REKLAMA

Profil ufok

zgłoś
    Dieta dla tenisisty
    Wpisz w Wikipedii Dieta dr. Kwaśniewskiego a później odnośniki do wielu badań.
    ufok, 2013-11-14 22:07:14
    zgłoś
    Dieta dla tenisisty
    A gdzie ten wątek chętnie poczytam ale gdzie, zmodyfikuję chyba jednak dietę na węglowodanową, z tego co czytam to na tłuszczowej raczej nie robi się masy, jest ona za to doskonała przy redukcji i rzeźbieniu.
    ufok, 2013-11-15 12:26:32
    zgłoś
    Dieta dla tenisisty
    To jest właśnie skomplikowane, obwody posiadam bo ćwiczę od kilku lat, natomiast teraz moja technika tenisowa poszła w górę i postanowiłem bardziej nakierować swoje ciało na ten sport, czyli rezygnuję z wielkich kapturów czy karku, wprowadziłem dużo treningu na szybkość i gibkość ale przy tym nie chcę stracić masy mięśniowej, szczególnie że od kilku miesięcy widzę że poszło mi w nogi (mój trening jak dotąd to Bill Star 5x5) które ciężko było wytrenować. Dopóty zależało mi na obwodach to było proste i z racji predyspozycji genetycznych szybko budowałem masę ale teraz mam inne założenia. Chcę się skupić na brzuchu, przedramionach i nogach, tak z 5kg jakby w tych miejscach przybyło to było by optymalnie i wagowo i estetycznie a też nie przeszkadzałoby w sporcie.
    ufok, 2013-11-15 13:39:34
    zgłoś
    8 rzeczy, które budują mięśnie
    Jak można polecać jogurt, to przetworzone świństwo i należy tego unikać, już prędzej kefir.
    ufok, 2013-11-15 13:45:55
    zgłoś
    Offtop
    Ciekawe skąd Wy bierzecie te dyrdymały, każdy kto choć odrobinę poważniej podchodzi do kulturystyki wie że 2gB/kgmc to absolutne minimum żeby cokolwiek zbudować.
    ufok, 2013-11-15 19:14:54
    zgłoś
    Dieta dla tenisisty
    Bic 42cm, klata 120cm, za to nogi chude ale to się zmienia, dlatego 80kg będzie optymalne. Dużo teraz czytam i zajrzę też na blog Borysa ale z tego co widzę to dieta tłuszczowa jednak nie jest przeznaczona dla sportowców. Wiele jest wprawdzie opini które się nawzajem atakują ale przeważa ta, że przy uprawianiu sportów wytrzymałościowych i do tego siłowych bardziej odpowiednią jest dieta HC. Ogólnie to mam już łeb jak bania i nie wiem co żreć, aż mi w brzuchu burczy. Teraz jeszcze mi ktoś dał link do diety Anabolic i TKD więc masa wiadomości do przyswojenia.
    ufok, 2013-11-15 19:41:25
    zgłoś
    Kulturysta optymalny a "złota proporcja''
    Artykuł może i interesujący ale oderwany od rzeczywistości i mnóstwo w nim przekłamań. Specjalistą nie jestem ale gdzie pierś z kurczaka która jest znacznie bardziej wartościowa niż inne mięsa, już nie mówiąc o podrobach. Poza tym błędnie podano optymalne stosunki omeg. Ale to jedynie moje zdanie.
    ufok, 2013-11-16 15:51:16
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    Dla mnie w pewnym sensie ma znaczenie, wybieram jajka od kur z wolnego wybiegu albo z chowu ściółkowego. Wiadomo, że najlepsze są od kur szczęśliwie biegających w słońcu ;) Mimo tych kategorii nasze jajka na tle zachodu wypadają o niebo lepiej. Zobaczcie sobie dokument o jajkach i jak z trójek robi się jedynki. To tak na marginesie. Ciekawi mnie dlaczego zaprzeczacie od zawsze znanym zasadom że przed treningiem nie należy mieszać tłuszczy i białka, tłuszcze spowalniają wchłanianie i taki posiłek nie może być efektywnie wykorzystany podczas treningu.
    ufok, 2013-11-16 16:11:40
    zgłoś
    Dieta tłuszczowa a masa mięśniowa
    Też mówię że każdy jest inny i nie ma diety optymalnej.
    ufok, 2013-11-16 18:47:32
    zgłoś
    Dieta dla tenisisty
    Odnowię temat. Obliczyłem wartości dla diety HC w proporcjach 20%B, 20%T, 60%W i wyszło 2,45gB/kgmc, 1,1gT/kgmc i 7,5gW/kgmc. Pisaliście żeby jeść białka do 2g/kgmc, wątpie że to jest w ogóle możliwe a ja jestem szczupły, jak ktoś waży 100kg to nie ma mowy aby mu wystarczyło 1,5gB/kgmc, musiałby wtedy jeść tony węgli. U mnie wyszło 7,5gW co jest ogromną ilością a wziąłem już wariant 60%, co niektórzy mówią o 65%W. Nawet sobie nie wyobrażam co trzeba jeść żeby dostarczyć takie ilości węgli.
    ufok, 2013-11-16 23:54:13
1 2 3
STRONA 2 z 3
REKLAMA