REKLAMA

Profil struz

zgłoś
    Siłownia a spalanie tłuszczu.
    Witam, mam takie pytanie: Obecnie zrzucam kilogram które nazbierałem w ostatnim czasie. Aeroby i odpowiednia dieta już dają dobre efekty, dodatkowo 3 razy chodzę na siłownie ćwiczenia ogólnorozwojowe (według planu Weidera... nie wiem czy ktoś czytał jego książke) i tutaj pojawia się moje pytanie jeżeli chciałbym również spalać tłuszcz podczas ćwiczeń na siłowni to powinienem zwiększyć ilość serii czy może ilość powtórzeń w serii???Obecnie robiłem 2seriie po 8, jednak muszę coś zwiększyć i zastanawiam się w którą stronę iść... zależy mi na spalaniu zbędnego tłuszczu. Z góry dzięki za odpowiedź, lub jakies sugestie
    struz, 2010-01-04 18:54:54
    zgłoś
    Siłownia a spalanie tłuszczu.
    Dzięki, zwiększ ilość powtórzeń do 12 w 3seriach. Jednak będę chyba musiał troche zmniejszyć ciężar żeby zrobić wszystkie serie
    struz, 2010-01-06 19:29:06
    zgłoś
    Rowerek czy wiosła? Co lepiej do domu?
    Witam, mam takie pytanie chcę kupić jakiś sprzęt do ćwiczeń aerobowych do domu i zastanawiałem się nad rowerkiem lub wiosłami do 400złJakieś opinie na ten temat? Myślicie że co będzie lepsze?Z góry dzięki za odpowiedź.
    struz, 2010-01-09 17:19:16
    zgłoś
    Ogólnie chodzi mi o to żeby się spocić Ale może rzeczywiście trochę bardziej zrzucić tłuszcz z brzucha... Co do wioseł to allegro jest pełne przyzwoitego sprzętu do 400zł ...
    struz, 2010-01-09 21:54:11
    zgłoś
    No fajnie, a co myślicie na temat treningu HIIT na wiosłach czy da się go wykonać naprawdę w 100% nie bojąc się o sprzęt i siebie? Czy może taki trening jednak lepiej robić na rowerku?
    struz, 2010-01-10 13:25:55
    zgłoś
    Aminokwasy a dieta redukcyjna?
    Witam, Mam takie pytanie obecnie jestem na diecie redukcyjnej + 3x w tyg. siłownia i bieganie w dni nie treningowe. W suplementacji stosuje spalacz tłuszczu Cleanburaxin i zastanawiałem się czy po siłowni 3x w tyg. nie dorzucić jakiś aminokwasów?Ktoś tak robił? Czy lepszym pomysłem jest narazie zrzucić a potem wejść w trening na mase?Z góry dzięki za odpowiedź.
    struz, 2010-01-31 09:51:15
    zgłoś
    A6W
    CYTAT(zugan @ 12-02-2010, 2:30) Mam pytanko. Czy jeśli przeszedłem jakieś 13 lat temu operację przepukliny mogę uprawiać a6w bez żadnych przykrych konsekwencji ? Bardzo prosiłbym o odpowiedź.Możesz ćwiczyć ale równocześnie musisz obserwować swoje ciało, jeżeli pojawią się bóle (inne od bóli mięśniowych czyli potocznych zakwasów) będziesz się musiał zgłosić do lekarza. Operacje miałeś dość dawno nic nie powinno się dziać, jeszcze ważne by było ile masz lat? Żebyśmy wiedzieli czy to przepuklina wrodzona czy nabyta.
    struz, 2010-02-12 09:45:54
    zgłoś
    Polecane przez was książki o treningu siłowym?
    Witam, ostatnio dość intensywnie poszerzam swoją wiedzę na temat treningu siłowego. I tu pojawia się moje pytanie na temat książek, może macie jakieś bardzo dobre które chcielibyście polecić początkującym?Dużo dobrego słyszałem na temat ksiązki :KING IAN, LOU SCHULER"NOWOCZESNY TRENING SIŁOWY" może ktoś czytał?
    struz, 2010-03-07 12:36:24
    zgłoś
    Polecane przez was książki o treningu siłowym?
    Już przeczytałem A na siłowni właśnie robię 3 miesiąc jego treningu ogólnorozowjowego
    struz, 2010-03-07 13:23:45
    zgłoś
    Mój brzuch. Historia prawdziwa.
    A ja mam trochę inne pytanie odnośnie brzucha. Chodzę na siłownie 3razy w tyg robiąc na koniec ćwiczeń po 17serii - Spięcia brzucha w leżeniu - Unoszenie nóg w leżeniu na skośnej ławce- Unoszenie nóg w podporze- Skłony boczne ze sztangielkami- Skłony na Ławeczce I dodatkowo w domu codziennie chciałem robić A6W (Aerobiczną 6 Weidera). I tu moje pytanie czy to nie będzie za dużo czy nie zacznę spalać mięśni na brzuchu?
    struz, 2010-03-16 15:05:56
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA