REKLAMA

Profil tom1985

zgłoś
    Zarabianie w internecie
    Twórz produkty, które będziesz potem sprzedawał. Wkładasz w to X czasu, a potem możesz zarabiać do końca życia. Zastanów się w czym jesteś dobry, co lubisz, z czego masz wiedzę i doświadczenie, którym chciałbyś podzielić się z innymi. Zrób jakiś produkt na ten temat.Inną ciekawą opcją jest prowadzenie VideoBloga na youtube i zarabianie na reklamach. Jeśli znasz angielski, to zakładasz bloga w wersji anglojęzycznej. Wtedy YouTube płaci ci za wyświetlanie reklam w dolarach, a ty wydajesz złotówki. Rób to, co lubisz. To podstawa.
    tom1985, 2012-08-16 00:07:36
    zgłoś
    Informatyka-Studia
    Informatyka daje ogromne możliwości. Mój brat jest administratorem w jakiejś tam firmie i zarabia brutto ponad 13 tys. zł na miesiąc. Jak na 10 lat doświadczenie, to w sumie nawet nie jest jakoś strasznie dużo. Znam gościa, który już w liceum gdy ja z kumplami piliśmy piwo, to on siedział w domu i pisał strony w HTMLu. Przyjeżdżał do szkoły samochodem, na który sam sobie zarobił. Gdy kończyłem liceum, większość ludzi nie miała zielonego pojęcia na jakie iść studia. A on już wtedy miał takie zarobki, które pozwalały mu się samemu utrzymać.Jest ogromna ilość takich oraz innych historii. Jeśli informatyka cię kręci, to zrobisz na tym ogromną kasę. Co ciekawe jest masa możliwości pracowania w tej branży jako freelancer. Leżysz na leżaku na Hawajach. Popijasz drinka. Jakaś seksowna laska robi ci masaż pleców, a ty wysyłasz kolejny projekt do swojego pracodawcy i sprawdzasz czy są już przelewy na koncie w banku.
    tom1985, 2012-08-16 00:15:03
    zgłoś
    Piersi: instrukcja obsługi dla facetów
    \'arienka\' napisał(-a):To,ze ja odnosze takie wrazenie, ze facet sie moimi cyckami nie interesuje w czasie pieszczotZłap go mocno za włosy i przyciągnij energicznie do twoich piersi. Daj mu do zrozumienia, że albo zrobi to po dobroci, albo siłą. Faceci też czasem lubią uległość.
    tom1985, 2012-08-16 18:34:06
    zgłoś
    Ulubione cytaty i sentencje
    "Odwaga nie polega na nieodczuwaniu strachu, ale na umiejętności działania mimo niego." - Shelogh Brown
    tom1985, 2012-08-16 18:36:38
    zgłoś
    To co nas napedza
    To co mnie napędza, to robienie tego, co lubię robić. To takie proste. Motywacja jest jest jak paliwo. A jeśli robisz coś, czego nie lubisz, co cie nie kręci, to próbujesz ruszyć samochodem, który ma zaciągnięty hamulec ręczny. Bez sensu. Znajdź coś, czego robienie sprawi ci radość i satysfakcję, ale spraw, żeby praca, którą wykonujesz stała się czymś takim. Rób to co lubisz, wtedy nie musisz się napędzać. Wtedy po prostu jesteś napędzony. \'Afterlife\' napisał(-a):Polecacie jakieś książki? Czytałem kiedyś "Posada" Kenedkiego zrobiła na mnie spore wrażenie.Polecam ci Life Architect Michała Pasterskiego. Świetne narzędzie. 30 dniowy proces multimedialny. Znajdziesz w tym więcej wiedzy i narzędzi niż w kilku książkach razem wziętych. Mam ten produkt baaardzo polecam. Jakbyś chciał zapytać o szczegóły to wal śmiało!
    tom1985, 2012-09-13 23:29:14
    zgłoś
    Życie z kilkoma kobietami na raz...
    Większość facetów zdobywa kobiety, bo w ten sposób definiuje swoją męskość, bo tego potrzebuje ich ego. Większość facetów, potrzebuje kobiety, bo bez niej poczuliby się słabi.Jeśli myślisz, że potrzebujesz żyć z kilkoma kobietami na raz, to bardziej poleciłbym ci terapeutę niż szukanie związku poligamicznego.
    tom1985, 2012-09-19 15:56:14
    zgłoś
    Medytacja
    \'marcel17\' napisał(-a):Czytałem sporo i dowiedziałem się że na uspokojenie i ogólny relaks oraz lepsze samopoczucie bardzo dobra jest medytacja.Sporo czytałeś i dużo się dowiedziałeś ale...\'marcel17\' napisał(-a):Chciałbym poznac jakiś dobry sposób z wyjaśnieniem dokładnym jak to robic aby było skuteczne....ale mimo wszystko nadal ci za mało. Ciekawe.A może by tak po prostu spróbować? Medytacja to wyciszenie umysłu. Usiądź/połóż się wygodnie. Zamknij oczy. Weź głęboki oddech i oddychaj spokojnie skupiając całą swoją uwagę na oddechu. Jeśli coś rozproszy twoje skupienie, to wiedz, że tak jest całkowicie ok. Po prostu wróć do oddechu. I spędź tak tyle czasu ile tylko chcesz.Po prostu sprawdź. To nie ogień. Nie potrzebujesz mamy, która powie ci, że jak włożysz rękę, to się oparzysz. Sprawdź.
    tom1985, 2012-09-22 00:31:06
    zgłoś
    Ile zarabiasz i ile chciałbyś zarabiać?
    Dzisiaj zarabiam ok 1200 zł na miesiąc.Za kilka lat będę zarabiał ok 1 miliona na miesiąc.Pozdrawiam.
    tom1985, 2012-09-30 01:00:52
    zgłoś
    Rozwój osobisty, materiały
    Czy zajmujecie się rozwojem osobistym? Jeśli tak, to z jakich materiałów korzystacie? Jakie materiały polecacie?Siedzę w tym już kilka dobrych lat. Po wielu książkach, szkoleniach i coachingach udało mi się ostatnio trafić na Life Architecta - . To najbardziej przemyślany i dopracowany produkt z jakim się spotkałem. Są 2 wersje. Jedna dotyczy pewności siebie, a druga projektowania własnego życia, stawiania celów, motywacji itp. 30 dniowy proces podzielony na etapy. Codziennie jakieś zadania, ćwiczenia, nagrania audio i video. Istny majstersztyk.Spotkaliście się już z Life Architectem?
    tom1985, 2012-09-30 01:09:50
REKLAMA