Profil Tonic

 • avatar
  zgłoś
  Jak odzyskać dziewczynę - dziwna sytuacja
  To może ja wypowiem się z punktu widzenia kobiety: odpuść sobie. Naprawdę. Dziewczyny w tym wieku miewają głupie pomysły, wewnętrzne rozdarcie...Wiem, bo też kiedyś przez to przechodziłam. I naprawdę nie chciałam wtedy źle, ale nie miałam pojęcia, co robić. Dziś przeszłość nie ma znaczenia ani dla mnie, ani dla tamtego chłopaka, ale co się nacierpiał to Jego, a ja dopiero po latach zrozumiałam, że byłam okropna, dwukrotnie zmieniając zdanie. Jeśli ktoś tak gra na emocjach, to znaczy, że do poważnego związku jeszcze nie dorósł. Taka znajomość może Ci przynieść tylko dezorientację i cierpienie.
  Tonic, 2012-12-11 14:57:47
 • avatar
  zgłoś
  kawa z zakochanym
  Fajnie, że tu trafiłam, w życiu by mi do głowy nie przyszło, że w podobnych sytuacjach mężczyźni mają takie rozumowanie Jak koło kobiety kręci się jakiś - powiedzmy, że troszkę upierdliwy, ale zamaskowany pod osłoną przyjaźni - typek, to tym bardziej powinna doświadczyć czułości, bliskości ze strony partnera, a nie pokazywania, że On ma swoje zasady i udowadniania, że nie czuje się zagrożony To raz. A dwa - czy nie można w związku działać spontanicznie, czy Wy musicie tak wszystko analizować i przed każdym ruchem zastanawiać się, co teraz zrobić i jak to wpłynie na sytuację? Związek to nie przedstawienie, w którym wszystko musi być zaplanowane i rozpisane w scenariuszu!
  Tonic, 2012-12-11 15:09:31
 • avatar
  zgłoś
  Brak czasu na związek? Pomóżcie
  To, że rzucił pracę ma świadczyć o tym, że Mu zależy?! Gdyby Mu zależało, to by Jej nie zostawił. Skoro raz zrobił coś takiego to oznacza to, że przy każdej życiowej trudności pokaże Jej drzwi, bo tak najłatwiej...
  Tonic, 2012-12-11 15:14:24
 • avatar
  zgłoś
  Jak odzyskać dziewczynę - dziwna sytuacja
  Owszem, kobiety wcześniej dojrzewają emocjonalnie, ALE... nie wiem, czy wszystkie baby tak mają - ja, gdy zaczynałam się z kimś spotykać i było fajnie, to było fajnie, ale przychodził taki moment, że nagle coś mi przestawało odpowiadać i sama nie do końca wiedziałam, co to było. I kobieca intuicja mówiła mi wtedy, że powinnam odpuścić, bo skoro raz pojawił się jakiekolwiek wątpliwości, to już nic z tego nie będzie. Dwa razy w życiu to zignorowałam i co? I później było większe cierpienie, bo im dłużej tworzy się związek, tym trudniej z niego zrezygnować, a czasem czuje się, że po prostu trzeba to zrobić.
  Tonic, 2012-12-12 09:42:20
 • avatar
  zgłoś
  Dziwne objawy.
  O rany, a ja myślałam, że to my - baby - jesteśmy kłótliwe i czepialskie
  Tonic, 2012-12-20 13:23:28
 • avatar
  zgłoś
  Czy Wasza kobieta już wymyśliła sylwestra?
  A dlaczego to kobieta ma "wymyślać sylwestra" (nie wiem, kto wymyślił witanie Nowego Roku, ale czemu zaraz wszystko na nas zrzucać? ) ? A tak poważniej: dlaczego tak wielu mężczyzn czeka, aż to kobitka weźmie sprawy w swoje ręce? Naprawdę wolelibyście, aby nikt się tym Sylwestrem nie zainteresował? I co, siedzielibyście sobie na kanapie z piwkiem i tyle? Czy na ostatnią chwilę próbowalibyście na szybko coś zorganizować (gdyby okazało się, że kobieta w tym roku nic za Was nie zaplanowała...), żeby tylko nie siedzieć w domu?Pytam, bo niezrozumiałe jest dla mnie takie podejście na zasadzie: kobieta wymyśli, a ja poczekam i ewentualnie zaakceptuję bądź odrzucę :]U nas zawsze jest tak (mówię nie tylko o sylwestrowej nocy, ale i o innych okazjach do świętowania, np. rocznica), że albo raz jedno coś wymyśla, raz drugie, albo - tak, jak rok temu - siadamy i wymyślamy razem, co będziemy robić. Tak, żeby obie strony były zadowolone, ale i zaangażowane w przygotowania.Tak samo ze ślubem - bo i taki temat, jak widziałam, tu przemknął. Co to znaczy, że kobieta "wymyśliła sobie" ślub? Ona może marzyć, opisywać swoje wyobrażenia, a nie "wymyślać sobie". Btw. czy Ona wie, że nie zamierzasz się żenić, bo chcesz być wiecznie młody i niezależny?
  Tonic, 2012-12-20 13:35:36
 • avatar
  zgłoś
  Co robicie by nie zdziadziec ?
  Dziadek mojego kolegi ma 80 lat, rusza się jak młodzieniaszek, wszystko w domu i w obejściu robi sam - i to chyba jest jego sposób na to, by nie zdziadzieć. Ma więcej wigoru niż niejeden młody mężczyzna. Ludzie w pewnym wieku muszą po prostu nie mieć czasu na nudę i czuć się potrzebni Ruch jest jak najbardziej wskazany, człowiek, który się zastoi, z pewnością szybciej się starzeje!
  Tonic, 2013-01-08 15:03:54
 • avatar
  zgłoś
  Co Was wkurza w kobietach?
  Jezuuu, czytam i z przerażeniem stwierdzam, jak wiele z tych kobiecych, wkurzających, cech do mnie pasuje. Chwała mojemu Miśkowi, że ze mną wytrzymuje A, zrobię Mu dobry obiad, niech ma
  Tonic, 2013-01-08 15:13:06
 • avatar
  zgłoś
  Co masz dziś na sobie
  Oooo, mogę? Mogę? Mogę publicznie przyznać się, iż mam dziś na sobie stare jeansy, lekko przybrudzoną bluzę i porozciągany t-shirt? marzyłam o tym, żeby komuś to ogłosić W sumie i tak dziś z domu nie wychodzę, więc co za różnica... Za to majtki mam białe z prześwitującej koronki
  Tonic, 2013-01-08 15:22:42
 • avatar
  zgłoś
  Oczy vs komp.
  Noszę okulary (minusy) i mimo wielu godzin spędzonych przed komputerem nie muszę stosować dodatkowych kropel. Od czasu do czasu mam problem z zaczerwienieniem, ale to głównie z powodu braku snu.
  Tonic, 2014-07-11 17:52:33
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4