REKLAMA

Profil embi

zgłoś
    Niemęsko jest palić
    Wydaje mi się, że ta moda zmienia się raz w jedną raz w drugą stronę.Ja osobiście nie paliłem, nie palę i palić raczej nie będę. Nie widzę ani jednego argumentu, który by za tym przemawiał.Chyba, że wyjście z kumplem albo koleżanką na fajkę Choć chyba nie chciałbym być z kobietą, która pali.
    embi, 2012-09-18 11:33:37
    zgłoś
    Czy mówić dziewczynie o pierwszym razie?
    Kurcze, Greg ma rację. Nie mów jej. Znając kobiety, kiedyś to wykorzysta przeciwko Tobie. Każdy ma jakieś tajemnice. Odpuść sobie takie zwierzenia.
    embi, 2012-09-24 11:35:32
    zgłoś
    Jaki prezent dla przyjaciółki?
    40 zł i prezent na dwie rocznice. Czyli po 20 zł na jedne. W tym 18-stka.Ręce mi opadły. Nawet nie mam ochoty się zastanawiać.
    embi, 2012-09-26 13:34:29
    zgłoś
    Moje życie
    Jak na mój rozum to tobie baby brakuje.Przestań szukać księżniczki z dziecięcych bajek tylko poznawaj realne kobiety. W końcu któraś Ci przypasuje.Powodzenia!
    embi, 2012-10-01 09:58:19
    zgłoś
    Ubrania na siłownie
    A ja polecam odzież, która odprowadza pot. Ja takiej używam. Po co się aż tak kisić we własnym pocie.
    embi, 2012-10-12 13:26:30
    zgłoś
    Trochę kultury nie zaszkodzi:)
    Ja też polecam "Szalone nożyczki".
    embi, 2012-10-16 10:11:34
    zgłoś
    Pielegnacja twarzy
    Myślę, że powinieneś stosować jakieś tłuste kremy. Ja ich bardzo nie lubię, ale jak biegam zimą w ujemnych temperaturach to pomaga. Myślę, że w Twoim przypadku też będzie OK ponieważ słońce to jedno a tak naprawdę skórę bardzo niszczy wiatr. Z uwagi na to słońce, o którym piszesz to może taki krem powinien mieć też filtr UV.
    embi, 2012-10-16 10:16:04
    zgłoś
    Kołdra wspólna czy dwie osobne?
    Cześć! Napiszcie co myślicie i jak u Was wygląda sprawa kołdry dzielonej z partnerką.Ja do tej pory używałem jednej kołdry z moją żoną, ale teraz doszedłem do wniosku, że dwie osobne są lepszym rozwiązaniem.Większy poziom higieny, możliwość gospodarowania swoim miejscem w łóżku, odseparowanie się od ciągłego przytulania, dziecko we wspólnym łóżku, itp.Ja wczoraj kupiłem osobną kołdrę i od razu pojawił się foch. 
    embi, 2013-01-24 23:40:46
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Czy ktoś bardziej zaawansowany mógłby mi pomóc w rozwiązaniu pewnego dylematu? :)Od dłuższego czasu stosuję odżywkę białkową OLIMP SYSTEM PROTEIN 80. Dużo jednak czytam ostatnio na temat \"konieczności\" stosowania BCAA.Mój dylemat polega jednak na tym, że po porównaniu składu aminokwasów odżywki białkowej ze składem aminokwasów BCAA okazuje się, że odżywka białkowa zawiera te same ilości aminokwasów co BCAA a nawet skład jej jest bardziej rozbudowany.Czy jest jakiś sens w dokładaniu sobie BCAA stosując dziennie dwie, trzy porcje odżywki białkowej?
    embi, 2013-07-16 12:06:56
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Siemka LilPeneros, ważę ok. 90 kg i raczej permanetnie jestem na redukcji.Białko stosuję w celu zabezpieczenia mięśni przed ich strawieniem przez organizm. Nie jestem w stanie w pożywieniu dostarczyć tych 180 g białka więc posiłkuję się odżywką.Chyba masz rację. Powinienem sobie odpuścić BCAA. Zastanawiałem się nad stosowaniem tego suplementu tylko jako zabezpieczenia przed utratą mięśni podczas redukcji. 
    embi, 2013-07-23 07:52:07
1 ... 2 3 4
STRONA 3 z 4
REKLAMA