REKLAMA

Profil embi

zgłoś
    Toksyczna, chora miłość...
    Przeczytałem Twoje wypowiedzi. Przyznam się szczerze, że nie czytałem wszystkich odpowiedzi jednak jestem pewien, że ten gość nie jest wart Twojej miłości. Nawet gdybyś w jakiś sposób (a są takie sposoby) przyciągnęła go ponownie do siebie to on będzie Cię zdradzał przy każdej okazji.To jest dla mnie pewne na 100 %.Jeśli facet by Cię kochał i chciał być z Tobą to nie robiłby takich rzeczy.Wierz mi. Ja wiem z własnych doświadczeń o czym mówię.Wyobraź sobie jak byś się czuła gdybyś była z nim a on spotkał inną kobietę. Może to Ci pomoże. Życzę Ci dużo SZCZEREJ i SZCZĘŚLIWEJ miłości w życiu.
    embi, 2012-06-03 00:17:03
    zgłoś
    Toksyczna, chora miłość...
    Jeszcze jedno - jeśli szukasz pracy to napisz czym się zajmujesz. Ja czasami poszukuję osób do naszych oddziałów.
    embi, 2012-06-03 00:24:35
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Witam!Mam pytanie odnośnie suplementacji w fazie odchudzania.Odchudzam się od 7 miesięcy. Od tego czasu chodzę na siłownię i biegam. Naprzemiennie co drugi dzień.Chudłem sobie powoli acz systematycznie do marca. Od marca nie zmieniłem ani sposobu odżywiania się ani też cyklu treningowego a przestałem zbijać wagę. Nie wiedziałem czym to jest spowodowane. Przez kilka miesięcy waga stała w miejscu.Dopiera kilka dni temu powiązałem ten fakt z rozpoczęciem suplementacji w postaci kreatyny. Zacząłem ją brać od marca.Jak sądzicie czy to możliwe, że przez kreatynę waga stanęła w miejscu?Widać po mnie przyrost masy mięśniowej, ale nie aż takiej, żeby równała się ze spalonym tłuszczem .Nie widzę też zbytnio progresu w rozmiarze pasa.Ciekaw jestem co o tym sądzicie?
    embi, 2012-06-12 13:27:01
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Dziękuję za odpowiedź.Wydaje mi się jednak, że za moje przestoje odpowiedzialna może być kreatyna.Zrobię test. Przez najbliższy miesiąc odpuszczę sobie kreatynę i pozostanę przy białku jeśli to nie pomoże to skorzystam z Twoich rad.Dam Wam znać czy coś się zmieniło
    embi, 2012-06-14 12:08:02
    zgłoś
    Te cholerne reklamy
    Powiedzcie mi w jakim świetle stawia się magazyn Men's Health wyświetlając na swoich stronach internetowych reklamy typu "1 zasada płaskiego brzucha" lub "stracisz 1 kg każdego dnia ..."?Ja rozumiem, że utrzymujecie się również z reklam, ale są chyba jakieś granice obłudy.
    embi, 2012-07-19 13:29:56
    zgłoś
    Te cholerne reklamy
    \'Vendee\' napisał(-a):embi tak jak admin napisał to nie zależy całkowicie od nich, z resztą również mam zainstalowanego AdBlock, tyle że na Chrome i też nie wyskakują mi żadne reklamy , kiedy przerzucam się na laptopa rodziców to czasami dostaję szału przeglądając strony, co z resztą mi przypomina że pędzę na lapka zainstalować AdBlockMyślę jednak, że jakiś wpływ mają na to jakiej treści te reklamy emitują.
    embi, 2012-07-19 14:52:08
    zgłoś
    Te cholerne reklamy
    \'butcher\' napisał(-a):tu nie chodzi o to jak blokować te reklamy, tylko o to jakie reklamy (płaski brzuch i 1729 kg mniej w jeden dzień) są na stronie menshealth - magazynu, który propaguje zdrowy styl życia i stosowanie racjonalnie ułożonych dietDokładnie Butcher!. Chodziło mi tylko o treść tych reklam a nie o ich pojawianie się.To tak jakby w gabinecie lekarskim wisiała reklama znachora.
    embi, 2012-07-20 11:35:24
    zgłoś
    Nie wiem co się dzieje.
    Chłopie! Pierwsze co mi się nasuwa to klepnąć Cię lekko z tyłu żebyś się obudził Ja mam taką propozycję dla Ciebie. Codziennie postaraj się zrobić jakąś rzecz, z którą do tej pory miałeś problem.Zagadaj do kogoś nawet jeśli to będzie jedno zdanie, zrób rano 10 pompek albo idź do lokalu gdzie jest karaoke i zaśpiewaj.I co tydzień staraj się te czynności przedłużać o kolejną minutę.Zmuś się a motywacją powinno być to aby nie czuć się ze sobą źle.Co do lasek to trafisz kiedyś na tą, która zaakceptuje Cię takim jaki jesteś.POWODZENIA!!!
    embi, 2012-07-20 23:03:53
    zgłoś
    Kawa
    A ja ... Piję kawę bo wydaje mi się ze mnie pobudzi rano w pracy, ale chyba na mnie nie działa bo w ciągu dnia wypijam trzy kawy po trzy czubate łyżeczki i nic.Może przez to, że od wielu lat piję Red Bull'a ?
    embi, 2012-07-20 23:41:42
    zgłoś
    Wiele pytań, wiele odpowiedzi, czyli 117 pytań
    Hmm...Ciekawe co to jest?Nygus chyba nie do końca bo komu by się chciało wymyślać i spisywać TYLE pytań?!Trzeba jednak przyznać, że przegiąłeś. Poczytaj najpierw trochę na forum choćby po to, aby nie obrażać tyc,h którzy się napracowali i podali gotowe porady i przepisy.
    embi, 2012-07-21 15:43:00
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA