[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil smoku

zgłoś
    Co masz dziś na sobie
    tak często narzekacie na kreacje i gust pawła, to ogarnijcie to:;p;p
    smoku, 2011-01-18 21:11:32
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    mam pytanie, zauważyłem że jak ćwiczę wyciskanie sztangielek na płaskiej czuje bardziej pracę barków niż klatki, nie wiem z czego to wynika, staram się trzymać stopy płasko na podłodze, oddychać prawidłowo, wypinać klate do przodu a i tak nie czuje za bardzo żeby te mieśnie pracowały
    smoku, 2011-03-29 22:07:38
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    \'Hustla\' napisał(-a):smoku: Staraj się opuszczać hantle jak najniżej, a wyciskając kierować ręce prostopadle do podłoża, pionowo w górę unikając odchylenia ruchu w kierunku głowy.dzięki, spróbuje tak dzisiaja mam jeszcze pytanie odnośnie treningu nógod jakiegoś czasu zmagam się z kontuzją kolana, a dokładniej stawu kolanowego więc wszelkie przysiady z ciężarami odpadają, tradycyjne martwe ciągi również, jak myślicie czy martwy ciąg ale na prostych nogach nie stanowiłbym takiego obciążenia dla kolan? Jak ćwiczę w ten sposób bardziej czuje pracę pośladków i tylnych aktonów mięśni nóg, no a po za tym plecy
    smoku, 2011-03-30 19:16:20
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    Ostatnio stosuje plan w rodzaju FBW z naciskiem na plecy i klatkę, mój staż to półtora roku, z pół roczną przerwą w okresie ostatnich wakacji, główny cel to masa, czy taki plan jest w porządku?:Wykroki x3 ( ostatnio bez z uwagi na kontuzje kolana )Martwy ciąg na prostych x3Wyciskanie na płaskiej x3Wiosłowanie x3Wyciskanie stojąc x2Pompki na poręczach x2Podciąganie podchwytem x2Wspięcia na palce x2Czy stosować superserie? jak duże powinny być przerwy między ćwiczeniami?Bardzo proszę o poprawki i sugestie
    smoku, 2011-03-31 09:34:53
    zgłoś
    \'smoku\' napisał(-a):Ostatnio stosuje plan w rodzaju FBW z naciskiem na plecy i klatkę, mój staż to półtora roku, z pół roczną przerwą w okresie ostatnich wakacji, główny cel to masa, czy taki plan jest w porządku?:Wykroki x3 ( ostatnio bez z uwagi na kontuzje kolana )Martwy ciąg na prostych x3Wyciskanie na płaskiej x3Wiosłowanie x3Wyciskanie stojąc x2Pompki na poręczach x2Podciąganie podchwytem x2Wspięcia na palce x2Czy stosować superserie? jak duże powinny być przerwy między ćwiczeniami?Bardzo proszę o poprawki i sugestieponawiam prośbę
    smoku, 2011-04-02 15:40:43
    zgłoś
    \'fristajlowiec\' napisał(-a):przy każdym ćwiczeniu napisz sobie "x3" i odpoczywaj sobie jakieś 2 no może trzy minutki skoro zaawansowany nie jesteś. i znowu rób obwód. i tak jak wyżej napisałem 3 razy.No i sam plan nie jest zły ale jak skończysz trening obwodowy. Ja sam robiłem go na początku prawie miesiąc przejdz do treningu dziwlonego.robiłem wcześniej podobny trening obwodowy, chciałem przejść do FBW bo tak jest wygodniej ćwiczyća do treningu dzielonego nie jestem specjalnie przekonany, po za tym nie mam wystarczającej ilości do sprzętu by urozmaicić ćwiczenia
    smoku, 2011-04-02 19:34:48
    zgłoś
    \'fristajlowiec\' napisał(-a):FBW (full body workout) to właśnie trening całego ciała. Ten trening przynowsi dobre efekty masy i siły ale przez pierwsze 3 miesiące. To nawet czytałem w jakimś MH. Ale przejdz do dzielonego. Moja sugestja. Nie ma co za długo w nim tkwic..tak ale chodziło mi o trening obwodowy, czyli taki gdzie wykonuje sie określone stacje jedna po drugiej, a potem wszystko 3 razywole wykonać jedno ćwiczenie 3x a potem przejść do następnegoczyli, każde ćwiczenie w tym przypadku powinno być 3x czy małe grupy mięśniowe po 2x?no i czy dobry zestaw ćwiczeń?
    smoku, 2011-04-02 21:43:37
    zgłoś
    \'fristajlowiec\' napisał(-a):Najlepsza zasada FBW to robienie partii po koleii ale z jak największą "odległością" od kolejnie trenowanej partii. Czas na regeneracje przy FBW także jest bardzo istotnyMartwy ciąg na prostych x3Wyciskanie na płaskiej x3Wiosłowanie x3Wyciskanie stojąc x2Pompki na poręczach x2Podciąganie podchwytem x2Wspięcia na palce x2osobiście zamieniłbym na końcu podciąganie z pompkami"odległością" czyli przerwą miedzy ćwiczeniami?Ja myślałem żeby zastosować tu jakieś super serie, np martwy ciąg przeplatany wykrokami, wyciskanie wiosłowaniem, a pompki na poręczach - podciąganiem podchwytem
    smoku, 2011-04-03 17:57:44
    zgłoś
    Matura, studia, praca, plany na przyszlosc
    \'Karolka\' napisał(-a):Psychologię i biologięmasz jakiś pomysł co dalej po tym robić? zwłaszcza po biologii? chyba że ten kierunek bardziej jako hobby, chociaż nie wiem czy się opłaca bo ciężka orka tam jestwiem bo też jestem po biologii ale z pracą po tym krucho, myślałem o pracy laboratoryjnej bo w tym się specjalizowałem, ale tutaj większe szanse mają ludzie po analityce medycznej więc też kruchoobecnie kończę jeszcze zarządzanie i inżynierie produkcji, tylko że zacząłem tak jakby w połowie, więc tytułu inżyniera mieć nie będę, ale przynajmniej nauczę się trochę podstaw ekonomii i zarządzania, mam nadzieje że jakoś pomoże mi to w przyszłościmyślałem nad połączeniem wiedzy i doświadczeń z tych kierunków + plus jakieś swoje zainteresowania i myślę o tym żeby pracować w przemyśle żywieniowym, konkretnie w dziale produkcji, na razie rozglądam się za jakimiś praktykami albo stażem, zobaczymy jak będzie
    smoku, 2011-04-17 09:19:06
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    co sądzicie o tych odżywkach?czy wypadają lepiej w porównaniu do Ostrowi?Zdaje sobie sprawę że nie są to białka najwyższej klasy ale niestety nie mam teraz za dużo funduszów
    smoku, 2011-04-17 09:53:09
1 2 3 ... 10
STRONA 1 z 10
REKLAMA