Profil ufol

zgłoś
    Co Cię wk***ia...?
    Co mnie wk****a:- wpieprzanie się w cudze sprawy- brak empatii, szacunku do czyjejś decyzji- egoizm- nieróbstwo- wmawianie ludziom że są gorsi lub się na czymś nie znają (np. polityka, prowadzenie wozu itd.)- gadanie typu "tym zabrać to a tamtym jeszcze co innego"- przemądrzałość - cwaniactwoP.S. Wymarzony debiut:)
    ufol, 2011-02-06 13:56:03
    zgłoś
    Night Club
    Z całym szacunkiem do Ciebie ale samo to że o tym myślisz świadczy o tym że ciągnie Cię do prostytucji. Zdecydowanie byłbym na nie. Jeszcze te tłumaczenie, że ekskluzywny.......Ja wiem że łatwy pieniądz kusi i z daleka ładnie to wygląda ale może być tak że skończysz naćpana w jakimś zachodnim państwie bez świadomości tego co się dzieje dookoła. Taniec w takich lokalach to przykrywka, obojętnie czy podjeżdżają pod niego błyszczące merce czy stare golfy.
    ufol, 2011-02-22 17:57:43
    zgłoś
    Jaki samochód do 3 tys. zł
    Poszukaj Passata B3. Jeździłem tym sporo - mało pali, niedrogie naprawy. Rzadko się psuje. Jednocześnie auto dość komfortowe, lecz niestety leciwe.
    ufol, 2011-02-22 18:04:33
    zgłoś
    Night Club
    Kolega Ksin Ci dobrze mówi. Ty idealizujesz szukasz wytłumaczenia i i jesteś podatna na perswazję - to widać po Twoich postach. Kiedyś wykonywałem zawód który, chcąc nie chcąc, umożliwiał mi zapoznanie się ze środowiskiem. Uwierz mi że widziałem dziewczyny z podbitymi oczami. Pierwszy raz poszedłem to mało na mnie psów nie puścili że podszedłem do budynku poza porą imprezy. Widziałem również jak jakiś koleś mówił "tancerce" że ją kocha. Kiedyś w nocy jak pojechałem to koleś czekał aż ktoś wejdzie przed nim bo się sam bał. Zacznie się od tańca a kiedyś panowie prowadzący lokal i handlarz żywym towarem zobaczą że jesteś ładna i można na Tobie więcej zarobić. Albo dorobisz się natręta który będzie za Tobą latał po mieście. Panowie z klasą i gustem bez problemu znajdują sobie swoje kobiety.
    ufol, 2011-02-22 20:49:32
    zgłoś
    Dieta na masę - do oceny
    Zycio: dietę masz ok na start, tylko jak zamienisz sobie twaróg z obiadu II na wołowinę z kolacji to będzie lepiej. Jeśli chodzi o jedzenie w szkole to rób sobie wcześniej żarcie i pakuj je w pojemniki. Jak chcesz mieć trening o 17 to twaróg z 16 masz obowiązkowo out (zamiana na mięso) a do kolacji o 19 musisz dodać węglowodany. Dodatkowo jeśli masz wolną przemianę materii to tłuszcz w posiłkach około treningowych wyrzuć(chodzi mi o olej słonecznikowy).
    ufol, 2011-04-10 12:57:03
    zgłoś
    Piękne, urocze, ponętne, sexowne, zmysłowe istotki
    Oto moja miłośc:)
    ufol, 2011-05-02 16:46:04
    zgłoś
    Dobra ta ruda co loda je.
    ufol, 2011-05-02 20:43:27
    zgłoś
    Sporo "fotoszopa" ale doznania wzrokowe wysoce zadowalające:)
    ufol, 2011-05-03 20:43:03
    zgłoś
    Książki, które z jakiegoś powodu musisz przeczytać
    Harlan Coben "Bez skrupułów". Przeczytałem i polecam.
    ufol, 2011-05-03 21:10:04
    zgłoś
    związek bez zobowiązań
    Ładnej lasce proponuje się sex bez zobowiązań a nie fajnej:) Poza tym nie stawia się takiego pytania bezpośrednio tylko to samo wychodzi. Wiadomo że jak mi laska daje na pierwszym spotkaniu i potem już tylko sex to nie traktuje tego poważnie a jako zabawę. Z punktu widzenia kobiet sprawa pewnie wygląda tak samo.Nie wiesz jak się z tego wyplątać?? Jak następnym razem przyjdzie to powiedz jasno NIE i powinno się samo skończyć. Albo poszukaj innego i pokaż się z nim parę razy.
    ufol, 2011-05-05 10:43:06
1 2 3 ... 15
STRONA 1 z 15
REKLAMA