[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil currahee

zgłoś
    Zakłady Bukmacherskie :)
    Ja oczywiście przed łikendem wypisuje mecze które mnie interesują. Jest ich bardzo dużo na sobotę i nd.: Liga włoska: Roma-Parma 1, Palermo-Siena 1, Liga angielska: West Ham-Chelsea 2, Fulham-MU 2, Blackburn-Tottenham 2 lub X2, Aston Villa-Stoke 1, Arsenal-Stoke 1,, liga hiszpańska: Real-Saragossa 1, liga grecka: Aris Saloniki Olympiakos 2/X2, Panathinaikos-Giannina 1, liga niemiecka: Stuttgart-Hoffenheim 1X, Hamburg-Brema X2, Dortmund-Freiburg 1, Liga francuska: Bordeaux-Lorient 1, Monaco-Lyon 2/X2. Teraz wystarczy tylko wytypować na jeden kupon... lub wszystkie i podzielić na dwa kupony.
    currahee, 2009-12-17 22:11:37
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    Ostatnio spodobały mi się bardzo 3 filmiki. Pierwszy z nich to zwiastun do filmu Avatar, trwający 3.15. Ściągnijcie sobie w HD bo jest na co popatrzeć. Wizyta w IMAX obowiązkowa. Drugi to film, który mnie rozbawił niesamowicie Trzeci zachwyciłaż ciary przechodzą, aż się chce grać w takim finale i żałuje człowiek,że słuchał rodziców mówiących,że nauka i wykształcenie da ci chleb a nie piłka nożna.
    currahee, 2009-12-17 22:57:24
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie
    Tak , akurat na youtube nie oglądałem ściągnąłem w super wersji z filmweb.pl. Będzie za[beeep]isty film !
    currahee, 2009-12-18 14:06:06
    zgłoś
    Szybka akcja - FILMY NA JUTRO!
    Bardzo fajne są: Dobry Rok reż Ridley Scott film ma fantastyczną atmosferę. Także Pod Słońce z Harvey'em Kaitlem jest super. Oba bardzo romantyczne, ku pokrzepieniu serc, o miłości tak więc ja szczerze je polecam.
    currahee, 2009-12-18 18:04:45
    zgłoś
    Męskie lektury obowiązkowe
    Ja od siebie polecam książkę Lynn Olson i Stanley Cloud ,,Sprawa Honoru" o dywizjonie 303 przeczytałem ją w jeden dzień. 4 tomowa biografia Napoleona autor Max Gallo, biografia Cezara Adriana Goldworthy, Religa Tim Willocks,nie będe się zagłębiał w ksiązki bardzo historyczne ale jest ich sporo naprawdę.
    currahee, 2009-12-19 21:05:31
    zgłoś
    Ja na łikend postawiłem dwa kupony. Jeden: Aston Villa-Stoke 1, Sttutgart-Hoffenheim 1X, Hamburg,-\bremaX2, Real_saragossa(+1) 1.7, palermo-siena 1, blackburn-tottenham X2, auxerre-toluose 1X i nie weszła brema:/ na drugiem nie wszedł olympiakosodowłali heereneven i chust tylko ten mecz nie wszedł. Dortmudn,Roma,Wolvers,Panathinaikos,Lille, Villareal,Valencia X2 żal szkoda
    currahee, 2009-12-22 00:09:47
    zgłoś
    jeśli go odwołali to masz go po prostu wycofanego z kuponu i liczony po kursie 1.00Szkoda,że nie odwołali Olympiakosu bu jestem pewien,że heerenven by nie przegrało z groningen:/
    currahee, 2009-12-22 23:00:47
    zgłoś
    CYTAT(Toru @ Dec 23 2009, 14:07 PM) Ja tam osobiście ucząc się na cudzych błędach nie tykam jakichkolwiek odmian hazardu. wiadomo że od obstawienia kilku meczy nie uzależnię się od razu ale jakoś wole nie próbować. Znam gościa który przez to stracił prawie wszystko, jest on naprawdę wstrząsającym przykładem na to że to nic dobrego i nie mam zamiaru jego błędów powtarzaćAlkoholu też nie pijesz? Wystarczy,że ustalisz sobie ile chce wydać w miesiącu na zakłady i jedziesz. Do 40? Okey, nigdy nie przekroczyłem tej sumy bo taką zakładałem. Są gorsze rzeczy, ale fakt trochę uzależnia ale czy oglądanie 10-15 spotkań w tygodniu, oglądanie magazynów w canal+ sport nie jest uzależnieniem? Wesołych Świąt Ludziska !
    currahee, 2009-12-23 17:37:40
    zgłoś
    Zegarek
    \'damios\' napisał(-a):Kojarzy mi się z tymi casio dawanymi na komunie 15 lat temuJa posiadam bardzo podobny zegarek(firma CASIO) dostałem na komunie, oczywiście nie nosze go już ale cały czas działa. Bateria nie była wymieniana ani razu. Czyli chodzi już 12 lat, nokia6310i ma już 8 lat cały czas jej używam, telewizor 200Hz kupiony 15 lat temu cały czas chodzi i jest lepszy od niektórych tv dzisiaj pod względem używalności energii, kolory ma cały czas piękne. Wystarczyło by teraz posadzić drzewo,które będzie rosło przez 200 lat, zbudować dom a wcześniej znaleźć kobietę na 50 lub dłuzej
    currahee, 2009-12-25 22:18:08
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    \'Toru\' napisał(-a):Tamta jedenastka to też były tylko pieniądze i to tego samego prezesa:P Według mnie ta ma dużo większy potencjał i jeszcze pokażą na no ich staćJa tylko WIDZEW ŁÓDŹ, z włoskich mocno kibicuje AS ROMA, najbardziej z Europy kibicuje Realowi Madryt od czasu kiedy Figo przeszedł do Królewskich. Jeśli chodzi o ligę angielską Arsenal Londyn, niemiecka- Werder Brema. Jeśli chodzi o Real to ten zespół zacznie grać naprawde dobrze za jakiś czas. jestem tego pewien. HALA MADRID !
    currahee, 2009-12-26 14:29:58
1 2 3 ... 69
STRONA 2 z 69
REKLAMA