[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil romeo18

zgłoś
    Kolczyk w brwi
    Mam 5 kolczyków w różnych częścich ciała i żadnych nie przyjemnych sytuacji z nimi związanych. Ani od strony zdrowotnej ani ze strony otoczenia . GDZIE?Ja osobiście przebijałem w profesjonalnym studio i wszystko było ok. Do kosmetyczki nawet bym ucha nie poszedł przebić. PORA ROKUPora roku też niema znaczenia. Latem założyłem 3 kolczyki (ucho, język i brew) zimą 2 (umiejscowienie to tajemnica ) wszystko mi się pięknie wygoiło. TAJEMNICATajemnica braku kłopotów z kolczykami kryje się w dbaniu o nie szczególnie w pierwszych tygodniach po przebiciu. A co do sytuacji gdy noszenie kolczyków jest nie na miejscu lub trzeba je koniecznie zdjąć, mam bezbarwne sztyfty które zakładam zamiast kolczyków gdy mam egzamin z pianina w szkole muzyczne lub idę do dentysty lub do kościoła.URAZYA no i urazy gram w piłkę nożną i kosza i nie przestałem na czas po przebiciu grać miałem szczęście bo nigdy nie dostałem piłką w kolczyk, trzeba uważać. Bardzo trudno wyrwać kolczyk z brwii jest to wręcz niemożliwe gdy kolczyk jest dobrze założony tzn. gdy długość sztangi jest odpowiednio dobrana tak by było widać tylko kulki lub stożki lub cokolwiek. JĘZYKOczywiście po przebiciu niemożna wszystkiego jeść. Nic gorącego, ostrego słonego. Nie jadłem jogurtów. Często myłem zęby (i tak musiałem bo noszę aparat) Warto jeść lody i pić zimny napar z rumianku i szałwi(zmniejsza opuchliznę). W moim przypadku były to kostki lodu z zamrożonego naparu. Język jest spuchnięty przez ok. 2-3 doby BREWRaz dziennie trzeba przemywać kolczyk by zmiękczyć strup i go usunąć. Następnie trzeba wysunąć jeden koniec kolczyka i nanieść trochę mydła antybakteryjnego i poruszać kolczykiem w górę i w dół pokręcić w prawo i w lewo to nic nie boli a pomaga w usunięci wydzielinyMoże pomogłem jeśli coś jest niejasne, o coś chcecie zapytać pytajcie napewno odpowiem
    romeo18, 2009-03-07 15:49:28
    zgłoś
    Instrument muzyczny w naszych rękach.
    Gram na fortepianie (jestem w trakcie robienia dyplomu) skrzypce (mam dyplom od 7lat) gitara, cymbałki itp. Teraz zaczynam się od znajomego uczyć grać na trąbce. A co do kobiet. Kobiety lecą na facetów grających, aby tylko grał, sensownie i ładnie. Zazwyczaj gdy się czuje samotny i opuszczony idę w miejsce publiczne ze skrzypcami wyjmuje je, zostawim otwarty futerał i kładę w nim kartkę z napisem "Proszę o drobne na nowe struny" i zazwyczaj jest jakaś rozmarzona dziewczyna która stoi przedemną juz 2 godzinę więc składam się zabieram ją na lody i do kina i nie jestem sam
    romeo18, 2009-03-07 16:25:28
    zgłoś
    \'Pafii\' napisał(-a):O sorry, średnia muzyczna, to jeszcze sporo przed Tobą. Zasuwaj na skrzypcach i nie daj się brachu wpuścić w maliny. Tomek Stańko też czeka na konkurencję Dziewczyny są nasze i tyle.Gram w miejscach innych niz sale lekcyjna/koncerowa gdy się nie ucze a nie ucze się w wakacje i zazwyczaj wtedy mam najwięcej nowych znajomych. A co do dyplomów mam dyplom 1 stopnia szkoły muzycznej ze skrzypiec od 7 lat i drugi stopień od roku a teraz robię 1 stopień z fortepianu. Szkoła muzyczna to pomysł rodziców bo byłem,jestem i będę dzieckiem aktywnym nienawidzącym nudy a na lekcjach z skrzypiec lub fortepianu nie nudze się ani trochę. Nie wiąze przyszłości z muzyką ale dyplom może się kiedyś przyda. Też grasz ???
    romeo18, 2009-03-07 21:43:11
    zgłoś
    \'Pafii\' napisał(-a):Vocal and harmonica, piano, bas gitar, drums - stare dzieje. Gitara klasyczna była punktem wyjścia. Kiedyś chciałem nauczyć się "pierdzieć" w trąbkę, ale zabrakło czasu. Skrzypce mam na ścianie, niestety zabytek bez możliwości dźwiękowych. Dzisiaj nie jestem aktywnym muzykiem. Robię zupełnie inne rzeczy. A Ty sam, nie udzielasz się muzycznie z kumplami?Z 2 kolegami i koleżanka tworzymy kwartet. My na skrzypcach ona na wioli. Gramy na ślubach, komuniach pogrzebach ostatnio chłopak się na dworcu pkp we wrocławiu oświadczał i też graliśmy. A sam gdy jestem na wakacjach to idę do centrum handlowego zarabiam i podrywam i dwie pieczenie na jednym ogniu
    romeo18, 2009-03-07 22:24:58
    zgłoś
    \'Pafii\' napisał(-a):To Ty tak za dużo nie piecz tych pieczeni, wiesz żeby paluchów nie poparzyć i smyczka nie nadtopić. 3x skrzypce i wiola, to taki strasznie skrzypiący kwartet ? No chyba, że gracie coś w rodzaju Grupy MoCarta (a to poziom nie kiepa).Zasuwaj zdrowo. Pzdr.Kwatet może i tworzymy ale rzadko razem udaje się nam grać zazwyczaj to w 3 lub 2 bo kolega najstarszy poszedł na medycynę i nie ma czasu a my niemamy nerwów żeby kogoś nowego znaleść. Przez okres wakacji mam ok 30 nowych kontaktów które są stałe i dziesiątki jednorazowych. Szybkie palce i te sprawy. Nie gramy żle bo się podoba i mamy zlecenia a tani nie jesteśmy
    romeo18, 2009-03-07 22:56:51
    zgłoś
    Krostki na twarzy
    Myśle, że dermatolog nic tu nie pomoże. No oczywiście może zalecić terapie kwasem salicylowym z jednoczesną terapią farmakologiczną ale robi się to u kosmetyczki, tanie to, to nie jest i nie ciekawie to wygląda po zabiegu. Jak będziecie chcieli to szczegółowo wam opisze tą terapię. Dlaczego tak mówię ? BO BYŁEM TAK GŁUPI I LECZYŁEM TO U DERMATOLOGA wydałem mnóstwo kasy a i tak nie pomogło. To dość częste schorzenie, Leczenie domowym sposobem toa. mycie miejsc (ramiona, uda, ręce dekolt) chorobowo zmienionych płynem do higieny intymnej :-Db. raz w tygodniu peeling skóry solą morską z oliwą z oliwek Pomoże zapewniam
    romeo18, 2009-03-10 21:54:16
    zgłoś
    Krostki na twarzy
    CYTAT(sven @ Mar 10 2009, 22:05 PM) Domowe sposoby rzeczywiście moga pomóc, jednak ja osobiście wolałbym skonsultowac nawet taka domową metodę z lekarzem specjalistą.Lekarz specjalista powie że są to bzdury wyssane z palca i że należy zastosować terapię 15% kwasem salicylowym w gabinecie kosmetycznym (bo oczywiście pani/pan doktor się tym nie zajmują) trzeba to zrobić 3 razy co 2 tygodnie u mnie koszt 225 zł plus koszty wazeliny używanej kilogramami bo skóra na początku jest napięta a potem schodzi jak w oparzeniu II stopnia. Wizyta i leki oczywiście ale jeśli:- zmiany bolą, rosną, krwawią lub plamią- gdy swędzi, piecze szczypie- złuszcza się bardzo dużo naskórka (wyklucza to odrazu nadmierne rogowacenie okołomieszkowe które przypuszczamy bo nadmierne rogowacenie jest spowodowane nie dostatecznym łuszczeniem)- tworzą się strupy lub gdy plami ale wydzieliną inną niż krewJeśli przynajmniej 1 objaw występuje trzeba się zgłosić do lekarza. To choroba nieuleczalna pragnę zaznaczyć, genetyczna więc w przypadku przedstawionym w tym poście to napewno jest zapalenie mieszków nadmierne rogowacenie okołomieszkowe. A co do konsultowania domowych sposobów mycie płynem do higieny intymnej nawet całego ciała jest wskazane a co do peelingów też są wskazane a i jeszcze odpowiednie natłuszczenie skóry jest ważne
    romeo18, 2009-03-10 22:29:36
    zgłoś
    Perfumy
    Nie polemizujcie ze Sobą bo niema powodu. Przedstawiliście swoje racje i już. Perfumy poleca się po to by ułatwić sprawę takim typom jak ja który wchodzi wącha max. 3 polecane zapachy daje się powąchać pani która przechodzi w pobliżu (i która wpada mi w oko ułamki sekund wcześniej) i ona wybiera które kupuję a to jednocześnie wstępem do być może miłej znajomości :-D
    romeo18, 2009-03-10 22:48:23
    zgłoś
    Instruktor?
    CYTAT(Wykson @ Mar 10 2009, 22:38 PM) Czy może jest ktoś tu kto pracuje jako instruktor fitness bądź kulturystyki? Czy potrzebni są na rynku pracy instruktorzy? Jakie macie odczucia?Tak, są potrzebi na rynku pracy instruktorzy. Wynika to ze zjawiska które rozpoczeło się pare lat temu i trwa do teraz, teraz się nawet nasiliło jest to dbałośc o zdrowie, chęć posiadania pięknej sylwetki a więc jak najbardziej do tego niezłe zarobki są.
    romeo18, 2009-03-10 22:53:42
    zgłoś
    Krostki na twarzy
    CYTAT(The_Edge @ Mar 11 2009, 12:45 PM) Jeśli masz iść do dermatologa to wybierz dobrego polecanego przez znajomych. Tradzik to zlozony problem. Duza role odgrywa psychika. W stresie zmiany tradzikowe sie nasilaja w zw z wplywem stresu na gospodarke hormonalna itd... Dieta jest rownie wazna. Podobno wysokobialkowa o niskim indeksie glikemicznym w porownaniu do tradycyjnej moze zmniejszac objawy tradiku poniewaz wplywa min na zmiane skladu trojglicerydow skornych co ma pozytywny wplyw na produkcje sebum. Poleca sie jedzenie duzej ilosci warzyw i ryb. Unikanie tluszczow trans, slodyczy, produktow przetworzonych. Ogranicz spozycie cukrow i weglowodanow prostych. Dieta to kluczowy element. Palenie papierosow - odpada. Oprocz odpowiedniej diety zastamow sie nad suplementacja kwasow omega3 cynku selenu i innych witamin Barzo pomocne sa ziola stosowane jako napary, odawry nalewki do picia lub do przecierania skory. Jesli chodzi o pielegnacje... Zwykle mydla bardzo wysuszaja skore. Uzywaj lagodnego zelu do mycia twarzy. Myj 2 razy dziennie. Nie czesciej. 1x w tyg. jakis lagodny peeling. 1x dziennie jakis lagodny tonik. Sport na świeżym powietrzu tez pomaga. Podejdz do problemu profesjonalnie i poczytaj na ten temat. Ktos kiedys powiedzial ze aby pokonac wroga musisz go najpierw dobrze poznacAle całe szczęście to na ramionach to nie trądzik Moje zdanie jest takie że przez trądzik każdy musi przejść i trzeba się do tego przyzwyczaić, ale musi być w jakimś łatwo dostępnym miejscu gdy jest na twarzy to pół biedy bo można jakoś zapanować ale gdy ma się go na plecach to masakra ... Saber całe szczęście że tony maści i toników może nie kosztowały 225 zł i ich stosowanie nie było tak nieprzyjemne. Kwasy to rzecz straszna
    romeo18, 2009-03-11 20:12:41
1 2 3 ... 162
STRONA 1 z 162
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij