[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil theedge

zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    1 Kreatyna - zwykly monohydrat lecz renomowanej firmy2 WPC - jest to koncentrat białka serwatkowego 3 WitaminkiCo do reszty typu HMB jest to wywalanie pieniedzy w bloto (no chyba ze zalezy Wam jedynie na efekcie placebo)
    theedge, 2009-01-08 21:42:53
    zgłoś
    Podłączenie IPod w aucie
    Kup dobry transmiter FM. W internecie( fora audiofilskie:)) znajdziesz wiele testów urządzeń tego typu.
    theedge, 2009-01-08 21:56:06
    zgłoś
    Trcohę o niechęci i życiu
    Polecam przeczytac książki (są też w wersji audio) a wiary w siebie i motywacji Ci nie zabraknie:) :Brian Tracy "Maksimum osiągnięc"Robert Kroll "Droga do zysków i satysfakcji"Napoleon Hill "Myśl i bogac sie"
    theedge, 2009-01-08 23:02:17
    zgłoś
    Przyzwyczajenie
    \'Tomeczek\' napisał(-a):Z moja dziewczyna jestesmy ze soba juz 1,5 roku . Zauwazylem ze gdy przyjezdzam do niej , nie jest juz tak zadbana jak kiedys . Widze jakby jej nie zalezalo . Co mam o tym sadzic ? Natomiast gdy odwiedzaja ja kolezanki sprawa wyglada inaczej . Mieszkanie zawsze posprzatane i ona zawsze piekna .Wg. mnie oznacza to, ze Twoja dziewczyna mysli, ("choc z kobietami nigdy nie wie, oj nie wie się..." ) ze nie musi Cie juz zdobywac, jest pewna tego zwiazku...
    theedge, 2009-01-08 23:12:33
    zgłoś
    wasze diety
    Zastanawiam się czy osoby trenujące, a na pewno wśród forumowiczów jest kilka takich osób, mają ustaloną diete i trzymają się jej założen w 100%? Mam na myśli coś w stylu : Śniadanie (30g białka, 100g węglowodanów 25g tłuszczy):- 2 jajka sadzone, 3 plastry zoltego sera, 3 kromki chleba etc.Ja musze sie przyznac, ze nie mam takiej diety, lecz staram sie jesc zdrowo i zgodnie z zasadami np. ok. 2 g bialka na kg masy ciala, wegle przed treningiem, bialko po itp. A Wy? Podzielcie się uwagami.
    theedge, 2009-01-08 23:22:22
    zgłoś
    Podłączenie IPod w aucie
    Masz kilka rozwiązań:- transmiter FM- odtwarzacz mp3 z wbudowanym transmiterem- adapter kasetowy- radio z wyjsciem usb- radio z wyjsciem aux- radio z Bluetooth
    theedge, 2009-01-09 23:26:14
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    Mój plan treningowy stale się zmienia. Obecnie cwicze w oparciu o założenia treningu HST. Cwicze co 2 dzien (3-4 razy w tygodniu) w pozostale dni odpoczywam. Trenming podzielony jest na 4 2 tygodniowe mikrocykle. Przez pierwsze 2 tygodnie wykonuje 15 powtórzeń w serii. Nastepne 2 tygodnie - 10 powtorzen. 2 tygodnie 5 powtorzen w serii i 2 tygodnie przerwy (celowe roztrenowanie) Po kazdym cyklu zwiekszam obciazenie. Mój plan wygląda następująco:1.Rozgrewka2.KLATA: Wyciskanie sztangi na laweczce skosnej x1KLATA: Wyciskanie sztangi na laweczce poziomej x13.NOGI: Przysiady ze sztangą x1Lydki: Wspiecia na palce ze sztanga x14.PLECY: Sciaganie drazka x15.BARKI: Wyciskanie sprzed klatki x27.BICEPS: Uginanie ramon ze sztangą x18.TRICEPS: Wyciskanie francuzkie x19.BRZUCH: Unoszenie tułowia w opadzie Brzuch: Brzuszki - brzuch cwicze do oporu:)
    theedge, 2009-01-11 22:11:35
    zgłoś
    \'Jacek.G\' napisał(-a):W HST głównie stosuje się wolne ciężary ,a to jest ćwiczenie izolowane ,zamień to na sztangę macieqŁączenie klata - barki ? Nie bardzo to widzę... Tak wiem, ze kiedys przy ukladaniu tego planu popelnilem blad mianowicie - sciaganie drazka.Ja po prostu lubię to cwiczenie:)Po 5 miesiecznej przerwie... nie zastanawiales sie nad obwodowym? 2-4 miesiace, 3-4 razy w tygodniu, 8-12 cwiczen w obwodzie, Zaczynajac od 1 obwodu dziennie konczac na 4-5? Ja nie widze problemu w cwiczeniu klatki z barkami na 1 treningu, jesli daje radę - czemu nie. To III dzien jest chyba najbardziej obciazajacy w Twoim planie. Zamieniłbym jednak parę rzeczy.Jesli musi to byc koniecznie trening dzielony w I dzien trenowałbym:Klatka piersiowaBicepsBrzuchIIPlecyNogi(Jesli ten dzien bedzie zbyt obciazajacy przenioslbym trening lydek na I lub III dzien)IIIBarki TricepsBrzuchJesli jednak bedzie Ci sie dobrze cwiczyc wg Twojego planu to nic nie zmieniaj.
    theedge, 2009-01-12 10:40:43
    zgłoś
    Uczepiles sie tych barkow i klatki jak... Ja cwicze HST, mam klatke i bary na 1 treningu. Ciezary tez sa solidne i nie mam z tym problemu
    theedge, 2009-01-12 21:32:45
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    Ja stosuje koncentrat bialka serwatkowego od Ostrowii i kreatyne - monohydrat od firmy Vitalmax. Jesli chodzi o bialko - smak(w moim przypadku waniliowy) znośny, mogłaby sie lepiej rozpuszczac, poza tym nie mam innych zastrzezen. Kreatyne od kilku cykli biore tą samą. Nie porownam jej do kreatyny innej firmy poniewaz innej nie stosowalem. Mozecie mi cos polecic?
    theedge, 2009-01-12 21:47:37
1 2 3 ... 13
STRONA 1 z 13
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij