Profil szpaq

zgłoś
    okładka
    CYTAT(Robur @ May 15 2009, 17:15 PM) Pełen szacunek! Moim zdaniem najlepszy jest Gronowski - Zawadka jest imponujący, ale już odrobinę za bardzo (MOIM zdaniem) bo od przodu ma cycki jak młoda dziewczyna! A, i bawi mnie Domański - jakoś mu się brzuch rozszedł... Moim zdaniem Zawadka powinien być kulturysta, a nie fitnessmen'em
    szpaq, 2009-05-17 09:18:16
    zgłoś
    okładka
    CYTAT(gacek80 @ May 17 2009, 11:56 AM) moim skormnym zdaniem Pan Zawadka jest jednym z faworytów, nigdy wczesniej nie widzialem kolesia o jego budowie, za[beeep]iste proporcje i to zobaczcie przy jakim six packu, bez dwoch zdan jest faworytem ... zobaczcie te geny facet ma genetyke ktorej nie spotykamy od tak sobie, powinniscie cos z tym zrobic ...takie jest moje skormne zdanie ... powodzenia ...P.S. niech ktos z redakcji da jakiegos maila do kolegi badz jakis kontakt, bo napewno nie jedna osoba tu chciala by poznac wlasnie jego pany treningowe ...Tak zdecydowanie super genetyka. W wieku 17 lat waga 45 kg, a w wieku 23lat ok 100kg?, no to żeby w ciągu 5-ci lat takie efekty były to musi być "złota genetyka" haha
    szpaq, 2009-05-17 16:26:04
    zgłoś
    okładka
    No jeżeli uwzględniamy przerwy to może i 6lat:D ale jak dla mnie to i tak jest podejrzane..Każdy wie swoje i tego się trzymajmy:)
    szpaq, 2009-05-17 17:46:11
    zgłoś
    Superserie: krótszy trening, większe efekty
    Moim zdaniem lepiej trzymać się "tradycyjnego treningu" raz w tygodniu wprowadzić trening oparty o superserie na przeciwstawne grupy mięśniowe(co tydzień na inne grupy).. Superserie na daną partie mięśniową wymagają szybkiej regeneracji i często nie da się jej zdobyć bez doping'u ale wiemy jak jest w dzisiejszych czasach-ciężko spotkać "czystego" niestety:( Takie treningi o zbyt wysokiej intensywności mogą przynieść niepożądane efekty, wiec jeżeli ktoś ćwiczy "naturalnie" z dystansem powinien podejść do tego typu treningu. No chyba że ktoś naprawdę nie ma czasu ,taki krótki trening na superseriach to najlepsze rozwiązanie.pozdrawiam szpaQ
    szpaq, 2009-06-14 16:28:12
    zgłoś
    prohormony - co o nich sądzicie?
    Sterydy tylko w ładnym opakowaniu. Nie można ich porównywać do odżywek tylko dlatego, że jeszcze są legalne , że czasami są sprzedawane razem z suplami.
    szpaq, 2010-03-17 17:17:01
    zgłoś
    prohormony - co o nich sądzicie?
    "Ostrzeżenie:Jeżeli jesteś profesjonalnym , bądź amatorskim atletą i będziesz badany na zawodach testem antydopingowym nie używaj tego środka ,zanim środek nie zostanie w 100% wydalony z twojego organizmu ponieważ może dać pozytywny wynik testu."czyli to jest doping.
    szpaq, 2010-03-18 08:03:47
    zgłoś
    Ile macie cm w bicepsie?
    ile mam w bicepsie to nie wiem i nie wiem jak wy to zmierzyliście:Dps. w ramieniu 42 ( po treningu 44) ale to jest moja słaba strona i właśnie nad nią pracuję...
    szpaq, 2010-04-13 18:34:48
    zgłoś
    Ile macie cm w bicepsie?
    nom słaba w porównaniu do ud na razie może jest kawał chłopa, nie wiem jak to będzie po redukcji .. hehe
    szpaq, 2010-04-13 19:06:05
    zgłoś
    Ile białka można przyswoić w jednym posiłku
    czy taka mała...?jak trzeba dostarczyć 300g białka to w proporcji 1:1 masz 300g ww w proporcji 1:2 masz ich 600g, a na redukcji może to być kolosalna różnica:D
    szpaq, 2010-04-22 20:52:49
    zgłoś
    Ile białka można przyswoić w jednym posiłku
    12,5 g białka jest na 100g jajek czyli mogą to być 2 małe (po 50g), duże jajko takie ok 75g ma 9g białka widzę, że sami humaniści tutaj są
    szpaq, 2010-04-23 08:34:05
1 2 3 ... 33
STRONA 1 z 33
REKLAMA