[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil slayerq

zgłoś
    Piękne, urocze, ponętne, sexowne, zmysłowe istotki
    ???
    slayerq, 2011-04-12 12:56:54
    zgłoś
    Ignoruj temat
    Witam!Jestem nowym użytkownikiem i generalnie przeglądam forum korzystając z opcji zobacz nowe posty. I chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość zignorowania jakiegoś tematu jeżeli pojawi się nowy post tak, aby nie pojawiał się właśnie w powyższej opcji przeglądania forum?
    slayerq, 2011-04-12 15:08:00
    zgłoś
    Facet a brak ochoty na seks
    Przyczyn może być wiele. Próbowałaś porozmawiać ze swoim facetem? POstaw sprawę jasno i oczekuj wytłumaczenia.
    slayerq, 2011-04-13 16:31:09
    zgłoś
    7 głównych zalet polskich kobiet
    Bez urazy, ale uważam iż ten temat nie jest warty takich głębokich przemyśleń. Tzn. "ten" drugi temat.A moim zdaniem nie ma żadnych lepszych kobiet niż nasze Polki. Są po prostu najlepsze - takie jakie są. I lepiej dostrzegajcie te pozytywne strony niż negatywne. (Wolę Polkę z przesadnym makijażem niż Niemkę )
    slayerq, 2011-04-13 20:12:38
    zgłoś
    7 głównych zalet polskich kobiet
    Bez urazy, ale uważam iż ten temat nie jest warty takich głębokich przemyśleń. Tzn. "ten" drugi temat.A moim zdaniem nie ma żadnych lepszych kobiet niż nasze Polki. Są po prostu najlepsze - takie jakie są. I lepiej dostrzegajcie te pozytywne strony niż negatywne. (Wolę Polkę z przesadnym makijażem niż Niemkę )
    slayerq, 2011-04-13 20:12:38
    zgłoś
    Błahe pytania - mądre odpowiedzi
    Moim celem jest rozbudowanie łydek.Zacząłem skakać na skakance. Powiem, że ćwiczenie całkiem przyjemne, łydki pracują aż miło. Wieczorem nie mogę zejść po schodach Niestety nie czuję nic mięśnia brzuchatego. Zakwasy mam tylko na mięśniu płaszczkowatym.I oto moje pytanie:- robię coś źle na skakance?- skakanka nie obejmuje aż tak szerokiego zakresu pracy łydek?- dodać wspięcia na palce?
    slayerq, 2011-04-13 20:58:28
    zgłoś
    Smaczne i zdrowe sałatki
    Będzie to dobry pomysł jeżeli każdy doda wartości odżywcze do swoich sałatek?
    slayerq, 2011-04-13 21:03:30
    zgłoś
    Problem z doborem odpowiedniej góry
    Ja uważam, że powinny być dopasowane pod kolor spodni czyt. - ciemna koszula, sweter itd.Aczkolwiek myślę, że odpowiednio stonowany lekko jaśniejszy kolor będzie też odpowiedni.
    slayerq, 2011-04-13 22:37:26
    zgłoś
    Facet a brak ochoty na seks
    Sama sobie odpowiedziałaś.Moim zdaniem sprawa jest jasna.
    slayerq, 2011-04-13 22:53:26
    zgłoś
    Wygrzebane na Jutjubie

slayerq, 2011-04-14 07:45:01
1 2 3 ... 23
STRONA 1 z 23
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij