REKLAMA

Profil spider1300

zgłoś
    pytanie o magazyn Men's Health
    Witam mam pytanko chciałbym ściągnąć wcześniejsze prenumeraty magazynu Men's Health w wersji PDF z internetu ktoś wie skąd można je ściągnąć??? dzięki za pomoc
    spider1300, 2010-01-13 17:38:44
    zgłoś
    pytanie o magazyn Men's Health
    oczywiscie chodzi mi o legalne dzieki za pomoc
    spider1300, 2010-01-13 20:03:37
    zgłoś
    Suplementy na SUCHĄ mase mięśniową..
    Witam kolego od czego powinieneś zacząć to dieta... Wiadomo ze to nie jest łatwa rzecz wiec zaczyni stopniowo ułóż 6 wartościowych posiłków bogatych w białko i węglowodany z małą ilością tłuszczy... nie kopiuj gotowce każdy organizm działa inaczej ma inne potrzeby. Potem plan treningowy w którym będziesz trenował wszystkie partie mięśni nie tylko wybrane przez siebie... i na końcu można pomyśleć nad supli i odżywkami. proponowanei sprawdzone :- kreatyna ( olipm mega caps, lub trec cm3 ) myślę ze są najlepsze później możesz pomyśleć nad stekami kreatynowymi np (storm Universala ) - odżywka białkowa np ( ostrowia ) dostępna na allegro bardzo dobra cena - przed treningowy dopalacz typu( Nitrobolon lub shock therapy) alby poczuć pobudzenie w ciężkie dni treningowe - do regeneracji l glutamina z treca lub oplimpa - kompleks witamin oczywiście typu( Vitamin plus albo vigor )- aminokwasy BCAA polecam z Olipma mega kaps ODRZUĆ FASFUDY I ALKOHOL Na tego typu planie przytyłem 9 kg suchej masy mięśniowej przez około 2 lata łącznie z przerwami wakacyjnymi Pozdrawiam
    spider1300, 2010-01-14 13:52:58
    zgłoś
    Bieganie + siłownia
    Witam po pierwsze koledzy mięśni się nie spala biegając tylko tkankę tłuszczową. Tak jak napisał Jacek G rozplanuj sobie plan na A i B lepiej zrobisz jak będziesz biegał w dni nietreningowe ponieważ odciążysz organizm Biegając przed siłownia spalisz energie i na siłowni jej zabraknie co spowoduje wyczerpanie i wycieczenie organizmu co doprowadzi do zmniejszenia przyrostu masy mięśniowej oraz zmniejszenia osiągów ... koledzy wspomnieli ze biega się.. przed posiłkiem nieprawda jeżeli skupisz się na jedzeniu ( diecie ) to nie zaszkodzi ci wartościowy posiłek pamiętaj ze poranny posiłek jest najważniejszy.... Przykładem jest moj kolega ktory miał bardzo dobre efekty i biegał popołudniu w dni nietreningowe Przemyśl sprawę pozdrawaim
    spider1300, 2010-01-14 14:06:14
    zgłoś
    Tak oczywiście można dojść ale dzięki siłowni poprawiłem w bardzo dużej mierze osiągi siłowe (rekordy) oraz muskulaturę
    spider1300, 2010-01-14 14:15:09
    zgłoś
    jeżeli ktoś ma jakieś pytania to pisać
    spider1300, 2010-01-14 14:27:24
    zgłoś
    to chyba każdy wie mając jakiś staż na siłowni prawda
    spider1300, 2010-01-14 16:22:21
    zgłoś
    Jeżeli chcesz utrzymywać wagę musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne.linkhttp://www.sfd.pl/Przybliżone_zapotrzebow...ne-t127850.htmlmusisz obliczyc -zapotrzebowanie kaloryczne - zapotrzebowanie ilości białka węglowodanów i tłuszczy Bez specjalistycznej diety będzie ci ciężko uzyskiwać szybo jakikolwiek rezultat. Musisz znać swój organizm wspomagaj sie spalaczami tłuszczu aktualnie jednym z najlepszych spalaczy na rynku jest GASPARI NUTRION MITOTROPIN... patrząc na twoja wagę wzrost wiek jest ok rób rzeźbę na siłowni i na pewno spadniesz ze zbędnego tłuszczu
    spider1300, 2010-01-14 18:26:00
    zgłoś
    łączyć możesz bez problemu ale moim zdaniem spalacza bym użył na końcu po kreatynie aby nie zawadzać przy rozbudowie miesni a jesli chodzi o trening klaty bym zmienił powtórzenia malejąco zwiększając ciężar np 12, 11, 10, 9 ,lub 12, 10, 8, 6 znajomy ćwiczył pierwszym sposobem i rzeźba mu ładnie wchodziłaprzede wszystkim ćwicz na wszystkie partie mięśni zeby tłuszcz sie nie odkładał i zebys symetrycznie rósłSilver tez dobrze ci pisze
    spider1300, 2010-01-14 18:56:24
    zgłoś
    trening fbw
    Witam mam pytanie względem treningu FBW ktoś trenował tym sposobem ?? ciekaw jestem efektów pracy przyrosty masy siły . pozdrawiam
    spider1300, 2010-01-14 21:30:10
1 2 3 ... 5
STRONA 1 z 5
REKLAMA