[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil synek

 • avatar
  zgłoś
  Uwodzenie: wakacyjny kurs seksu MH
  bzdura techniki są ważne, wiem po sobie jaka jest różnica między moimi podrywami sprzed kilku lat, gdzie to było na chybił trafił a podrywami twraz gdzie każde zdanie ruch i gest jest przemyślany. co prawda długo trwało wybadanie pewnych reguł, zachowan, reakcji na różne rzeczy ale z każdą spotkana dziewczyna nawet jako koleżanka z pracy można się nauczyć nowej rzeczy która się przyda. są ludzie którzy to robią instynktownie i im wychodzi bo są pewni siebie i maja pożądane przez kobiety cechy, są też tacy co musza się nauczyć, ale osobowość to nie wszystko bo jak ktoś nie ma pewności siebie żadnej męskości stoi jak smutas i się jąka przy każdej dziewczynie to nie ma co liczyć na cokolwiek wiec nie mów ze wystarczy osobowość :)
  synek, 2015-06-21 16:39:54
 • avatar
  zgłoś
  Uwodzenie: wakacyjny kurs seksu MH
  To co opisałeś, to właśnie taka osobowość, która nie ma na co liczyć. Pisząc \"osobowość\" nie mam na myśli byle jakiej osobowości, która tylko jest. Chodzi o to żeby energię wkładać w rozwijanie swojej osobowości (w którymś z dobrych kierunków), a nie w uczenie się sztuczek, które niekoniecznie są spójne z (moją/twoją/czyjąś) osobowościąlepiej nie mówmy o mnie bo nie chce żeby Ci się głupio zrobiło, a co do Twojej definicji osobowości to są właśnie Ci pierwsi o których pisałem, wiec co z tymi drugimi ? to znaczy ze jak ktoś nie jest \"wyjątkowy\" to znaczy ze nie ma prawa się uczyć jak zdobyć kobietę ? i ze niby ty taki orzeł jesteś w tej dziedzinie ? :)
  synek, 2015-06-22 08:50:52
 • avatar
  zgłoś
  Kilka wskazówek odnośnie treningu domowego
  podpinam się pod pytanie, musiałem zrezygnować z siłowni i od tamtej pory robie pompki hantelek w ruchu i parę innych ćwiczeń ale to jest raczej bez jakiegoś planu czy schematu wiec podłączam się ;)
  synek, 2015-06-22 18:46:20
 • avatar
  zgłoś
  Kupię numer gg
  Ja mam 4412832 :)
  synek, 2015-06-23 12:00:10
 • avatar
  zgłoś
  Mały penis
  Mam też kolejne pytanie dotyczące mojego \"małego\". Często jest bardzo pobudzony, tzn. łatwo o wzwód.z dwojga złego lepiej w te stronę ^^
  synek, 2015-06-25 14:36:00
 • avatar
  zgłoś
  Ciężki problem po 8 latach związku
  Nie mogę się czuć jak opcja zapasowa skoro ona rzuciła tamtego dla mnie, mówiła że nie chce go okłamywać, że ciągle myślała o mnie, tęskniła i dzień w dzień marzyła żeby się wyrwać. Wyrwała się a teraz chce zostać przyjaciółmi? Bezsensskąd wiesz ze dla Ciebie ? bo tak powiedziała ? jak dla mnie to im się rozje*alo, pewnie on poznał kogoś lepszego. ona była z nim bo myślała ze jej będzie lepiej a jak nie pykło to wraca to tej pewnej i bezpiecznej opcji która zna. mówią ze jeśli kogoś kochasz pozwól mu odejść jeśli nie wróci tzn ze nigdy nie była Twoja, a jeśli wróci to możesz z czystym sumieniem powiedzieć \"teraz to spier*alaj\" ;)
  synek, 2015-07-18 07:42:59
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij