REKLAMA

Profil tadzislaw

zgłoś
    Czego ona chce?
    Może Cię zainspiruje http://www.youtube.com/watch?v=Cf9eRyr7zJk
    tadzislaw, 2010-04-02 00:34:17
    zgłoś
    Trening na Super masę i Super siłę by Arnold S.
    CYTAT(chible @ 27-04-2010, 22:36) Poczekajcie, wszystko wyjdzie powoli, jeśli technicznie poprawnie wykonaliście ćwiczenia i o odpowiednim obciążeniem to te wielostawy z wolnym żelastwem dadzą wam się we znaki. Czytając choćby artykuł o mięśniach z nowego MH, dowiadujemy się, że FBW jest najefektywniejszym sposobem budowania mięśni. Ja jestem również zwolennikiem tego poglądu, bo choć staż mam mizerny (co tu może okazać się mocną stroną) to porównując trening dzielony, a fbw, to fakt faktem po dzielonym biceps był wymęczony do granic czego nie ma może na FBW, ale za to cały organizm i wszystkie nawet najmniejsze mięśnie dały o sobie znać dopiero po pełnym FBW. Na następny trening mój organizm miał coraz to większy apetyt, dawały o sobie znać hormony. Bardzo podoba mi się porównanie treningu dajmy na to przykładowo naszego bicepsa do zażywania leku. Nie bierzesz całej dawki jednego dnia, tylko rozkładasz na mniejsze i bierzesz w równych odstępach. To daje nam mniejszy wysiłek jednorazowo, ale w rezultacie częstszą czyli mocniej eksploatującą mięsień pracę. Być może ktoś mnie skrytykuje, cóż ja mam na to taki pogląd, a przecież celem forów jest dyskusja.No właśnie ja po tym artykule zgłupiałem za 4 tygodnie kończy mi się cykl i nie wiadomo co dalej robic
    tadzislaw, 2010-04-27 23:08:25
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    Siemka.Chciałbym rozpocząć trening HST czy mógłby go ktoś ocenić?Ćwiczę od 9 miesięcy(non stop split raz fbw, ostatnio split)Wzrost: 179 Waga 74 kg bf koło 19 %Rozgrzewka ogólna (rower/orbitrek/ergometr) + specjalistyczna na maszynach(rozgrzanie mięśni)Wyciskanie sztangi "0" 2 serieWysiskanie sztangi "+" 2 serieWiosłowanie półsztangą 3 seriePrzysiad z sztangą + łydki 2 serieMartwy ciag 2 serieWyciskanie francuskie sztanga łamana 3 serieUginanie przedramion sz łamana modlitewnik 3 serie ( czy nie lepiej uginanie przedramion ze sztanga stojac?)Brzuch: unoszenie nóg + brzuszki(na dobitke) (ławka rzymska), allachy, ćwiczenia z hantlą (na skośne)I mikrocykl -> 2 tygodnie15 powtorzenienII mikrocykl -> 2 tygodnie10 powtorzenIII mikrocykkl ->2 tygodnie5 powtorzenIV mikrocykl -> 2 tygodnie5 powtorzen (2 powt normalne + 3 wymuszone)Każdy mikrocykl to 6 treningów na kazdy trening robimy progresje cieżarów Po trening 20 min aeroSuplementacja:Syntrax Matrix białkoVita-Min Multiple SportBatony booster trec(na uczelnie)Zastanawiam się czy nie wziąć mono przy tym... Jednak jeszcze nie brałem w zyciu kreatyny. Tak wiec mozecie mi doradzic z decyzja?
    tadzislaw, 2010-09-27 19:48:16
    zgłoś
    \'Hustla\' napisał(-a):tadzion: Trening ułożony porządnie, widać, że masz o tym jakąś wiedze, brakuje tylko martwego ciągu lub skłonów nazywanych potocznie dzień dobry. Nie zapomnij o rozciąganiu na koniec każdego treningu i możesz jeszcze rozciągać się w dni wolne od siłowni. Suplementacja to nie moja brożka więc nie pomogę.O Jah zapomnialem martwego napisac ^^ nie no w planie jest ale mi umknął ;D Ale czy dołożyc te serie tak jak szpaqu mowil? Jesli ten plan bede robil 3 razy w tyg to nie za duzo?
    tadzislaw, 2010-09-27 20:56:29
    zgłoś
    Poszukuje przepis na krewetki
    SiemaJesli się nie myle w MH był przepis na krewetkie... chyba w sosie słodko kwasnym... Czy ktos może kojarzy numer, albowiem ja w swoich nie moge go znalezc, a potrzebuje go na weekendową kolacje
    tadzislaw, 2010-10-07 17:31:50
    zgłoś
    SzpaQ ma racje. To co on mówi to coś w stylu HST . Ja kończe(zostały mi ostatnie 2 tygodnie ). I jestem zadowolony z tego treningu. Nie dosc ze ciało o niebo lepiej wyglada to przy nie trzymaniu diety poszly 1.5/2 kg do przodu . Na dodatek siła też na plus Jak chcesz silver to Ci moge wyslać swój plan. i moge dac Ci arkusz excela gdzie jest ladnie rozpisane wszystko . Trening umiescilem w tym dziale również, ale pozmienialem go troche za radą innych.
    tadzislaw, 2010-11-01 18:09:35
    zgłoś
    No to po hst czas na splita. Juz mialem dosyć tej rutyny Cel masa ^^Układem troche plan na bazie silvera Dzien IUdaPrzysiad ze sztangą z przodu 4s 10-6 różny rozstaw na każdym treninguWykroki ze sztangą na plecach 4x10Martwy ciąg na prostych nogach 4 x 10-6;ŁydkiŁydki stojąc/siedząc ze sztangą/obciążeniem 9s x20 (3x pięty równolegle, 3x na zewnatrz, 3x do zewnatrz) BarkiArnoldki 4x 10-8Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia leżąc 4x 10-8Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3x10Unoszenie ramion w bok ze sztangielkami 3x10Unoszenie sztangi do brody 3x 10Dzien IIPlecyPodciąganie nachwytem s 5x6-8 Podciąganie sztangielki w opadzie 4x 10/10/8/8Ściąganie rączki wyciągu górnego w siadzie 4x10 <<<< wywalić czy nie?Ściaganie drążka wyciągu górnego w siadzie 4x 12Szrugsy z hantlami 3 x 12-10; utrzymać w napięciu przez 2s + szrungsy ze sztangą 3x 10-8powtTricepsPompki w podporze tyłem 3x12 Prostowanie ramienia ze sztangielką w opadzie tułowia 4x10Prostowanie ramion na wyciągu w płaszczyźnie poziomej stojąc 3x12Dzien IIIKlata:Wycisk hantli z supinacja 12/10/8/8/Wycisk hantli skos 4 x 10-8Wyciskanie hantli skos dolny 4x10Rozpiętki na ławce skośnej 3x12Krzyżowanie linek wyciągu w staniu 2x10 <<<<< wywalić?BicepsUginanie ramion ze sztangą (wąski chwyt/szeroki chwyt) 5 x 8/8/8/6/6 ; Zottman curl 4x 10-6Unoszenie ramion stojąc chwytem młotkowym 3x10Brzuch 4x3/4 serie różne ćwiczenia co treningmoże ktos zobaczyc czy nie ma czasami błędów?
    tadzislaw, 2010-11-18 12:42:36
    zgłoś
    Trening mięśni brzucha a spalanie kalorii
    CYTAT(SanSebastian @ 19-11-2010, 1:05) Tak, plan tygodniowy wygląda zwykle tak: 3 dni mięśnie brzucha i 3 dni biceps, klatka piersiowa, ramiona i triceps, na zmianę. Trening nastawiony na rzeźbę czyli ponad 12 powtórzeń na każdą serięBez aerobów i diety się nie obejdzie Możesz mi powiedzieć po co 3 razy w tygodniu trenujesz miesien, który jest jednym z najmniejszych w Twoim organizmie ? Porządny trening na biceps raz w tygodniu w zupełności wystarczy, a i przyniesie pewnie lepsze skutki niż katowany 3 razy w tygodniu jak inne cwiczenia niby na zmiane xD
    tadzislaw, 2010-11-19 02:00:34
    zgłoś
    up
    tadzislaw, 2010-11-19 14:41:42
    zgłoś
    Kupujecie oryginalne płyty?
    CYTAT(Camo @ 09-12-2010, 13:10) ja od początku (legalu) zaopatruję się w oryginały O.S.T.R.-ego bo warto Camo nie chcesz zakupić czasami płyty 30 minut z życia 100 % Freestyle O.S.T.R? Bo jestem posiadaczem. Jak byłem mały to słuchalem hip-hopu i mi została w kolekcji bo czułem, że mi się przyda.... A mówiąc szczerze przesłuchalem ją raz i odłożyłem bo mi nie przypadła do gustu. A teraz okazało się, że to rarytas, który osiąga ładne ceny(koło 400 zł, a nawet do 600zł)... : ) W przeszłości kupowałem.. Jednak te numery, które mnie najbardziej interesują są zazwyczaj na vinylach(stare oldschoolowe raggamuffin)... Tak więc póki co lista na kartce się powiększa vinyli do sprawdzenia a w przyszłości wszystkie zakupię i ujaram się ich samym posiadaniem ;D Na szczęście tej muzyki jeszcze dobrze nie znają fani/fanki Kamilo Bednarkowe, którzy znowu wprowadzą powiew młodziutkich dziewczyn na imprezach reggae jak za czasów luty. ^^
    tadzislaw, 2010-12-09 17:16:33
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA