REKLAMA

Profil tiya

zgłoś
    Odchudzanie: nowe reguły diety i treningu
    w końcu rozsądne podejście do odchudzania, jestem za
    tiya, 2012-03-24 13:10:33
    zgłoś
    100% soku w soku?
    moim zdaniem soki tylko świeżo wyciskane, a na szybko z doskoku woda zdrowsza od soku, zamiast soku z kartonu lepiej zjeść jakiś owoc
    tiya, 2012-03-24 13:13:49
    zgłoś
    Kufel piwa na zdrowie
    pozostaje pytanie ile procent piwa jest we współcześnie sprzedawanych browarkach, bo czytając niektóre doniesienia na temat praktyk producentów piwa można zwątpić w sens picia tego trunku
    tiya, 2012-03-24 13:15:58
    zgłoś
    Krem na blizny
    a na pewno żaden krem / maść nie pomoże? [złamanie 8 punktu zasad forum MH] piszą że te tzw. z górnej półki są dobre. Mam ślad po oparzeniu, dość duży a na laser brak mi kasy
    tiya, 2012-09-19 22:27:50
    zgłoś
    Rozstepy na bicepsie
    od pół roku stosuję cepan i nic, dermatolog oczywiście nic nie poradzi, bo co mógłby poradzić: dieta, kortyzol, cepan - mówi i to tyle. Rozstepy doprowadzaja mnie do pasji, bo są bardzo widoczne, ostatnio skupiam się głównie na nich. Zdarzyło mi się wynaleźć takie cosie - [mod. - usunieto] niektórzy twierdzą, że przynajmniej dwa z tych cosi są naprawdę dobre, znacie je może? Stosował ktoś?
    tiya, 2012-10-03 17:15:40
    zgłoś
    Prawdy i mity o wybielaniu zębów
    z fachowcami też różnie bywa vide doświadczenia ludzi po wybielaniu kupionym gdzieś na gruponie (chyba, pewności nie mam), lepiej iśc do dentysty, wyleczyć co trzeba a potem wybielać w domu, jest tego sporo
    tiya, 2012-10-06 22:19:32
REKLAMA