[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil soren

zgłoś
    Paul Pierce: naucz siebie zwyciężać
    Ciekawy artykuł, choć trochę już się przeleżał. Pewnie dlatego odświeżony, że Celtics z Piercem awansowali znów do Finałów (Go Boston!).Przeglądałem rookies, którzy byli wybranie przed Paulem i wcale takiej słabej konkurencji nie miał: Vionce Carter, Jason Williams czy Dirk Nowitzki to niesłabi zawodnicy. Podziwiam mimo to zacietrzewienie i motywację Pierce'a, żeby być lepszym.Cieszyłem się z tytułu sprzed dwóch lat, mam nadzieję, że i w tym roku zdobędą mistrzostwo!
    soren, 2010-06-02 08:54:42
    zgłoś
    Przepisy do blendera
    Moje śniadanowie shake'i składają się z:- 200 ml jogurtu naturalnego- actimel- banan- dodatkowy owoc: kiwi/pół mango/kawałek arbuza/jabłko/mandarynka/pomarańcza/pół grejpfruta/garść truskawek/garść jężyn/garść malin itp. itd.- siemię lniane- centrymetr imbiru- trochę orzechów (zależy jakie pod ręką)Ogólnie to bazę mam zawsze - jogurt, banan a resztę dodaję "jak podleci".Polecam - szybko, sprawnie i pożywnie. Muszę spróbować porponowanych przez Was opcji: z jajkami - uwielbiam jajka i to byłoby ciekawe urozmaicenie i mrożonych bananów.
    soren, 2010-06-08 10:35:55
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    ŁKS Łomża, Polonia Warszawa, Arsenal Londyn - ciekawa paczka.Na mistrzostwach - Holandia (choć pewnie wygra Brazylia).
    soren, 2010-06-08 10:51:52
    zgłoś
    Przepisy!
    \'Lifetime\' napisał(-a):4. W nie których przepisach masz możliwość dodania pikanterii potrawie. Jeśli uważasz, że nadal jest zbyt tłusta (mimo zastosowania pierwszych dwóch porad) dodaj do potrawy polecaną przyprawę (może to być ostra papryka, chili itd.). Ostre przyprawy mają ciekawą właściwość; chłodzą organizm (mimo początkowego pieczenia) i pomagają organizmowi rozbić i szybko strawić tłuszcze.A to ciekawe. W którymś MH pisano, że ostre przyprawy podnoszą temperaturę ciała co powoduje zwiększenie spalania (szybszy metabolizm). Może się jedno z drugim nie kłóci ale warto by wyjaśnić.Ciekawe przepisy. Dorzucę to co dziś mam na obiad (uwielbiam dania sezonowe), wzięte z figowesmaki.blox.plBiałe i zielone szparagi obrać, ugotować w wodzie z dodatkiem soli i cukru.Kiedy ostygną pokroić je na kawałki.Wędzonego łososia pokroić w paseczki.Zrobić sos z 4 łyżek oleju, 1/2 łyżeczki musztardy, 2 łyżek posiekanego koperku 3 posiekanych szalotek,1 łyżeczki pieprzu czerwonego.Szparagi wymieszać z łososiem, polać sosem.
    soren, 2010-06-10 16:34:34
    zgłoś
    Zimna kawa
    Kubek lodu, pół kubka kawy, pół kubka mleka - do blendera, chwila miksowania na gładko i jest dobrze! :]
    soren, 2010-06-11 12:24:46
    zgłoś
    Japonki
    Dzisiejsze zasady Niektórzy o mokasynach piszą, że są gejowskie. Ile osób tyle opinii.Mam parę japonek, na początku jakoś nie mogłem się przemóc ale chadzam drugi rok i wszystko gra! Głównie po swojej dzielnicy i w klimatach wakacyjnych. Dłuższej wyprawy chyba bym nie podjął ale ogólnie sobie chwalę.
    soren, 2010-06-11 12:37:08
    zgłoś
    Co Wam rujnuje diete?
    Może nie rujnuje ale pełnię szczęścia bym osiągnął gdyby udało mi się rzucić alkohol. W szczególności browary podczas meczu czy na grillu u znajomych to ostry wyrzut sumienia. Do tego moja kobita bardzo lubi jakieś ciasto zrobić od czasu (podobnie jak moja mama) i wszystko takie smaczne.
    soren, 2010-06-14 03:29:39
    zgłoś
    NBA, PLK, Eurobasket i tak dalej
    Oglądam właśnie i jest słodko.Boston wygrywa 11 punktami na 6 i pół minuty przed końcem trzeciej kwarty. Pierce rządzi!Beat L.A.!
    soren, 2010-06-14 03:42:15
    zgłoś
    NBA, PLK, Eurobasket i tak dalej
    I wszystko skończyło się piękne. LA - Boston 86 - 92 Warto było zarwać noc, we wtorek kolejna. :]
    soren, 2010-06-14 11:04:50
    zgłoś
    Armwrestling / Siłowanie się na rękę
    Trener na siłowni nie może łokcia wyprostować bo sobie zgruchotał podczas siłowania na rękę.Nie polecam (chyba, że dla żartu z żoną )
    soren, 2010-06-14 14:14:26
1 2 3 ... 18
STRONA 1 z 18
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij