[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil Tonic

zgłoś
    Jak odzyskać dziewczynę - dziwna sytuacja
    To może ja wypowiem się z punktu widzenia kobiety: odpuść sobie. Naprawdę. Dziewczyny w tym wieku miewają głupie pomysły, wewnętrzne rozdarcie...Wiem, bo też kiedyś przez to przechodziłam. I naprawdę nie chciałam wtedy źle, ale nie miałam pojęcia, co robić. Dziś przeszłość nie ma znaczenia ani dla mnie, ani dla tamtego chłopaka, ale co się nacierpiał to Jego, a ja dopiero po latach zrozumiałam, że byłam okropna, dwukrotnie zmieniając zdanie. Jeśli ktoś tak gra na emocjach, to znaczy, że do poważnego związku jeszcze nie dorósł. Taka znajomość może Ci przynieść tylko dezorientację i cierpienie.
    Tonic, 2012-12-11 14:57:47
    zgłoś
    kawa z zakochanym
    Fajnie, że tu trafiłam, w życiu by mi do głowy nie przyszło, że w podobnych sytuacjach mężczyźni mają takie rozumowanie Jak koło kobiety kręci się jakiś - powiedzmy, że troszkę upierdliwy, ale zamaskowany pod osłoną przyjaźni - typek, to tym bardziej powinna doświadczyć czułości, bliskości ze strony partnera, a nie pokazywania, że On ma swoje zasady i udowadniania, że nie czuje się zagrożony To raz. A dwa - czy nie można w związku działać spontanicznie, czy Wy musicie tak wszystko analizować i przed każdym ruchem zastanawiać się, co teraz zrobić i jak to wpłynie na sytuację? Związek to nie przedstawienie, w którym wszystko musi być zaplanowane i rozpisane w scenariuszu!
    Tonic, 2012-12-11 15:09:31
    zgłoś
    Brak czasu na związek? Pomóżcie
    To, że rzucił pracę ma świadczyć o tym, że Mu zależy?! Gdyby Mu zależało, to by Jej nie zostawił. Skoro raz zrobił coś takiego to oznacza to, że przy każdej życiowej trudności pokaże Jej drzwi, bo tak najłatwiej...
    Tonic, 2012-12-11 15:14:24
    zgłoś
    Jak odzyskać dziewczynę - dziwna sytuacja
    Owszem, kobiety wcześniej dojrzewają emocjonalnie, ALE... nie wiem, czy wszystkie baby tak mają - ja, gdy zaczynałam się z kimś spotykać i było fajnie, to było fajnie, ale przychodził taki moment, że nagle coś mi przestawało odpowiadać i sama nie do końca wiedziałam, co to było. I kobieca intuicja mówiła mi wtedy, że powinnam odpuścić, bo skoro raz pojawił się jakiekolwiek wątpliwości, to już nic z tego nie będzie. Dwa razy w życiu to zignorowałam i co? I później było większe cierpienie, bo im dłużej tworzy się związek, tym trudniej z niego zrezygnować, a czasem czuje się, że po prostu trzeba to zrobić.
    Tonic, 2012-12-12 09:42:20
    zgłoś
    Dziwne objawy.
    O rany, a ja myślałam, że to my - baby - jesteśmy kłótliwe i czepialskie
    Tonic, 2012-12-20 13:23:28
    zgłoś
    Czy Wasza kobieta już wymyśliła sylwestra?
    A dlaczego to kobieta ma "wymyślać sylwestra" (nie wiem, kto wymyślił witanie Nowego Roku, ale czemu zaraz wszystko na nas zrzucać? ) ? A tak poważniej: dlaczego tak wielu mężczyzn czeka, aż to kobitka weźmie sprawy w swoje ręce? Naprawdę wolelibyście, aby nikt się tym Sylwestrem nie zainteresował? I co, siedzielibyście sobie na kanapie z piwkiem i tyle? Czy na ostatnią chwilę próbowalibyście na szybko coś zorganizować (gdyby okazało się, że kobieta w tym roku nic za Was nie zaplanowała...), żeby tylko nie siedzieć w domu?Pytam, bo niezrozumiałe jest dla mnie takie podejście na zasadzie: kobieta wymyśli, a ja poczekam i ewentualnie zaakceptuję bądź odrzucę :]U nas zawsze jest tak (mówię nie tylko o sylwestrowej nocy, ale i o innych okazjach do świętowania, np. rocznica), że albo raz jedno coś wymyśla, raz drugie, albo - tak, jak rok temu - siadamy i wymyślamy razem, co będziemy robić. Tak, żeby obie strony były zadowolone, ale i zaangażowane w przygotowania.Tak samo ze ślubem - bo i taki temat, jak widziałam, tu przemknął. Co to znaczy, że kobieta "wymyśliła sobie" ślub? Ona może marzyć, opisywać swoje wyobrażenia, a nie "wymyślać sobie". Btw. czy Ona wie, że nie zamierzasz się żenić, bo chcesz być wiecznie młody i niezależny?
    Tonic, 2012-12-20 13:35:36
    zgłoś
    Ubrania na siłownie
    Chyba nie ma znaczenia wygląd stroju sportowego, tylko jego funkcjonalność - i mówię to ja, kobieta ;-) Jak się idzie poćwiczyć, to poćwiczyć, a nie prezentować innym swoje boskie ciało w boskim stroju Dobra odzież do ćwiczeń to taka, która nie krępuje ruchów, jest oddychająca, odprowadzająca pot i szybko schnie - żeby po powrocie móc to wyprać i na następny raz znów zabrać ze sobą ;-) Koszulki kupuję w sklepie Kooza, bo są tam względnie dobre i niedrogie, ale problem mam zawsze ze spodniami sportowymi :-/ Czemu spodnie są takie drogie? :-/ Kiedyś przymuszona sytuacją wyszukałam coś na Złotych Wyprzedażach, bo akurat mieli przecenę spodni Pumy i zapłaciłam 100 zł, ale teraz czeka mnie wymiana ciuchów i przecież nie mogę czekać, aż znów gdzieś znajdę jakąś promocję na gacie Co byście mogli polecić? Chodzi mi o długie spodnie, w krótkich to ja wolę iść latem do parku
    Tonic, 2013-01-08 15:00:35
    zgłoś
    Co robicie by nie zdziadziec ?
    Dziadek mojego kolegi ma 80 lat, rusza się jak młodzieniaszek, wszystko w domu i w obejściu robi sam - i to chyba jest jego sposób na to, by nie zdziadzieć. Ma więcej wigoru niż niejeden młody mężczyzna. Ludzie w pewnym wieku muszą po prostu nie mieć czasu na nudę i czuć się potrzebni Ruch jest jak najbardziej wskazany, człowiek, który się zastoi, z pewnością szybciej się starzeje!
    Tonic, 2013-01-08 15:03:54
    zgłoś
    Co Was wkurza w kobietach?
    Jezuuu, czytam i z przerażeniem stwierdzam, jak wiele z tych kobiecych, wkurzających, cech do mnie pasuje. Chwała mojemu Miśkowi, że ze mną wytrzymuje A, zrobię Mu dobry obiad, niech ma
    Tonic, 2013-01-08 15:13:06
    zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    Oooo, mogę? Mogę? Mogę publicznie przyznać się, iż mam dziś na sobie stare jeansy, lekko przybrudzoną bluzę i porozciągany t-shirt? marzyłam o tym, żeby komuś to ogłosić W sumie i tak dziś z domu nie wychodzę, więc co za różnica... Za to majtki mam białe z prześwitującej koronki
    Tonic, 2013-01-08 15:22:42
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij