[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil stabilna99

zgłoś
    zbyt częste myślenie o seksie z partnerką?
    Taka nasza natura :) jesteś młody, więc faktycznie to dla Ciebie może jest wszystko takie świeże.. jeżeli Ci to nie przejdzie za kilka lat też nie będzie w tym nic złego, w końcu jesteś facetem. Ważne, abyś kochał partnerkę z którą to robisz tyle razy, i nie zmieniał ich zbyt często z uwagi na choroby :D tak tylko dodałam :D powodzenia i nie ma się czym przejmować :)
    stabilna99, 2015-07-15 11:01:10
    zgłoś
    Ostry seks: przewodnik dżentelmena
    Ja mogę polecić bardzo dobrej jakości pejcz bdsm który używam już od jakiegoś czasu. ze skóry, idealny do klapsów i chłostania. kobietki drogie nie bójmy się eksperymentować:)
    stabilna99, 2015-07-17 11:52:38
    zgłoś
    Znudziła się mną po dwóch miesiącach
    Nie przejmuj się.. ona po prostu nie jest dla Ciebie ani Ty dla niej. Może tak miało po prostu być? Ja 2 lata temu poznałam chłopaka, byłam tak zakochana, po miesiącu znajomości z nim zamieszkałam!! Nie widziałam świata poza nim.. niestety on był strasznym łobuzem, siedział w więzieniu już wczesniej, i nie wyobrażał sobie iść do pracy za tysiąc złotych potocznie mówiąc. ja wolałam uczciwie zarobić, ale i tak byłam w nim zakochana. po 2 miesiącach naszego związku, policja i inne organy wpadli nam do domu, jego zabrali, a ja zostałam sama załamana, że miałbyś to facet moich marzeń, (oczywiście wiem, że to przyszłości nie miało-mama tak mówiła) ale ja zakochana ślepa, wierzyłam że sie zmieni. i co? Facet do dzisiaj siedzi w więzieniu, posiedzi jeszcze z 5 lat, a ja pozbierałam się po nim chociaż było ciezko.. i to tylko po 2 miesiącach. Nie moglam isc na dyskoteke, bo jak leciała jakas piosenka, ktora mi go przypominala to łzy mi leciały i wyłam jak  głupia. tyle rzeczy mi sie z nim kojarzyło.. próbowałam do niego nawet jezdzic do więzienia na widzenia ale to nic nie dało. rozstalismy sie, on stwierdzil, ze nie bedzie psuł mi życia, bo mialam wtedy 21 lat, a on 30, a ja uszanowałam jego decyzje, chociaż było ciezko.. znam ten ból. niby człowiek jest krótko z kimś, a tak naprawdę można się zakochać moim zdaniem.. po około pół roku zaćzełam chodzić na randki, i dziś mam faceta, z którym jestem 2 lata i uczciwie pracuje, nie jest żadnym łobuzem, dba o dom itp.CZAS LECZY RANY.. wiem to na własnej skórze,i tłumacze sobie, że TAK PO PROSTU MUSIAŁO BYC. TAKI BYŁ PLAN..WIDOCZNIE TA DZIEWCZYNA NIE BYŁA DLA CIEBIE.. A TY POZNASZ KOGOŚ INNEGO. ZOBACZYSZ, 3MAJ SIĘ!!
    stabilna99, 2015-07-20 11:45:29
    zgłoś
    Romantyczny wieczór we dwoje
    Ja proponuję jakieś dobre winko postawić na stole.. dwa kieliszki, świeczki to wspaniała sprawa. Poukładać trochę na stole, jak masz jakąś fajną muzykę, którą lubi to jak najbardziej puścić, aby w tle grała :) hmm, zapach też np, twoich perfum, lub kwiatów, feromonów.. co kolwiek, byleby nie śmierdziało fajkami ani alkoholem he he :) Ciepły kocyk, ja bym też na Twoim miejscu do jedzenia zrobiła, tylko na działce co? sama nie wiem, może coś na wynos? chyba, że przy lampce wina będziecie siedzieć :) Najważniejsze to świeczki, troche małych, jedna np. duża, ten olejek to super pomysł, muzyczka, winko i coś do przegyzki :) powodzenia, i zazdroszcze :)
    stabilna99, 2015-07-20 15:55:00
    zgłoś
    Ciężki temat z przyjaciółką
    ahh jak my kobiety potrafimy namieszać w głowie.. oj potrafimy..
    stabilna99, 2015-07-22 09:15:57
    zgłoś
    Ciężko o orgazm, skutek masturbacji?
    a może jakiś gadżet? mojemu facetowi to pomaga przy jeszcze większym orgaźmie. np jakaś nakładka na członka albo pierścien, ja i chłopak odlatujemy równocześnie :D
    stabilna99, 2015-12-02 10:41:51
    zgłoś
    Jaki macie pomysł na walentynki? :)
    Ja polecam kupić coś dla par:D może jakaś nakładka na penisa? Kiedy będziecie uprawiać seks facet ma na sobie nakładke, ktora wibruje i kobieta ma podwojna rozkosz:D nie wyzywajcie mnie, że jestem zboczona, tylko mowie co ja z moim facetem preferuje:)
    stabilna99, 2016-02-02 11:56:15
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij