[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil unbroken

zgłoś
    Jak wyrobić kaloryfer?
    A co sądzicie o czymś takim?i takim:
    unbroken, 2012-04-12 09:13:13
    zgłoś
    Jak wyrobić kaloryfer?
    \'Merols\' napisał(-a):Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że te ćwiczenia są świetne... ale na wzmocnienie brzucha a nie wyrobienie "kaloryfera"Nieco przekornie zadałem pytanie o powyższe zestawy.Sam od 1/2 roku (3xtydz., a przez 1 miesiąc codziennie) wykonywałem ćwiczenia z Level 2.Efekt? Brzuch twardy, ale praktycznie brak masy (poza BF - efekt uboczny 3 miesięcznego masowania reszty ciała)- zero kraty.Dodam, że od jakiegoś miesiąca ćwiczenia level 2 zamieniłem na ABS II (4 poziom), ale nie chcę stracić oklejnego 1/2 roku na nieefektywną rąbankę.Myślałem, że może źle ćwiczę... ale teraz doczytuję, że brzuch należy ładować ciężarami.Mam zamiar pojechać na masę 3xtydz. + w pozostałe dni coś lekkiego bez ciężarów na zasadzie "smarowania" (np. wspomniany abs level 2 bądź jakiś inny 8 minutowy plan) - niedziela odpoczynek - nie zajadę brzucha (i kręgosłupa) w ten sposób?Gdzie mogę kupić uchwyty/taśmy do drążka podtrzymujące ramiona? Nie mogę tego nigdzie znaleźć..Po godzinnym treningu FBW ręce mam dosyć słabe, co utrudnia mi koncentrację na brzuchu.Jak mocujecie obciążenie do nóg? Talerze na rzepy, czy coś dedykowanego?
    unbroken, 2012-04-13 10:19:25
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Witam.1. Jaki rozmiar powinien mieć FITBALL dla wzrostu 185cm (w sieci różne opinie)?2. Czy nadaje się do ćwiczeń z obciążeniem (np. wyciskanie hantli 2x30kg)?3. Czy warto brać wersję z ?
    unbroken, 2012-04-20 11:18:02
    zgłoś
    Pierwsze treningi - jak zacząć
    \'Drapieżca\' napisał(-a):Do tego treningu polecam suplementację izolatem białka serwatkowego Isolate 100 i jabłczanem kreatyny CM3 w dwóch ostatnich miesiącach.Możesz podać jakąś alternatywę dla tych suplementów? Chodzi mi o coś tańszego.., ale nie beznadziejnego.Mam zamiar pierwszy raz w życiu wspomóc się suplementem (izolat białka). Domyślam się, że to co podałeś jest super jakościowo, ale zwyczajnie mnie na to nie stać.
    unbroken, 2012-04-23 11:50:46
    zgłoś
    Pierwsze treningi - jak zacząć
    \'Drapieżca\' napisał(-a):Hmm, niestety nie jestem w stanie nic faktycznie tańszego Ci zaproponować. CFM-y zawsze są drogie niezależnie od marki. [...]W takim razie zwiększę ilość kuraków zjadanych A może jakieś WPC?..
    unbroken, 2012-04-24 20:52:38
    zgłoś
    Dieta niskowęglowodanowa okiem dra Grega Ellisa
    \'Staniol\' napisał(-a):Warto poszerzać horyzonty, poglądy innych low carbowców, a Ellis wcale, a wcale głupio nie mówi i wygląda okej [...]Jak dla mnie obwisła skóra w wieku 55 lat nie jest okej.
    unbroken, 2012-07-26 12:21:55
    zgłoś
    Dieta niskowęglowodanowa okiem dra Grega Ellisa
    \'Staniol\' napisał(-a):Pokaż jak możesz zdjęcie gdzie ma obwisłą skórę, bo ja nie mogę się doszukać.
    unbroken, 2012-07-26 20:52:14
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    No dobra, tak se tu fajnie gadamy co jest dobre a co be, a przydałyby się jakieś fotki, wyniki badań etc...Gdzie coś czarno na białym można zobaczyć?
    unbroken, 2012-09-02 22:57:37
    zgłoś
    Porada - dot.klatki piersiowej
    \'Walduś\' napisał(-a):Jeśli próbujesz wykorzystać to forum jako reklamę swojej persony "instruktorze z Kalisza", to kiepsko Ci to wychodzi. (Dziwi mnie, czemu za reklamę linku jeszcze Ci modowie nie zablokowali konta - czytałeś regulamin ?)Mnie natomiast dziwi dlaczego "modowie" nie usuwają łajna w stylu
    unbroken, 2012-09-11 22:30:39
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    Z tego co tu piszecie to masę najlepiej robić jednak 'tradycyjnie' przez kilka lat i ew. później bawić się w tłuszcze i definiować.
    unbroken, 2012-09-22 00:07:35
1 2 3 ... 66
STRONA 1 z 66
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij