Profil Tonic

zgłoś
    Pryszcze itp na twarzy
    Dermatolog, dermatolog i jeszcze raz dermatolog - jak jeden jest nieskuteczny to warto wybrać się do innego. Ewentualnie do profesjonalnego salonu kosmetycznego.
    Tonic, 2014-07-11 17:54:26
    zgłoś
    Sposób na kaca
    Kaca miewam naprawdę rzadko (ostatnio ze cztery lata temu). Zazwyczaj pomagała tabletka na ból głowy oraz śniadanie. No ale nigdy to też nie był tzw. \'kac morderca\', więc dał się zbałamucić tabletkami.
    Tonic, 2014-07-11 17:55:37
    zgłoś
    problemy z kręgosłupem, leźdzwie
    Z ortopedą może być ciężko - kolejki do nich są niewiarygodne.  Oczywiście, warto jest się zapisać a w trakcie czekania na wizytę udać się do masażysty oraz zacząć chodzić na basen kilka razy w tygodniu.
    Tonic, 2014-07-11 17:56:34
    zgłoś
    Wyrywanie ósemek
    Miałam wyrywaną jedną ósemkę, oczywiście przy znieczuleniu. Trwało to dłuższą chwilkę, ale przebiegło bez problemów. Potem troszkę bolało, ale dentystka przepisała ketonal i poleciła wziąć jedną tabletkę. I po problemie.
    Tonic, 2014-07-11 17:57:37
    zgłoś
    Zdrowe soki
    Często robię sobie sok z pomarańczy i grejpfurtów albo koktaj z truskawek i maślanki (oczywiście nie słodzony w żaden sposób dodatkowo).
    Tonic, 2014-07-11 17:58:22
    zgłoś
    Pasta bez fluoru?
    Co do pasty - ja używam z fluorem, dwa razy dziennie - nawet na opakowaniu piszę, żeby stosować maksymalnie dwa razy dziennie. Nic się z zębami nie dzieje, więc nie demonizowałabym jednak fluoru.
    Tonic, 2014-07-11 17:59:35
    zgłoś
    Tania i zdrowa dieta
    Dziwi mnie to przekonanie, że tanio i zdrowo nie idzie ze sobą w parze - właściwie na jakiej podstawie są wyciągane takie wnioski?
    Tonic, 2014-07-11 18:02:08
    zgłoś
    Co jecie zazwyczaj przed i po treningu?
    Przed treningiem zazwyczaj jem coś mięsnego - kurczak lub indyk, czasami łosoś (choć zdaję sobie sprawę z tego, że to ryba a nie mięso oczywiści). Po treningu jajecznica.
    Tonic, 2014-07-11 18:03:17
    zgłoś
    Skąd czerpać wiedzę na temat odżywiania?
    Moje dwa ulubione miejsca to Dobra dieta i profil Ewy Chodakowskiej (tak nie lubianej przez niektórych ;D). Czasami korzystam też z różnych blogów, ale to dość sporadycznie.
    Tonic, 2014-07-11 18:05:17
    zgłoś
    Owoce i warzywa
    A co do dodawania olejów do masła to jakiś czas temu widziałem mleko z takim dodatkiem... Ble.. Dość często niestety takie widzę... Dlatego zawsze czytam skład produktu (choć przyznam, że to głównie za sprawą programu \"Wiem co jem\").
    Tonic, 2014-07-11 18:06:25
1 2 3 ... 4
STRONA 2 z 4