REKLAMA

Profil bijuu

zgłoś
    Ou </3
    Cześć. W życiu nie pomyślałbym, że będę w takiej emocjonalnej dolinie iż natchnie mnie potrzeba e-płaczu. Witajcie drodzy forumowicze, Ci starszej daty - jak i Ci nowszej. Moje życie skupia się a może raczej skupiało się w okół kobiet. Nigdy nie wierzyłem w nic czego nie można obliczyć matematycznie, racjonalnie wyjaśnić a tym bardziej w trywialne przeznaczenie. Za kilka dni kończę 25 lat więc jestem sporo ponad wiek gimnazjalny. Wraz z moim kumplem 3 lata temu zaczęlismy się bawić w wyrywanie dup - i obiecałem sobie wtedy, że gdy poczuję coś więcej do którejś z nich to \"porzucę\" dawne życie i skupię się tylko na niej. Aha zapomniałem dodać, że jestem kłamliwą szują bo przez 6 lat spotykałem się no w sumie dla seksu z kobietą o wiele lat starszą od siebie, układ był taki, że ona mnie kochała a ja to wykorzystywałem w bezczelny sposób no ale nie ważne tamto coś pozostawiam za sobą. Przeprowadziłem się na studia do większego miasta w Wielkopolsce, w pojedynkę postanowiłem \"zwojować świat\" Wszedłem na uczelnie, usiadłem i bach. Coś mnie pierdalnęło w głowę ...zobaczyłem dziewczynę, pomijam wygląd itd. Okazało się, że chodzimy razem do grupy co bardzo ułatwiło mi moje wtedy domniemanie zaliczenia bo w takich też kategoriach to rozpatrywałem. Niestety jak się okazało miała 5 lat faceta ...który był od niej sporo starszy miał swoje mieszkanie, auto i dobrze płatną prace. Natomiast ja miałem tylko/aż wygląd skurwysyna i ciekawą osobowość. Sumą sumarów udało mi się wypełnić swoje zadanie z jednym małym ALE jak na złość, zaczęło mi dziwnie zależeć co trochę rujnowało moje podwaliny domniemanego wcześniejszego życia. Ona zerwała z chłopakiem i zaczeliśmy się spotykać. W sumie widzieliśmy się co dziennie, najpierw na uczelni a potem wieczorem  u mnie w nastepstwie rano jechalismy razem na uczelnie. Trwało to dobre kilka miesięcy chyba z pół roku. Zżyłęm się z nią niesamowicie, z racji tego, że zawsze byłem lwem \"bez zobowiązań\" zaskakiwałem samego siebie niemal na każdym kroku. Na domiar tego złego, utrzymywałem kontakt z wcześniej wspomnianą 40stką o którym ona wiedziała i jak sie poźniej okazało to był powód naszego \"rozstania\". Tak czy owak przeczytałem kilka długich maili o tym, że ona nie jest gotowa, żepowinna przemyśleć to wszystko ...że bardzo długo była ze swoim chłopakiem i że nie wie czego chce. No dobra normalna sytuacja, przerabiałem już coś podobnego. Oczywiście nie obyło sie bez  \"Bardzo mnie lubi, że ją rozśmieszam i w ogóle że jestem taki kurwa super\". Z tym, że pojawił się problem w postaci MNIE. Coś pękło we mnie, po raz pierwszy zaczęło mi zależeć na jakiejś pannie i teraz karma odwraca się do mnie dupą, chcąc mnie zniszczyć -.- !? Źle się z tym czuję, może po prostu miękne na starość... Dodam, że dziewczyna bardzo fajna oczywko, ładna, zamknieta w sobie, ździrowata takie jak lubię. Nasz kontakt jest znikomy od miesiąca. Widze ja tylko raz w tygodniu i to nie jest mił kontakt, w sensie \"SIEMA\", \"CZ3\" i tyle. Raz na kilka dni napiszemy jakiegoś maila ...nasza cechą desktyktywną jest upartość czy jak jej tam \"gimnazjalne zachowanie w stylu ja się nie odezwę pierwszy, a ja to już w ogóle\". Reasumując, spotykałem się z różnymi kobietami/dziewczynami ...i pierwszy raz ktoś wzbudził we mnie takie emocje, gdzie zawsze ich unikałem a teraz ich pragnę oczywko od niej. Na moje oko temat jest już pogrzebany, odczekam miesiac ...może dwa napiszę wybadam ale nie wierzę w tego typu poroty. Mimo wszystko pozdrawiam Was, ziomeczki. Tata psychopata ^
    bijuu, 2013-04-22 21:02:18
    zgłoś
    Muzyka: co polecacie?
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=-swpd4N7w_Y[/YOUTUBE]Polski hc ;)
    bijuu, 2014-11-15 15:05:26
    zgłoś
    Jak poradzić sobie po rozstaniu ?!
    Świeże mięso stary ...to najlepsze lekarstwo na każdą dolegliwość :)
    bijuu, 2015-04-04 17:46:10
    zgłoś
    Jak poderwać dziewczynę która pracuje w sklepie cukierniczym? :)
    Rzuć coś w stylu czy pójdzie z Tobą na rurki z kremem... powinno starczyć.
    bijuu, 2015-04-04 17:51:26
    zgłoś
    wyjazd za granice, rozłąka
    Jedź i nie patyczkuj się za bardzo. Jak kocha to poczeka a jak nie poczeka to w USA jest opcja znalezienia o wiele lepszych i bardziej kolorowych kwiatuszków ;)
    bijuu, 2015-04-24 16:09:27
1 ... 82 83 84
STRONA 84 z 84
REKLAMA