[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil ufol

zgłoś
    byla dziewczyna...
    Powiem krótko - cała sytuacja wygląda mi na dziecinadę. Jak będziecie stosować wobec siebie takie głupie zagrywki, prowokacje itd. to na pewno nie przetrwacie.Dodam że jesteś bardzo łaskawy, pozwalając jej spędzić święta z rodziną. Żenada mili państwo i tyle.
    ufol, 2011-05-03 11:02:43
    zgłoś
    byla dziewczyna...
    Samo powiedzenie zdania typu " odezwij się jak będziesz miała ochotę" w tej sytuacji brzmi lekceważąco, więc czego oczekujesz w zamian??
    ufol, 2011-05-03 11:35:48
    zgłoś
    wiara a seks
    Ile ludzi tyle sposobów wyznawania wiary i interpretacji nauki. Pamiętaj, że wiara chrześcijańska zakłada to, że człowiek jest grzeszny i może uzyskać odpuszczenie grzechów. Ostatecznie Bóg rozsądzi Cię z Twojego życia. Zgodnie z zasadami sprawiedliwości ZWYKŁEJ ( nie znienawidzonej przeze mnie sprawiedliwości społecznej polegającej na robieniu tego, co się ludziom podoba i co Ci wmawiają ). Są okoliczności popełnienia grzechu, przecież nie chcesz zrobić na złość Bogu tym, że zaczniesz uprawiać seks z kobietą. Wyniesionych na ołtarze jest naprawdę niewielu, w porównaniu do liczności ogółu cywilizacji.Temat można drążyć w nieskończoność. Kiedyś w konstytucji amerykańskiej był artykuł "każdy ma prawo dążenia do szczęścia" i nie wiem czy nie opierał się on na zasadach wiary chrześcijańskiej.
    ufol, 2011-05-03 20:33:24
    zgłoś
    Piękne, urocze, ponętne, sexowne, zmysłowe istotki
    Sporo "fotoszopa" ale doznania wzrokowe wysoce zadowalające:)
    ufol, 2011-05-03 20:43:03
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    Harlan Coben "Bez skrupułów". Przeczytałem i polecam.
    ufol, 2011-05-03 21:10:04
    zgłoś
    związek bez zobowiązań
    Ładnej lasce proponuje się sex bez zobowiązań a nie fajnej:) Poza tym nie stawia się takiego pytania bezpośrednio tylko to samo wychodzi. Wiadomo że jak mi laska daje na pierwszym spotkaniu i potem już tylko sex to nie traktuje tego poważnie a jako zabawę. Z punktu widzenia kobiet sprawa pewnie wygląda tak samo.Nie wiesz jak się z tego wyplątać?? Jak następnym razem przyjdzie to powiedz jasno NIE i powinno się samo skończyć. Albo poszukaj innego i pokaż się z nim parę razy.
    ufol, 2011-05-05 10:43:06
    zgłoś
    związek bez zobowiązań
    Ładnej lasce proponuje się sex bez zobowiązań a nie fajnej:) Poza tym nie stawia się takiego pytania bezpośrednio tylko to samo wychodzi. Wiadomo że jak mi laska daje na pierwszym spotkaniu i potem już tylko sex to nie traktuje tego poważnie a jako zabawę. Z punktu widzenia kobiet sprawa pewnie wygląda tak samo.Nie wiesz jak się z tego wyplątać?? Jak następnym razem przyjdzie to powiedz jasno NIE i powinno się samo skończyć. Albo poszukaj innego i pokaż się z nim parę razy.
    ufol, 2011-05-05 10:43:06
    zgłoś
    dziewictwo i ból
    Chłopie, kłopoty z seksem z dziewicami to normalna sprawa. Pewnie się ostro spina, że po błonie dziewiczej zostanie tylko wspomnienie:) Szukanie porad w sieci nic Ci nie pomoże ( chyba, że szukasz kogoś kto przebije za Ciebie:p ). Nim ona się pozbędzie kompleksów przed Tobą to zdąży sporo wody w Wiśle upłynąć. Widzę, że bierzesz pod uwagę to, że jesteś beznadziejny w łóżku. To Cię do zaprowadzi do nikąd. Moja rada jest prosta - szczere rozmowy o seksie i duuuuuużo luzu i spontanu.P.S. A jak to nie da rady, to do seksuologa.
    ufol, 2011-05-05 19:20:18
    zgłoś
    związek bez zobowiązań
    Jesteś łatwą zdobyczą i dlatego facetów do Ciebie nie ciągnie. Pobaw się trochę a nie myk - myk i do łóżka.
    ufol, 2011-05-09 18:18:58
    zgłoś
    problem z decyzja
    Jak jej ufasz to ją puść. Jak jej nie ufasz ( a tak mi się wydaje, skoro Twój post znalazł się na forum ) to poszukaj kobiety godnej zaufania.
    ufol, 2011-05-09 18:33:55
1 ... 2 3 4 ... 20
STRONA 3 z 20
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij