[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil currahee

zgłoś
    Tylko dobre kino
    A mi się Birdman w ogóle nie podobał i nie wiem, czemu dostał Oscara za najlepszy film... polecam: https://www.youtube.com/watch?v=7xYyCCjLpZs czy ktoś tak jak ja czeka na najnowszy sezon House of Cards?  :wub: https://www.youtube.com/watch?v=yAk4ycJ2xTo Obejrzałem 2 sezony i uważam to za dobry serial aczkolwiek troche śmieszy jak wszyscy skaczą wokół jednego kongresmena :) Obejrzę 3 sezon ale to nie jest mój lubuiony serial 
    currahee, 2015-02-26 09:48:33
    zgłoś
    Tylko dobre kino
    Z seriali, które są lub będą miały kolejny sezon to oglądam Homeland, Shameless, Black Sails i Wikingów. Świetne produkcje naprawdę warte obejrzenia. Jak skończą się te, to zabieram sie za Gotham i wkrótce za Breaking Bad. Ostatnio jeszcze obejrzałem Fargo (warte przede wszystkim dla aktorstwa)
    currahee, 2015-02-27 11:43:34
    zgłoś
    Tylko dobre kino
    Homeland ma świetne dwa pierwsze sezony. Trzeci jest najgorszy i gdy wydaje się, że nic już z tego serialu nie będzie pojawia sie sezon 4 i na naprawdę jest dobry ale nie ma szans by dorównać dwóm pierwszym. Natomiast mój TOP1 to LOST :) oczywiście jako facet lubię też Rzym, Kompanie Braci, Pacyfik :)  fajny nick :)
    currahee, 2015-02-27 13:27:09
    zgłoś
    Tylko dobre kino
    Prison Break skończyłem na dwoch sezonach. Pierwszy to naprawde coś wspaniałego a później zapomniałem jakoś i raczej nie wróce do niego. A Lost ogladałem co najmniej 3x każdy sezon a dalej nie rozumiem o co tam chodziło a i czasem po tylu latach znajduje coś czego wcześniej nie widziałem. Zamierzam się obejrzeć go ponownie :) HollyŁódź :wub: 
    currahee, 2015-02-27 14:35:13
    zgłoś
    Oscar dla filmu Ida!
    Porównując ostatnie filmy takie jak Katyń, W Ciemności czy Idę do Potopu, Nocy i Dni, Faraona, Ziemi Obiecanejto śmieszne wydają się już same nominacje
    currahee, 2015-02-27 14:44:17
    zgłoś
    Dlaczego NIE ZAGŁOSUJĘ na Bronisława Komorowskiego i PO
    a wiecie, że \"siogun\" \"szogun\" to okreslenie generała? Pewnie nie. Tak jak Tuska nazywają prezydentem a słowo to oznacza tam w UE przewodniczący a nie żaden prezydent ale to tak na marginesie
    currahee, 2015-03-03 10:59:16
    zgłoś
    Precz z LEWACTWEM
    raczej pojebane. Najgorsze, że niedługo wg lewackich standardów gejuchy/lesby albo krzysiek aka grodzka będzie czymś lepszym niż normalny człowiek 
    currahee, 2015-03-06 22:18:12
    zgłoś
    Książka którą ostatnio przeczytałeś(aś) lub aktualnie czytasz
    Aktualnie czytam wspomniane Jana Zumbacha. Pilota, dowódcy dywizjonu 303. gdyby to był Amerykanin już by powstał o nim film :) Dodatkowo jeszcze fajna książka o Witoldzie łokuciekwskim ostatnim dowódcy dywizjonu 303. W roku jeszcze przeczytałem: Mark Bowden, Helikopter w ogniu -świetna relacja z pola walkiMark Owen, Nie łatwy dzień o NavySeals Team Six operacji zabicia Osamy Bin Ladena.Czarny Anioł książka o Ewie DemarczykNiemieccy dowódcy pancerni na froncie wschodnim - raczej nie polecam kiepsko napisana.Magdalena Samozwaniec, kartki z pamiętnika młodej mężatki A planach mam jeszcze wiele książek na ten rok i może od czasu do czasu tu coś polecę :)
    currahee, 2015-03-07 20:38:14
    zgłoś
    Przywitalnia
    Witam! po dość długiej przerwie ;) ciekawe czy są tu jeszcze osoby które mnie pamiętają :)  Pamiętam łape :) Pamiętamy.
    currahee, 2015-06-08 15:14:21
    zgłoś
    Jak zrzucić parę kilo, przy kiepskich możliwościach finansowych i zdrowotnych?
    Dieta, dieta, dieta. Później motywacja, na końcu trening.
    currahee, 2015-06-08 15:18:04
1 ... 67 68 69
STRONA 69 z 69
REKLAMA