REKLAMA

Profil timbo

zgłoś
    Nietypowy problem
    ooo...stary jezeli dziewczyna pisze, ze widzi w tobie kolege to lepiej zacznij szybko działać !!! Polecam wieczorne SMSki (nie jakies zboczone, ale słodkie). Skróć dystans, zbliż sie do niej (zabierz ją gdzieś, gdzie sytuacja bedzie sprzyjała do kontaktu cielesnego miedzy wami). Jezeli naprawde ci na niej zależy to nie czekaj az kto inny zrobi to za ciebie...
    timbo, 2009-06-08 23:38:09
    zgłoś
    erekcja
    Czy mozliwe jest ze przez intensywne, ciezkie treningi na silce + 30min intensywnej jazdy na rowerku stacjonarnym + biegi i inne gry zespołowe mozna miec problemy z erekcją?
    timbo, 2009-06-28 23:55:25
    zgłoś
    erekcja
    Pierwszy raz zdarzyło mi się to kilka dni temu (przy rozłozonych nogach kobiety!) Cięzki szok mnie ogarnął. Szukam jakiegos wytłumaczenia w głowie, bo nałogów nie mam (alko pije od święta, papierosów nie pale, prowadze sportowy tryb życia) Zrobie tak jak Borys mowi, zrezygnuje z rowerka (fakt, uciska mnie...ale zaciskałem zeby) i wytrzymałościówki. Pokombinuje jeszcze cos w diecie.. Kobieta jest ekstraklasa, wiec cała wina lezy po mojej stronie.
    timbo, 2009-06-29 00:54:51
    zgłoś
    erekcja
    Dzieki chlopaki za wsparcie i dobre rady (na pewno zastosuje sie do nich). Artur, najlepsze jest to ze jestem w świeżym związku i taka niespodzianka w pierwszy wspolny wieczór! kompromitacja na całej linii, dobrze, ze w koncu stanął jak nalezy, ale była dłuzsza chwila zwątpienia i wczesniej wspomnianego szoku.
    timbo, 2009-06-29 01:13:13
    zgłoś
    erekcja
    Nie spękałem Może tak bardzo mi zależało zeby dobrze wypaść, ze spaliłem się przed startem...juz sam nie wiem. Czekam na drugie podejście do lądowania
    timbo, 2009-06-30 11:08:41
    zgłoś
    erekcja
    ja jestem za młody na takie specyfiki...
    timbo, 2009-06-30 12:25:13
    zgłoś
    Czy brak zainteresowania = brak atrakcyjności?
    Wg mnie wygląd zewnetrzny ma kluczowe znaczenie. Dopiero w poźniejszym etapie schodzi na drugi plan, ale zeby poznać fajną dive to trzeba sie jakos prezentować. Nie chodzi tu o nakladanie na siebie koszulek D&G (wg mnie szczyt obciachu u facetów). Kluczem jest własciwe dopasowanie ubran do swojej sylwetki. Dobra prezencja to podstawa! Kobiety w szczególności zwracają uwage na detale...
    timbo, 2009-07-05 21:41:12
    zgłoś
    Czy brak zainteresowania = brak atrakcyjności?
    CYTAT(Alek @ Jul 5 2009, 21:44 PM) ostatnio widzialem piekna kobiete trzymajaca sie za reke z sandalarzem skarpeciarzemDaje sobie ręke uciąć, ze nie wyrwał jej w takim uniformie Kiedy dziewczyna jest zaklepana mozna powzolić sobie na swobode, ale nie preferuje tego. Zawsze staram się wyglądać "wyjściowo".
    timbo, 2009-07-05 22:06:37
    zgłoś
    W drodze do rodziców partnerki
    Czy Kwiaty i wino to banał na taką okazje? Jak wy prezentowaliscie się w takim akcie?
    timbo, 2009-07-05 22:19:14
    zgłoś
    W drodze do rodziców partnerki
    Sytuacja wygląda tak, że produkować będe musiał się tylko do teściowej (haha) Ojciec nie przebywa na terenie RP. Text "Juz wiem po kim corka ma taka piekna urode" jest własnie strasznie oklepany, wino, kwiaty też. szukam jakiegos kreatywnego, oryginalnego rozwiązania...nie chce wypaśc jak kopia byłych chłopaków.
    timbo, 2009-07-05 22:49:58
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
REKLAMA