Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil temarx

zgłoś
    Piwo
    Moim zdaniem najlepsze piwo jakie piłem to jest Guinness.. Naprawde polecam!! A na 2 miejscu to Tatra.. taka zimniutka po robocie jak złoto.. Najgorsze to chyba Książ..
    Temarx, 2009-09-11 14:32:01
    zgłoś
    Biżuteria, dodatki, gadżety dla faceta
    Ja noszę przy sobie tylko łańcuszek z krzyżykiem.. Niedawno chciałem kupić sobie sygnet, poszedłem do sklepu i sam z siebie się śmiałem po założeniu na palec..
    Temarx, 2009-09-11 14:43:54
    zgłoś
    Masa Brzucha
    Mam 18 lat i od ok 2,5 roku ćwiczę na siłowni zaniedbywałem mięśnie brzucha. Miałem nie za dużą warstwę tłuszczyku i postanowiłem w końcu coś z tym zrobić.. zacząłem ćwiczyć mięśnie brzucha (brzuszki proste i ze skrętem), oraz biegać 2 razy w tygodniu 12km.. mogę dodać że to wszystko zbiegło się z rzuceniem palenia (paliłem 4 lata). Praćę nad brzuchem zacząłem 2 miesiące temu.Problem polega na tym, że tłuszcz na brzuchu spaliłem, naprawde drastycznie i nie tylko na brzuchu lecz na całym ciele. Ale mięśni brzucha nie widać, tzn. moim zdaniem brakuje im masy. Brzuch jest prawie idealnie płaski. Co robić??
    Temarx, 2009-09-11 15:02:49
    zgłoś
    plan FBW - mógłby ktoś rzucić okiem?
    Jak na trening klatki to trochę za małe obciążenia, proponyje pompki z mostkiem i przenoszeniem ciężaru na boki oraz rozpiętki. Podciąganie na drążku możesz wykonywać treningu A i B. Ale mimo wszystko do mnie nie przemawia trenig wszystkich partii w 1 dzień..
    Temarx, 2009-09-11 15:27:06
    zgłoś
    Moim zdaniem za mała liczba serii na każdą partię patrząc ogólnie, a z 2 strony zastanawiałeś się ile taki trening będzie trwał?? Taki trening nie da masy ani siły jedynie znacznie może wzrosnąć Ci wytrzymałość. A trening fbw nie jest przypadkiem dla doświadczonych??
    Temarx, 2009-09-11 15:52:07
    zgłoś
    Jakiej muzyki słuchacie na treningach ?
    Niesamowity jest :
    Temarx, 2009-09-11 16:00:19
    zgłoś
    Masa Brzucha
    Chyba już wiem gdzie tkwi problem.. robiłem co 2 dni trening brzucha i w każdej serii robiłem maksymalną liczbę powtórzeń.. bardzo wzrosła mi wytrzymałość i siła ale nie masa.. co masz na myśli pisząc na maksymalnych obciążeniach?? ćwiczyć z obciążeniami??
    Temarx, 2009-09-11 16:13:01
    zgłoś
    Bieganie, wymioty
    Miałem kiedyś podobne rewolucje.. nawet raz zdarzyło się tak że prawie straciłem z bólu przytomność też przy sprintach ale od razu po długodystansowym (głupota).. powiedziałem o tym w-fiście, a on na to że źle oddychałem.. i nic więcej. Nie wytrzymałem i powtórzyłem identyczny trening tylko że oddychałem równo i głęboko.. niby głupota ale podziałało.. Powiedziałem o tym znowu w-fiście, odpowiedział że to są niby skurcze tchawicy czy coś.. Nie wiem czy to poskutkuje na dłuższą metę ale mi podziałało..
    Temarx, 2009-09-11 16:30:05
    zgłoś
    Ile macie cm w bicepsie?
    17 lat i 35 w bicu ale nie przywiązuje do obwodu zbytniej uwagi
    Temarx, 2009-09-11 17:00:46
    zgłoś
    Każdemu odpowiada co innego.. Powodzenia
    Temarx, 2009-09-11 17:03:42
1 2 3 ... 8
STRONA 1 z 8
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij