Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]

Profil synek

zgłoś
    Uwodzenie: wakacyjny kurs seksu MH
    bzdura techniki są ważne, wiem po sobie jaka jest różnica między moimi podrywami sprzed kilku lat, gdzie to było na chybił trafił a podrywami twraz gdzie każde zdanie ruch i gest jest przemyślany. co prawda długo trwało wybadanie pewnych reguł, zachowan, reakcji na różne rzeczy ale z każdą spotkana dziewczyna nawet jako koleżanka z pracy można się nauczyć nowej rzeczy która się przyda. są ludzie którzy to robią instynktownie i im wychodzi bo są pewni siebie i maja pożądane przez kobiety cechy, są też tacy co musza się nauczyć, ale osobowość to nie wszystko bo jak ktoś nie ma pewności siebie żadnej męskości stoi jak smutas i się jąka przy każdej dziewczynie to nie ma co liczyć na cokolwiek wiec nie mów ze wystarczy osobowość :)
    synek, 2015-06-21 16:39:54
    zgłoś
    Uwodzenie: wakacyjny kurs seksu MH
    To co opisałeś, to właśnie taka osobowość, która nie ma na co liczyć. Pisząc \"osobowość\" nie mam na myśli byle jakiej osobowości, która tylko jest. Chodzi o to żeby energię wkładać w rozwijanie swojej osobowości (w którymś z dobrych kierunków), a nie w uczenie się sztuczek, które niekoniecznie są spójne z (moją/twoją/czyjąś) osobowościąlepiej nie mówmy o mnie bo nie chce żeby Ci się głupio zrobiło, a co do Twojej definicji osobowości to są właśnie Ci pierwsi o których pisałem, wiec co z tymi drugimi ? to znaczy ze jak ktoś nie jest \"wyjątkowy\" to znaczy ze nie ma prawa się uczyć jak zdobyć kobietę ? i ze niby ty taki orzeł jesteś w tej dziedzinie ? :)
    synek, 2015-06-22 08:50:52
    zgłoś
    Kilka wskazówek odnośnie treningu domowego
    podpinam się pod pytanie, musiałem zrezygnować z siłowni i od tamtej pory robie pompki hantelek w ruchu i parę innych ćwiczeń ale to jest raczej bez jakiegoś planu czy schematu wiec podłączam się ;)
    synek, 2015-06-22 18:46:20
    zgłoś
    Kupię numer gg
    Ja mam 4412832 :)
    synek, 2015-06-23 12:00:10
    zgłoś
    Mały penis
    Mam też kolejne pytanie dotyczące mojego \"małego\". Często jest bardzo pobudzony, tzn. łatwo o wzwód.z dwojga złego lepiej w te stronę ^^
    synek, 2015-06-25 14:36:00
    zgłoś
    Ciężki problem po 8 latach związku
    Nie mogę się czuć jak opcja zapasowa skoro ona rzuciła tamtego dla mnie, mówiła że nie chce go okłamywać, że ciągle myślała o mnie, tęskniła i dzień w dzień marzyła żeby się wyrwać. Wyrwała się a teraz chce zostać przyjaciółmi? Bezsensskąd wiesz ze dla Ciebie ? bo tak powiedziała ? jak dla mnie to im się rozje*alo, pewnie on poznał kogoś lepszego. ona była z nim bo myślała ze jej będzie lepiej a jak nie pykło to wraca to tej pewnej i bezpiecznej opcji która zna. mówią ze jeśli kogoś kochasz pozwól mu odejść jeśli nie wróci tzn ze nigdy nie była Twoja, a jeśli wróci to możesz z czystym sumieniem powiedzieć \"teraz to spier*alaj\" ;)
    synek, 2015-07-18 07:42:59
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij