REKLAMA

Profil uncle1dzo1dzo

zgłoś
    Jak ją poderwać w klubie?
    Artykuł jest ok! Z moich obserwacji wynika, że kobiety w klubie dzielą się na 3 typy... Pierwszy (tracą głowę, po 3 drinkach, albo 2 piwach i będą się bawić na parkiecie jeśli będzie dobra muzyka -jeśli podejdziesz to nim się spostrzeżesz jej biodra tyłeczek będzie obok Ciebie...) Drugi ( przychodzą z koleżanką/ dwoma max 3ma i chociaż byłbyś goły (bez ubrania) będą udawały, że interesuje je tylko wspólna zabawa z koleżankami... niedostępna twierdza opcje trzy,albo ma chłopaka,albo precyzyjnie określony typ faceta który jej się podoba czyt. puluwerek w paski, albo irokez, czy coś tam... , albo nie ma ochoty na podryw..Trzeci (to te najbardziej sprytne kusicielki i chyba najbardziej interesujące;) taka widzi wszystko do okoła podobnie jak te z artykułu... dobry scan... i wtedy rady z artykułu działają,a raczej pomagają bo nigdy nie ma pewności... ostatnio coś komuś upadło na parkiecie w klubie i sama do mnie zagadnęła..że to nie jej;), była moim "celem", od jakiegoś czasu... outsider też się sprawdza;), ale tylko chwilowy outsider heh.. rady bardziej intuicyjne, pewnie większość tak czyni bezrefleksyjnie pozdro
    uncle1dzo1dzo, 2009-09-13 23:15:36
    zgłoś
    "Tego kwiatu jest pół światu"
    w końcu odnajdziesz różę wśród chwastów i będziesz miał złe nawyki (Gucia z pszczółki Mai , z kwiatka na kwiatek), albo jej nie docenisz.. i jak to mówią dupa zbita...10 dni ? jeśli jej nie chcesz to lepiej zrób to szybciej niż później o;) każdy dzień zwiększy jej potencjalny ból...pozdro
    uncle1dzo1dzo, 2009-09-14 00:05:50
    zgłoś
    Piwo
    piwo najlepiej mi smakuje po jakiejś porażce albo rozczarowaniu albo przeciwnie pite przed tym zanim powiem "show must go on"Żywiec,Desperados, ... potem Lech/Calsberg/Żubr uwielbiam butelki 0.33 tylko drogie są niestety..;/
    uncle1dzo1dzo, 2009-09-14 00:28:08
    zgłoś
    poważne pytanie
    nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chodzi Ci o tych 7miu? Widzisz tak źle i tak niedobrze... dziewica - współczujemy zazdrościmy... zbyt doświadczona jak to ująłeś znowu wie za dużoJeśli ty miałeś 14ście to nie ma problemu.. jeśli dużo mniej niż 7em to myśl, o sobie jako o zwycięscy...o tak Ci odpisze:)pozdro
    uncle1dzo1dzo, 2009-09-14 23:48:49
    zgłoś
    Pierwszy krok
    dobry motyw chyba każdy już taki w swoim życiu zaliczył recepty nie ma... najważniejsze to być cholernie pewnym siebie zawsze przynajmniej uratujesz dupe przed kompromitacją i nie dasz jej satysfakcji jeśli będzie to kobieta zimna jak lód i spławi Cię hasłem, które powoduje niesmak jeśli ruszysz z nastawieniem że żadna "osa" Cie nie użądli to będzie łatwiej zawsze można pochwalić jej strój więc ultra szybki scan... i "przepraszam, pani/Twoja sukienka jest genialna, świetnie dobrane kolory, musisz mieć jakiś kontakt ze światem mody,jesteś pewnie modelką? zaczepiłem Cię bo właśnie udaję się na zakupy, po prezent urodzinowy dla przyjaciółki może zechciałabyś się ze mną wybrać na małe zakupy, żeby mi pomóc wybrać coś odpowiedniego" albo coś tam... wymyśliłem teraz hahaha wersja do modyfikacji...ale ogólnie trzeba być zdesperowanym i mocno nakręconym żeby się udało spontany odradzam nie łudź się, "cześć co słychać?" daje marne szanse ;D
    uncle1dzo1dzo, 2009-09-15 00:13:42
    zgłoś
    poważne pytanie
    staraj się o tym nie myśleć, bo inaczej się wytwarza kwas.. tak samo nie bój się, że Cie zdradzi bo włączasz mechanizmy obronne, a to odejmuje Ci ikry, że tak to ujmę.Jest Twoja i tyle! a oni stracili taką świetną dziewczynę i mogą tylko sobie w brode pluć...
    uncle1dzo1dzo, 2009-09-15 00:38:15
    zgłoś
    "Daj mi jeszcze jedną szansę"
    Witam. W tym temacie chciałbym abyście podzielili się swoimi doświadczeniami jeśli chodzi o "powroty" do waszych kobiet, chodzi o te sytuację gdy to one przebaczały( wina (tutaj już nie określam jaka to wina) po naszej stronie, co kończyło się rozstaniem). Raz? Czy więcej razy? Po jakim czasie się zeszliście? A może próbowaliście wszystkiego i nigdy sie nie udało? Jaki patent się sprawdził, że was przyjęła z powrotem?Pytam bo liczę/chcę JĄ odzyskać. (nie proszę o rady tylko o doświadczenia, czy byliście w sytuacji gdy chcieliście dostać drugą szansę i się udało)
    uncle1dzo1dzo, 2009-09-15 21:04:18
    zgłoś
    "Daj mi jeszcze jedną szansę"
    przebaczyły winę facetowi już tutaj wszystko jedno czy to zdrada czy jakis inny powód ale on zawinił i doszło do rozstania.. i chodzi mi o to czy udało wam się znowu "zejść" ten drugi etap.. ale jeśli ktoś napisze jeszcze co nabroił to będzie nice...
    uncle1dzo1dzo, 2009-09-15 21:49:16
    zgłoś
    Szukam solidnej rady!
    from the ex to the next...
    uncle1dzo1dzo, 2009-09-23 00:22:24
    zgłoś
    Szukam solidnej rady!
    CYTAT(Borys @ Sep 23 2009, 23:30 PM) Kobiety nie można zatrzymać przekonywaniem.właśnie w moim przypadku to nie pomagało, zawsze tylko szkodziło, chociaż przekonywanie było starannie dopracowane, że tak to ujmę.
    uncle1dzo1dzo, 2009-09-24 15:18:06
STRONA 1 z 2
REKLAMA