów względem Ciebie a może Twoja żona stoi na drodze ku jej szczęściu z tym facetem ?Musisz się tego dowiedzieć, porozmawiać ze swoja żoną, bo linczować kogoś na domysłach i w dodatku zakładać temat na forach jest nie tyle że niedojrzałe co smutne.Spotkaj się z tym gościem i szczerze z nim zagadaj. Możliwe, ze to stara miłość i zwróciła się do niego, bo jest dojrzały i świetnie ją rozumie... a może rzeczywiście poszła się zrelaksować w jego ramionach... może jest jego przeleciółką, a Ty samcem beta/gamma, który po prostu miał zapewnić jej utrzymanie/niezależność od rodziny czy też dochody porozwodowe na skutek braku intercyzy (?).Ode mnie pytanie, czy były sytuacje w Waszym życiu, ze wychodziła gdzieś bez Ciebie wystrojona lepiej niż zwykle ? Jak układało się wasze współżycie (łóżkowe) w trakcie początku związku, po kilku latach i po ślubie ? na ogół kobieta, która zdradza unika seksu ze swoim partnerem.
    venso, 2015-12-20 23:11:36
    zgłoś
    Zrozumieć pewną dziewczynę, jakie ma do mnie podejście?
    Opcje mogą być trzy: 1) Nie masz wystarczającego doświadczenia i nie wiesz z której strony i jak ugryźć to ciasteczko2) Stosuje starą jak świat zabawę - testowania Ciebie jak bardzo będziesz o nią zazdrosny, celem sprawdzenia siły Twojej psychiki lub wysondowania jak bardzo Ci się podoba3) Toksyczna kobieta-ośmiornica Oczywiście pomijając banał, że...   ^^
    venso, 2015-12-21 02:20:53
    zgłoś
    Zajęta dziewczyna - jak rozegrać?
    Od roku znam pewną dziewczynę (mamy wspólnych znajomych i tak się poznaliśmy), dziewczyna od kilku lat jest w stałym związkuZajęta dziewczyna - jak rozegrać? Szczerze ? Za sabotowanie związku powinieneś dostać plaskacza. Na naszym forum dość kontrowersyjne ale jednak jakieś zasady obowiązują, przejrzyj trochę tematów z działu... I teraz prośba o radę - jak to dalej rozgrywać, żeby sprowadzić ją jednak za jakiś czas do siebie w celu wiadomym? Nie chce mi się już chodzić na jakieś \"kawki\", ale też nie chcę udawać nie wiadomo jak obrażonego, chcę być po prostu skuteczny. Kiedy się odezwać i co proponować? Jak reagować, gdy dziewczyna odezwie się sama (znając ją, to pewnie w ciągu tygodnia się odezwie)? Z góry dziękuję za wszelkie rady. Zadając takie pytania z góry jesteś skazany na porażkę.... Z przedstawionego temu wynika, że jedyne na co cię stać to machinacje podkoloryzowane tandetnymi manipulacjami typu \"udawanie obrażonego\"... Ale ja już się nałaziłem z nią na rózne \"kawy\", wiem o niej dużo, ona o mnie też. Teraz to już raczej albo w jedną albo w drugą, kolejne wyjścia \"na kawę\" raczej już niewiele wniosą do tej relacji, albo co gorsza skierują ją w kierunku koleżeństwa.Tak naprawdę już niczego nie wniesiesz w tą znajomość. Jeśli miałeś jakiekolwiek szanse, to właśnie na tych \"kawach\" i tak oto podobnie jak kolega predestynujesz do jej tamponu emocjonalnego ^^ Jej właśnie chodziło o orzeźwiający świeży seks, jak wielu laskom w konfliktowych związkach, a Ty zgrywasz gościa, któremu przede wszystkim nie chodzi o seks.... xD Podbijam wątek, bo nadal nie bardzo wiem, jak zadziałać, od czasu tego nieszczęsnego telefonu we wtorek nie mamy kontaktu, zero rozmów czy SMS-ów, jedyny nasz \"kontakt\" przez ten czas to podlajkowanie przez nią jakiegoś mojego wpisu na fejsie :D ak dziewczę coś popsuje i jest cisza z mojej strony, to wtedy zaczyna na potęgę mnie lajkować lub ewentualnie komentować wpisy wspólnych znajomych, które ja wcześniej skomentowałem (normalnie też praktycznie nie komentuje czegokolwiek), tak jakby chciała zwrócić na siebie uwagę. No wiem, może durna i dziecinna ta poszlaka, ale jakaś tam reguła jednak jest do zaobserwowania   Nawet mamy wspólne zdjęcie z imprezy, jak dziewczyna siedzi między mną i swoim facetem i przyklejona do mnie (jeszcze bardziej się przytuliła przed zrobieniem tego zdjęcia), a jej facet żałośnie z boku. Kumpel wrzucił to potem na fejsa, podlajkowała ;) So cute !   No dobra, ciąg dalszy, bo nic wtedy nie poszło tak, jak trzeba. Tamto spotkanie, o którym pisałem w poprzednim wpisie, panna odwołała w ostatniej chwili, kolejne również. xD Dlaczego mnie to nie dziwi ??? Rozumiesz już ? Furtka uchylała się i z niej nie skorzystałeś...    i jak już zrobicie po łyczku herbatki to czekaj na sygnały:  P.S. Tak na serio, to zrób nawet \"force landing\". Ty go lepiej nie podpuszczaj, bo ona zrobi sygnał, a ten zacznie krążyć po pokoju udając samlot ! xD xD xD ------------------ Poszukaj sobie wolnej kobiety, bo przy tej ewidentnie nie masz szans na typowy związek :)Jedno jest pewne, jesteście siebie warci. Nawet jeśli plan się powiedzie, nie zdziw się, jeśli z porównywalną łatwością i tobie dorobi rogi...
    venso, 2015-12-21 17:39:25
    zgłoś
    Powrót do eks
    Byliśmy razem prawie 5 lat. Tego roku zostawiła mnie dla innego.Po trzech miesiącach odezwała się do mnie ze żałuje i ze chce odbudować wszystko. Ok, jako ze nadal ją kochałem zgodziłem się. Na spokojnie możemy spróbować, powoli odbudować.(...) Nie wiem ze mną jest coś nie tak?   „In idem flumen bis non intrabitis”
    venso, 2015-12-26 01:32:04
    zgłoś
    Szczęśliwego Nowego Roku 2016
    W Nowym Roku 2016 życzę wszystkim dużo sukcesów, zdrowia, miłości, pomyślności, spełnienia planów i marzeń, doświadczeń wzbogacających w mądrość..   .. i najważniejsze - dużo uśmiechu. Uśmiech jest najważniejszy... http://www.youtube.com/watch?v=rQ2-m4YYqp0 ^^
    venso, 2016-01-01 15:47:18
1 ... 264 265 266
STRONA 266 z 266
REKLAMA