Profil szon26

zgłoś
    Kurs gotowania
    \'Shaq44\' napisał(-a):Swoją drogą to może jakiś pomysł dla twórców MH? Taka "męska" książka kucharska?Ha dokładnie o tym samym sobie pomyślałem Ja może to rozwinę:MH co numer podaje kilka przepisów na jakiś obiad, śniadanie, przekąskę czy koktajl może dało by się coś takiego spisać w jednym miejscu i np wydać w postaci książki tudzież na stronie zrobić swego rodzaju "książkę kucharską" najlepiej interaktywną tj. osoba chcąca zrobić sobie posiłek wybrała by z listy produkty które posiada a książka ustaliłaby do czego mogły by się przydać i jakie danie można by było z nich zrobić Dziękuję dziękuję, za oklaski, wiem że wspaniały pomysł, wiem jestem nieskromny ale proszę o realizację tego pomysłu w miarę możliwości
    szon26, 2009-01-01 20:32:15
    zgłoś
    Wreszcie!!!
    No ja też się cieszę. Od czasu do czasu zaglądałem na stronę MH i dzisiaj jak tu wszedłem to się zszokowałem oby tak dalej suuuuuuuuuuuuuuuper strona to nie jest ale ma ku temu predyspozycje
    szon26, 2009-01-01 20:39:31
    zgłoś
    Trening obwodowy na dobry początek
    Dzisiaj zaczynam pracę nad soba na siłowni i mam nadzieję że ten trening faktycznie coś da Juz mam wszystko rozpisane tak że idę przygotowany jak na zajęcia hehe
    szon26, 2009-02-26 17:27:37
REKLAMA