REKLAMA

Profil swiety

zgłoś
    Portfel
    Wg mnie nieważne jest jaki się ma portfel ( chyba że nim szpanujemy) lecz sposób w jaki go nosimy. Zamiast wsadzać go do kieszeni w spodniach nie lepiej włożyć go do wewnętrznej kieszeni płaszcza, marynarki itp...Sam mam mały portfel na kaske a karty i dokumenty noszę w etui, co jest i wygodne i jakos wg mnie lepiej wygłąda niz wypchany portfel... pozdrawiam wszystkich na forum jestem tu 1 raz ale pewnie nie ostatni
    swiety, 2011-01-29 16:32:17
    zgłoś
    Co Cię wk***ia...?
    Co mnie wk....? Wiele rzeczy ale najbardziej to że sam sobie skopałem życie,politycy myślący o sobieludzie nieomylni ze swymi wyrokami na mój temat mimo że cale g....mnie znajągłupie seriale bez początku i końcabieda w mym regioniewiatr w oczy który wiejebezmyślne karki i głupie kobietyjest tego setki ale po co o tym mówić nie lepiej olać i robić swoje?
    swiety, 2011-01-29 20:34:18
    zgłoś
    Tatuaż
    Ja sam mam parę tatuaży, ale było to przemyślane i obgadane.... i nie myślę wyłącznie o projekcje.... Musisz pamiętać że to poważna decyzja, więc lepiej solidnie przemyśl ją by np za 2 miesiące nie stwierdzić że to jednak nie to... Jak robisz to sobie dla szpanu to przemilczę twoje ciało a, mody przemijają nawet w tej materii...A ryzyko złapania czegoś? złapać możesz nawet u kosmetyczki itp... Więc pomyśl też o dobrym miejscu, myślę że najlepiej jest popytać się znajomych.... I po 1 Przemyśl to dobrze a i raczej nie imię ukochanej bo....zresztą dopowiedzcie to sobie sami...
    swiety, 2011-03-06 18:41:36
    zgłoś
    Ksywa
    Hmmm Święty bo otarłem się kiedyś dawno temu o seminarium... Do tego jestem niewinny jak pierwszy śnieg na wiosnę...... Ale czy każdy z nas ma tylko 1 ksywkę? Wątpię, przecież zmieniamy znajomych pracę więc nasze ksywki też przechodzą mutację.U mnie to jeszcze Wielkanocny bo mam na nazwisko Zając a dla mego wykładowcy(byłego) z UMCS skojarzyło się ze świętami.... Ale to dopiero początek mojej drogi ksywkowej, bo mam jeszcze nadzieje że spotkam na swej drodze wielu ludzi którzy nadadzą mi niejedno przezwisko. A nawiasem mówiąc wśród niektórych znajomych nie reaguję już na własne imię....
    swiety, 2011-03-07 07:00:08
    zgłoś
    Ankieta-Co myślisz o pobycie kobiet na forum MH ?
    Kobiety na forum zawsze mogą pomóc nam bo my faceci nie zawsze Je rozumiemy a takie suflerki na pewno mogą sprawić że inaczej zerkniemy na płeć piękną.... A dwa nadmiar testosteronu szkodzi...
    swiety, 2011-03-13 09:49:57
    zgłoś
    Zaufanie w związku
    Ja sam kiedyś miałem podobnie, z tą różnicą że to dziewczyna sprawdzała mój telefon a potem wyszło że to ona co nieco ukrywała.... Zaufanie trzeba budować, powoli. Pogadaj z nią o swoich obawach szczerze... Może to coś da? Bądz jednak ostrożny, bo czasem składanie serca długo trwa...
    swiety, 2011-04-21 18:11:00
    zgłoś
    Facet a własny pamiętnik/ zbiór wspomnień
    Czemu nie, to fajny pomysł.... Sam piszę regularnie pamiętnik, tylko że w formie tradycyjnej.. Nie zawsze mam dostęp do laptopa, a zeszyt niewiele waży i czasem wpisanie jednego zdania zajmuje dosłownie parę sekund... Nie dość że zapisuje własne przemyślenia czy wspomnienia ale przy okazji szlifuje własny styl pisania, co jest dla mnie nie mniej ważne, niż idea zapamiętania wspomnień...
    swiety, 2011-04-24 13:27:03
    zgłoś
    Kołdra wspólna czy dwie osobne?
    Od jakiegoś czasu mieszkam z dziewczyną i na początku była walka o kołdrę, co nie ukrywam było męczące... Obecnie mamy jedną (nową) w większej  rozmiarówce ale \"stara\" jest pod ręką i czasem korzystam z niej... Co do opinii że \"walka\" o kołdrę daje satysfakcję; hmm nie ma jak wkurzona kobieta z rana <_< .Polecam dwie kołdry ale czy musisz z drugiej zawsze korzystać? to już Twoja decyzja :D    
    swiety, 2013-01-28 08:46:09
REKLAMA