[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil sven

zgłoś
    Mrowienie w lewej łopatce
    @Shaq44 To się uśmiałem. "Spróbuj też pobrać jakieś kompleksy witamin, może to brak czegoś - np magnezu czy witaminy B6?" Awitaminozy nie odzywają się w ten sposób. Ponadto brak wit B6 najczęściej łączy się z brakiem magnezu, ale brak magnezu nie oznacza braku wit [email protected] powiedziałeś jakiego typu jest to mrowienie - bardziej skórne czy mięśniowe.Jak dla mnie - mrowienie do przede wszystkim zmiany w ukrwieniu danego obszaru po ćwiczeniu. Ćwicz częściej, dobrze sie rozgrzewaj przed. Nawadniaj organizm wodą źródlaną.Jeśli suplementacja - musujący magnez z wit. B6, choć nie musi pomóc.Nie pij musujących multiwitamin, bo one w większości nie zawierają tyle witamin po rozpuszczeniu, co deklaruje producent przed rozpuszczeniem.Pozdrawiam
    sven, 2009-01-25 20:49:54
    zgłoś
    ból pięty
    Ile masz lat?
    sven, 2009-01-25 20:51:00
    zgłoś
    Papierosy
    Rzucałem kilka razy. Ostatnio nie paliłem 9 miesięcy. Teraz znów palę paczkę dziennie.Jak rzucać to tylko silną wolą.A to czy się wróci do nałogu czy nie - zależy od własnej decyzji - żadne środki farmakologiczne nie pomogą w rzuceniu na zawsze.
    sven, 2009-01-25 20:54:59
    zgłoś
    Perfumy
    Dwa: Davidoff Cool Water Deep, Puma Flowing.Podoba mi się też Hugo od Hugo Bossa.
    sven, 2009-01-25 23:19:06
    zgłoś
    Jakich kosmetyków używacie?
    Do golenia częściej mechaniczna maszynka - dająca efekt dwudniowego zarostu.Rzadziej do golenia na gładko: Nivea żel do golenia chłodzacy + chłodzący balsam po goleniu.Krem do twarzy L'oreal Pure Zone, doraźnie stosuję Duac.Sztyft Adidas Deep Energy lub anteperspirant w spray'u Nivea Cool.Krem do rąk od wielkiej biedy i potrzeby pożyczam od dziewczyny.Do włosów używałem gumy z Joanny, teraz cokolwiek - ostatnio pianka Taft. Nie znoszę żelu do włosów, bo zazwyczaj jest małotrwały i daje efekt tłustych włosów.Żel pod prysznic - Adidas 2008.Zero balsamów, peelingów - to byłaby przesada.
    sven, 2009-01-25 23:28:05
    zgłoś
    Przyzwyczajenie
    Mam podobny problem jak autor tematu, z tym że ja ze swoją damą jestem już 3 lata, a półtora roku mieszkamy razem.Co prawda faszyzmem byłoby wymagać od niej codziennie szpilek, pończoch, dekoltu i makijażu, jednakże właśnie przez poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji przestała dbać o siebie ZUPEŁNIE. Makijaż od wielkiego dzwonu, dieta - wspomnienie...Bezsilność czasem sięga granic, dochodzi do wielkich kłótni. Skutek mizerny przez to ze do tej pory myślała że nie zostawię jej choćby nie wiem co. Nauczka - dałem do zrozumienia, że traci szanse na 'legalizację' związku. Bo obawiam się że wtedy zupełnie odpuści. A wiadomo że nie można.Co do kochania w papilotach i na stercie śmieci.Racja. Szczera miłość potrafi przez pewien czas wytrzymać to. Ale nie oszukujmy się. Wcześniej czy później - jako samiec nawalony testosteronem - obejrzysz się za młodszą, zgrabniejszą, częściej uśmiechniętą. Taka jest natura. Takie jest życie. Mamę oszukasz, tatę oszukasz - ale życia nie oszukasz.Na koniec dodam:"Kobieta myśli że facet po ślubie się zmieni.Facet marzy, że kobieta po ślubie się nie zmieni".pozdrawiam!
    sven, 2009-01-25 23:39:45
    zgłoś
    O kobietach
    \'saber\' napisał(-a):Hej,W końcu to forum MensHealth także czemu by trochę przekornie nie pogadać o kobietach .Panowie liczyłem na konkretniejszą rozmowę o babeczkach, a nie tylko wymianę filmików z YT.
    sven, 2009-01-25 23:41:45
    zgłoś
    Mam mały(?) problem
    Jednakże student studentowi nie równy.Dla jednych studia to 'studiowanie' i sesja (apogeum zła)Dla innych - tak jak ja - sesja to czas odpoczynku, bo zajęć nie ma, egzaminy egzaminami, a przez cały semestr nauki jak diabli, zaliczenia co tydzień. Sesja ciągła jednym słowem.Na mnie nie ma mobilizacji. Ja wiedząc że za tydzień czy po weekendzie mam trudne oooogromne zaliczenie czy kolokwium - tak jak teraz we wtorek, z mikrobiologii - nie potrafię złapać mobilizacji i przysiąść przy nauce dłużej niż 15min i pracować na 100%.Za maksymalną pracę łapię się zazwyczaj dzień przed, około godz. 20.Wtedy wiem że musze. I zdaję jak zdaję - do stypy daleko, ale "ten typ tak ma"Za każdym razem kiedy przytrafia mi się taka sytuacja, obiecuję sbie że nastepnym razem bedzie inaczej. Ze zacznę wcześniej. Nie udaje się.Rada dla autora tematu - do mobilizacji trzeba głównie dojrzałości. Kiedyś się do tego dorasta lub nie. Mi to nie wychodzi i nie kryję się z tym. Nic nie da polecenie leków na koncetrację, pamięć, nic nie da kawa i napoje energetyczne. Na nic kalendarz i ustalanie zadań, jeśli planu dotrzymasz tylko pierwszego dnia. Jak nie zaweźmiesz się w sobie - nic Ci nie pomoże. Tak jak nic nie pomaga mi. Jeszcze dwa lata do magisterki. Daj Boże, żebym się zmienił.PS. Masa studentów tuuuuu
    sven, 2009-01-26 01:11:05
    zgłoś
    Biorę się za siebie...
    Ja też miałem postanowienie noworoczne - regularnie ćwiczyć i znowuuuu rzucić palenie.Z paleniem, jak chyba wspominałem, paczka dziennie znowu. I mam opory przed ponownym rzucaniem.Postanowiłem wszystko rozłożyć w czasie żeby nie wszystko na hurra bo nie wyjdzie... Hierarchicznie: Najpierw sesja. Potem korepetycje w celu zarobkowym, potem fajki. Regularne ćwiczenie i dieta może stanowić problem przy trybie zycia jaki prowadzę w związku z uczelnią.Zatem - 1. Przemóc lenia i zmobilizować się do sesji (marzenie o [u]stypendium[/u]).2. Zacząć dawać korki, żeby troche zarobić.3. [u]Rzucić fajki[/u]. Na przynajmniej kolejne 9 miechów.4. [u]Regularnie[/u] i rzetelnie ćwiczyć.Powodzenia wszystkim!Szczególnie Shaq44 bo rzucenie to ciężka walka.
    sven, 2009-01-26 01:32:09
    zgłoś
    Motocykle
    Artykuł o wyprawie na motorach przez Afrykę jest w MH 2008 Marzec
    sven, 2009-01-26 12:28:41
1 2 3 ... 371
STRONA 1 z 371
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij