REKLAMA

Profil embi

 • avatar
  zgłoś
  Toksyczna, chora miłość...
  Przeczytałem Twoje wypowiedzi. Przyznam się szczerze, że nie czytałem wszystkich odpowiedzi jednak jestem pewien, że ten gość nie jest wart Twojej miłości. Nawet gdybyś w jakiś sposób (a są takie sposoby) przyciągnęła go ponownie do siebie to on będzie Cię zdradzał przy każdej okazji.To jest dla mnie pewne na 100 %.Jeśli facet by Cię kochał i chciał być z Tobą to nie robiłby takich rzeczy.Wierz mi. Ja wiem z własnych doświadczeń o czym mówię.Wyobraź sobie jak byś się czuła gdybyś była z nim a on spotkał inną kobietę. Może to Ci pomoże. Życzę Ci dużo SZCZEREJ i SZCZĘŚLIWEJ miłości w życiu.
  embi, 2012-06-03 00:17:03
 • avatar
  zgłoś
  Toksyczna, chora miłość...
  Jeszcze jedno - jeśli szukasz pracy to napisz czym się zajmujesz. Ja czasami poszukuję osób do naszych oddziałów.
  embi, 2012-06-03 00:24:35
 • avatar
  zgłoś
  Suplementacja - pytania ogólne
  Witam!Mam pytanie odnośnie suplementacji w fazie odchudzania.Odchudzam się od 7 miesięcy. Od tego czasu chodzę na siłownię i biegam. Naprzemiennie co drugi dzień.Chudłem sobie powoli acz systematycznie do marca. Od marca nie zmieniłem ani sposobu odżywiania się ani też cyklu treningowego a przestałem zbijać wagę. Nie wiedziałem czym to jest spowodowane. Przez kilka miesięcy waga stała w miejscu.Dopiera kilka dni temu powiązałem ten fakt z rozpoczęciem suplementacji w postaci kreatyny. Zacząłem ją brać od marca.Jak sądzicie czy to możliwe, że przez kreatynę waga stanęła w miejscu?Widać po mnie przyrost masy mięśniowej, ale nie aż takiej, żeby równała się ze spalonym tłuszczem .Nie widzę też zbytnio progresu w rozmiarze pasa.Ciekaw jestem co o tym sądzicie?
  embi, 2012-06-12 13:27:01
 • avatar
  zgłoś
  Suplementacja - pytania ogólne
  Dziękuję za odpowiedź.Wydaje mi się jednak, że za moje przestoje odpowiedzialna może być kreatyna.Zrobię test. Przez najbliższy miesiąc odpuszczę sobie kreatynę i pozostanę przy białku jeśli to nie pomoże to skorzystam z Twoich rad.Dam Wam znać czy coś się zmieniło
  embi, 2012-06-14 12:08:02
 • avatar
  zgłoś
  Te cholerne reklamy
  Powiedzcie mi w jakim świetle stawia się magazyn Men's Health wyświetlając na swoich stronach internetowych reklamy typu "1 zasada płaskiego brzucha" lub "stracisz 1 kg każdego dnia ..."?Ja rozumiem, że utrzymujecie się również z reklam, ale są chyba jakieś granice obłudy.
  embi, 2012-07-19 13:29:56
 • avatar
  zgłoś
  Te cholerne reklamy
  \'Vendee\' napisał(-a):embi tak jak admin napisał to nie zależy całkowicie od nich, z resztą również mam zainstalowanego AdBlock, tyle że na Chrome i też nie wyskakują mi żadne reklamy , kiedy przerzucam się na laptopa rodziców to czasami dostaję szału przeglądając strony, co z resztą mi przypomina że pędzę na lapka zainstalować AdBlockMyślę jednak, że jakiś wpływ mają na to jakiej treści te reklamy emitują.
  embi, 2012-07-19 14:52:08
 • avatar
  zgłoś
  Te cholerne reklamy
  \'butcher\' napisał(-a):tu nie chodzi o to jak blokować te reklamy, tylko o to jakie reklamy (płaski brzuch i 1729 kg mniej w jeden dzień) są na stronie menshealth - magazynu, który propaguje zdrowy styl życia i stosowanie racjonalnie ułożonych dietDokładnie Butcher!. Chodziło mi tylko o treść tych reklam a nie o ich pojawianie się.To tak jakby w gabinecie lekarskim wisiała reklama znachora.
  embi, 2012-07-20 11:35:24
 • avatar
  zgłoś
  Nie wiem co się dzieje.
  Chłopie! Pierwsze co mi się nasuwa to klepnąć Cię lekko z tyłu żebyś się obudził Ja mam taką propozycję dla Ciebie. Codziennie postaraj się zrobić jakąś rzecz, z którą do tej pory miałeś problem.Zagadaj do kogoś nawet jeśli to będzie jedno zdanie, zrób rano 10 pompek albo idź do lokalu gdzie jest karaoke i zaśpiewaj.I co tydzień staraj się te czynności przedłużać o kolejną minutę.Zmuś się a motywacją powinno być to aby nie czuć się ze sobą źle.Co do lasek to trafisz kiedyś na tą, która zaakceptuje Cię takim jaki jesteś.POWODZENIA!!!
  embi, 2012-07-20 23:03:53
 • avatar
  zgłoś
  Kawa
  A ja ... Piję kawę bo wydaje mi się ze mnie pobudzi rano w pracy, ale chyba na mnie nie działa bo w ciągu dnia wypijam trzy kawy po trzy czubate łyżeczki i nic.Może przez to, że od wielu lat piję Red Bull'a ?
  embi, 2012-07-20 23:41:42
 • avatar
  zgłoś
  Wiele pytań, wiele odpowiedzi, czyli 117 pytań
  Hmm...Ciekawe co to jest?Nygus chyba nie do końca bo komu by się chciało wymyślać i spisywać TYLE pytań?!Trzeba jednak przyznać, że przegiąłeś. Poczytaj najpierw trochę na forum choćby po to, aby nie obrażać tyc,h którzy się napracowali i podali gotowe porady i przepisy.
  embi, 2012-07-21 15:43:00
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA