REKLAMA

Profil trubadur

zgłoś
    Fotografia. Jak zacząć, jak się rozwijać itp
    Oglądaj zdjęcie, zastanów się co sie ci w nich podoba, zwróć uwage na kompozycję. spraw technicznych jestes w stanie sie nauczyć w przysłowiowy weekend, kompozycji, wyczucia tego trzeba sie nieco dłużej uczyć.
    trubadur, 2013-12-12 16:02:32
    zgłoś
    GOLARKA a jednorazówka
    Przez długi czas sosowałem elektryczną, teraz juz tylko okazjonalnie. Zdecydowanie wolę jedno/wielorazówki.  Elektryczna tylko jesli musze na szybko, ewentualnie na wyjazdach. i tez mam problem z zaczerwienieniem skóry na szyi po elektrycznej.
    trubadur, 2013-12-19 14:51:56
    zgłoś
    Najlepsza wódka :)
    Jeśli vodka to juz chyba tylko absolut. Czasem dla sportu jakieś egzotyczne. A były czasy kiedy tylko wyborowa czarny koń.
    trubadur, 2013-12-19 14:53:46
    zgłoś
    Depilacja vs. Golenie?
    co za gość :D Ciekawe czy na codzień w tym chodzi
    trubadur, 2013-12-19 14:57:49
    zgłoś
    Wybór tableta...
    No to gościu pojechaleś z tym wrażeniem o braku aplikacji na iPada. W app Stoprze jest chyba ich więcej niż w Gooogle play
    trubadur, 2014-02-10 14:08:18
    zgłoś
    Czytnik ebook
    Ostatnio w Niemczech sa fajne ceny na Kindle, tyle, ze z odbiorem własnym ew w sklepie stacjonarnym.
    trubadur, 2014-02-10 14:11:20
    zgłoś
    Prasowanie koszuli...
    Metodę prób i błędów można się nauczyć. Trzeba tylko chcieć, naprawde chcieć ;)
    trubadur, 2014-02-20 15:06:24
    zgłoś
    Analog lepszy od cyfrówki
    Trafiłem na artykuł z 2008 az go odkopałem ;) Ciekawie sie czyta po 6 latach :D
    trubadur, 2014-02-20 15:08:15
    zgłoś
    oswiadczyny i slub wedlug mezczyzny
    Niestety nie zgodzę się że mieszkanie przed ślubem jest WYMAGANE gdyż kiedyś np. (lata 70-80) 95% par nie mieszkało ze sobą a tworzą szczęśliwe małżeństwa, natomiast dziś znam mnóstwo par które mieszkały przed ślubem 5-6lat i w pierwszym roku po ślubie się rozchodzą. W czym rzecz? a no w tym że jak już w tym piątym czy szóstym roku im sie nie układa to traktują ślub jako magiczne zaklęcie że już po slubie wszystko będzie lepsze i zaczną się dogadywać - niestety, bywa zazwyczaj tylko gorzej. Jest też druga strona medalu - kiedyś nie było Internetu, facebooków i innych tego typu więc i o zdradę (choćby nawet mentalną) było pewnie trudniej...
    trubadur, 2014-07-08 12:45:23
    zgłoś
    Co Cię wk***ia...?
    Moja opona!
    trubadur, 2014-10-27 14:42:48
STRONA 1 z 2
REKLAMA