REKLAMA

Profil embi

zgłoś
    Szpagat - podstawowe ćwiczenia rozciągające
    To ja mam takie pytanie:czy wiek ma znaczenie w tym czy zaczynając się rozciągać dojdziemy po pewnym czasie do szpagatu? Czy wiek 40 lat jest jakąś przeszkodą?
    embi, 2012-07-24 11:21:04
    zgłoś
    Czy bieganie może zabić?
    Kurcze! Wczoraj przebiegłem swój zwykły dystans (8,3 km) i po powrocie do domu rozbolała mnie głowa i jakieś mdłości się pojawiły. Mam nadzieje, że to tylko przejściowe. Biegam co drugi dzień więc to raczej nie był szok dla organizmu. temperatura też nie była zabójcza bo biegłem o 20:00. Mieliście kiedyś takie objawy?
    embi, 2012-07-24 13:32:38
    zgłoś
    Czy bieganie może zabić?
    \'Alek\' napisał(-a):Może lekkie odwodnienie, niestrawność, lub po prostu zmęczony organizm. Brak witamin, minerałów.Możesz mieć rację. Dużo tych "może". Chyba zbyt pochopnie się dopytuję. Zobaczę co będzie jutro.A tak na marginesie to z jaką częstotliwością biegacie? Ja nie mogę biegać codziennie bo piszczele mnie bolą !Muszę co drugi dzień.
    embi, 2012-07-24 14:31:07
    zgłoś
    Czy bieganie może zabić?
    \'Mauaku\' napisał(-a):A rozciągasz się przed bieganiem? Mnie też kiedyś bolały własnie piszczele, ale jak rozszerzyłem zakres rozciągania przedbiegowego, to przestało.No właśnie się nie rozciągam Może faktycznie spróbuję. Dzięki za radę.
    embi, 2012-07-24 15:24:42
    zgłoś
    Problem z narzeczoną
    Słuchaj kolego,wina jest zapewne po obu stronach bo jednak na jakiejś podstawie ona twierdzi czasami, że jesteś beznadziejny. Druga sprawa, która jest dla mnie niejasna to fakt, że nie chce się z Tobą kochać. Co do seksu są według mnie cztery możliwości:1. Jesteście niedopasowani (macie inne temperamenty lub potrzeby)2. Ona nie przepada za seksem3. Jesteś kiepski w te klocki4. Zdradza CięJak jednak by na to nie patrzeć lasce brakuje ogłady i rozsądku wydając wszystkie pieniądze na ciuchy i nie poczuwając się do dokładania do wspólnego życia. I jeszcze te pretensje o to, że nic jej nie kupujesz. Żenada.Na pierwszy rzut oka to ona szuka bogatego gościa, który zapewni jej łatwe życie.Ja bym ją posłał w diabły. Dziwi mnie tylko to, że tak bardzo ją kochasz jeśli ona nie ma cech, za które można by było ją pokochać. Pomyśl, co ona Ci daje takiego od siebie?Nie mnie decydować o Twoim i innych życiu, ale ja bym sobie dał z nią spokój.
    embi, 2012-08-31 13:05:34
    zgłoś
    Problem z narzeczoną
    Mówiąc między nami facetami ...... laska, która dozuje seks i traktuje go jak marchewkę dawana w nagrodę za dobre sprawowanie jest niegodna Twojej miłości. Myślisz, że ograniczając zbliżenia robi też kuku sobie? Ja myślę, że ona nie ma na to ochoty.Jeśli masz jeszcze ochotę z nią być to postaraj się przejąć kontrolę. Olej jej fizyczność. Pokaż, że nie potrzebujesz tego seksu. Jeśli ona to lubi to sama Cię o to poprosi.Mówiąc jednak rozsądnie to po tym jak się zachowuje wobec Ciebie (kasa, chęć rządzenia, brak chęci do kompromisów) to wydaje mi się, że jest to materiał co najwyżej na jedną noc a nie na całe życie. Może pokaż jej te nasze spostrzeżenia Choć sądzę, że to nic nie da a w sumie to wydaje mi się, że nie warto się dla niej starać coś naprawiać. Nie zmienisz jej.Tak jak pisał Lil - jest wiele kobiet, które sprawią, że poczujesz się facetem spełnionym.
    embi, 2012-08-31 15:11:51
    zgłoś
    zapraszam panów !
    Znudziło mnie strasznie i myślałem, że nie dam rady, ale udało się.
    embi, 2012-09-04 15:10:05
    zgłoś
    Ojcostwo
    Ankieta jest skierowana raczej do młodych ludzi, którzy dopiero myślą o założeniu rodziny. Jeśli chodzi o aspekt ojcostwa to uważam, że jak najbardziej warto to przeżyć. Tego nie da się opisać żadnymi słowami. To trzeba poczuć.Te wszystkie pytania dotyczące warunków koniecznych do bycia ojcem to czysta teoria - albo się tego chce albo nie. Jeśli ma się jakieś w miarę stałe źródło dochodów i chęć dania dziecku miłości to nie ma co się zastanawiać.
    embi, 2012-09-06 08:48:55
    zgłoś
    brak jaj
    Zgadzam się z przedmówcą. Zajmij się czymś co da Ci większą pewność siebie jak właśnie dyscypliny, o których pisał Walduś.Ja miałem kiedyś podobny problem, ale szybko w życiu dorosłym się z nim uporałem. Nikt nie jest idealny a Ci niby zaradni to w większości pozerzy.
    embi, 2012-09-07 08:43:20
    zgłoś
    Parking Okęcie
    Ja korzystałem z tego Parkingu i wszystko było OK.A tak na marginesie to chyba przesadzasz z tą ostrożnością. Większe zagrożenia jest, kiedy codziennie parkujesz na ulicy.Fura jest ubezpieczona a zatruwanie sobie życia zamartwianiem się o tak banalną i ulotną rzecz jak samochód to już niepotrzebna strata czasu i nerwów.Wyluzuj. Jak wrócisz to autko będzie całe i na swoim miejscu. Udanego wypoczynku.
    embi, 2012-09-17 12:53:57
1 2 3 ... 4
STRONA 2 z 4
REKLAMA