[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil ufol

zgłoś
    Co Cię wk***ia...?
    Co mnie wk****a:- wpieprzanie się w cudze sprawy- brak empatii, szacunku do czyjejś decyzji- egoizm- nieróbstwo- wmawianie ludziom że są gorsi lub się na czymś nie znają (np. polityka, prowadzenie wozu itd.)- gadanie typu "tym zabrać to a tamtym jeszcze co innego"- przemądrzałość - cwaniactwoP.S. Wymarzony debiut:)
    ufol, 2011-02-06 13:56:03
    zgłoś
    Kredyt Studencki
    Kredyt studencki to dobra sprawa jak masz silną wolę żeby tej kasy nie zmarnować. Ja się starałem ale nie miałem poręczycieli. Przez 5 lat łącznie uzbierasz 30000 tys. Założysz lokatę na 4-5% to sobie podlicz odsetki. Jest to kredyt tani w przeciwieństwie do konsumpcyjnych. Możesz tą kasę wydać na cokolwiek- nauka języków lub dokształcanie innego rodzaju. Masz pieniądze na start, które i tak musisz zarobić i wydać. Moim zdaniem się opłaca.
    ufol, 2011-02-22 17:44:20
    zgłoś
    Night Club
    Z całym szacunkiem do Ciebie ale samo to że o tym myślisz świadczy o tym że ciągnie Cię do prostytucji. Zdecydowanie byłbym na nie. Jeszcze te tłumaczenie, że ekskluzywny.......Ja wiem że łatwy pieniądz kusi i z daleka ładnie to wygląda ale może być tak że skończysz naćpana w jakimś zachodnim państwie bez świadomości tego co się dzieje dookoła. Taniec w takich lokalach to przykrywka, obojętnie czy podjeżdżają pod niego błyszczące merce czy stare golfy.
    ufol, 2011-02-22 17:57:43
    zgłoś
    Night Club
    Z całym szacunkiem do Ciebie ale samo to że o tym myślisz świadczy o tym że ciągnie Cię do prostytucji. Zdecydowanie byłbym na nie. Jeszcze te tłumaczenie, że ekskluzywny.......Ja wiem że łatwy pieniądz kusi i z daleka ładnie to wygląda ale może być tak że skończysz naćpana w jakimś zachodnim państwie bez świadomości tego co się dzieje dookoła. Taniec w takich lokalach to przykrywka, obojętnie czy podjeżdżają pod niego błyszczące merce czy stare golfy.
    ufol, 2011-02-22 17:57:43
    zgłoś
    Jaki samochód do 3 tys. zł
    Poszukaj Passata B3. Jeździłem tym sporo - mało pali, niedrogie naprawy. Rzadko się psuje. Jednocześnie auto dość komfortowe, lecz niestety leciwe.
    ufol, 2011-02-22 18:04:33
    zgłoś
    Night Club
    Jak to Twoje hobby/sport to przygotuj się na zawody i tak się sprawdzaj a nie w night clubach. Odradzamy Ci to nie ze strachu tylko po prostu jesteśmy facetami i wiemy po co się tam chodzi i kogo możesz tam spotkać. Jako sport - nic do tego bym nie miał no a zarobkowo to już wiesz. Pozdrawiam
    ufol, 2011-02-22 19:57:58
    zgłoś
    Night Club
    Jak to Twoje hobby/sport to przygotuj się na zawody i tak się sprawdzaj a nie w night clubach. Odradzamy Ci to nie ze strachu tylko po prostu jesteśmy facetami i wiemy po co się tam chodzi i kogo możesz tam spotkać. Jako sport - nic do tego bym nie miał no a zarobkowo to już wiesz. Pozdrawiam
    ufol, 2011-02-22 19:57:58
    zgłoś
    Night Club
    Kolega Ksin Ci dobrze mówi. Ty idealizujesz szukasz wytłumaczenia i i jesteś podatna na perswazję - to widać po Twoich postach. Kiedyś wykonywałem zawód który, chcąc nie chcąc, umożliwiał mi zapoznanie się ze środowiskiem. Uwierz mi że widziałem dziewczyny z podbitymi oczami. Pierwszy raz poszedłem to mało na mnie psów nie puścili że podszedłem do budynku poza porą imprezy. Widziałem również jak jakiś koleś mówił "tancerce" że ją kocha. Kiedyś w nocy jak pojechałem to koleś czekał aż ktoś wejdzie przed nim bo się sam bał. Zacznie się od tańca a kiedyś panowie prowadzący lokal i handlarz żywym towarem zobaczą że jesteś ładna i można na Tobie więcej zarobić. Albo dorobisz się natręta który będzie za Tobą latał po mieście. Panowie z klasą i gustem bez problemu znajdują sobie swoje kobiety.
    ufol, 2011-02-22 20:49:32
    zgłoś
    Night Club
    Kolega Ksin Ci dobrze mówi. Ty idealizujesz szukasz wytłumaczenia i i jesteś podatna na perswazję - to widać po Twoich postach. Kiedyś wykonywałem zawód który, chcąc nie chcąc, umożliwiał mi zapoznanie się ze środowiskiem. Uwierz mi że widziałem dziewczyny z podbitymi oczami. Pierwszy raz poszedłem to mało na mnie psów nie puścili że podszedłem do budynku poza porą imprezy. Widziałem również jak jakiś koleś mówił "tancerce" że ją kocha. Kiedyś w nocy jak pojechałem to koleś czekał aż ktoś wejdzie przed nim bo się sam bał. Zacznie się od tańca a kiedyś panowie prowadzący lokal i handlarz żywym towarem zobaczą że jesteś ładna i można na Tobie więcej zarobić. Albo dorobisz się natręta który będzie za Tobą latał po mieście. Panowie z klasą i gustem bez problemu znajdują sobie swoje kobiety.
    ufol, 2011-02-22 20:49:32
    zgłoś
    Jak to rozszyfrować?
    Kolego jaki Ty masz problem?? Jak masz wspólnych znajomych to się ich zapytaj a jak nie masz to olej ją i sobie głowy nie zawracaj pojawi się taka co będziesz wiedział.
    ufol, 2011-03-12 10:15:07
1 2 3 ... 20
STRONA 1 z 20
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij