REKLAMA

Profil tiramisu

zgłoś
    co robicie w wolnym czasie?
    oglądam seriale :)
    tiramisu, 2014-11-17 22:06:51
    zgłoś
    Gdzie wyjechać za pracą?
    Do angli nie ma co już jechać... ci z wyształceniem to robią tam na zmywaku...
    tiramisu, 2014-11-17 22:07:19
    zgłoś
    Pomoc w wybraniu zegarka
    Ja tam biegam z normalnym casio.. ja nie lubię dużych oraz cieżkich zegarów.. po prostu mi przeszkadzają.. najlepiej to pójść przymierzyć zobaczyć jak leży na ręce:)
    tiramisu, 2014-11-17 22:10:26
    zgłoś
    Tania i zdrowa dieta
    Teraz w Lidlu jest jakaś promocja na piersi z kurczaka 12zł/kg... ale do kiedy?
    tiramisu, 2014-11-17 22:10:56
    zgłoś
    Przedwczesny wytrysk - problem
    Niekiedy jak człowiek jest bardzo podniecony to nic nie pomoże. Mi również się zdarza jak nie widzę na przykład mojej laski tydzień jednak zazwyczaj nie jest tak źle. Sa jakieś ćwiczenia w sieci, możesz sobie poszukać to może coś się znajdzie chociaż ja osobiście nie próbowałem. Możesz ewentualnie spróbować sprayu Orgasm Control. Mam go w zapasie. Daje Ci większą kontrolę nad tym co robisz chociaż ja osobiscie stosuję raz na jakiś czas. To prawda czasem facet jak jest za bardzo podniecony to nic nie pomoże i koniec zabawy..Jeżeli chodzi o ćwiczenia to powiem Tobie szczerze.. one na mnie nie działają... a jeżeli chodzi o jakieś środki to nie próbowałem.. szukałem jakiegoś suplementu diety ale póki co jestem na etapie dalszych poszukiwań. Z tego co widzę to używałeś sprayi Orgasm Control.. a co myślisz o tych tabletach? używałeś ich może?
    tiramisu, 2014-11-19 20:41:06
REKLAMA