REKLAMA

Profil bijuu

zgłoś
    Problem z penisem...
    Musisz wstawić fotki inaczej nikt tutaj Ci nie pomoże sorki :<
    bijuu, 2012-06-27 19:39:17
    zgłoś
    Najlepsza szkoła uwodzenia w Polsce?
    \'Nordycki napisał(-a):Mi chodziło by usłyszeć choć jeden tekst, by przekonać jakie one są i czy faktycznie istnieją. Ot co. Bo tu każdy mówi, że owe metody "istnieją", ale ,nikt ich nie podaje. Nie wie? to tylko plotka?Choć jedna przykładowa rzecz jakiej mogą na kursie nauczyć. O to mi chodzi. Ja wiem o co chodzi ze spójnym podrywem. Ale jakby go rozłożyć na części pierwsze. To choć jedną metodę, jeden tekst. Zobaczmy jak to wygląda....."Cześć, fajne buty. Połykasz?""Cześć, masz może młotek?"Mam ziomeczka który sie bawi w to całe pua-podrywanie-Strauss-Mystery itd. Na ulicy zaczepia babki o byle co torebkę, buty, drogę a najlepsza metoda - opinia.
    bijuu, 2012-06-27 19:43:57
    zgłoś
    Co jest nie tak?
    Też chciałbym być taki fajny, gratuluję odwagi oczywko !
    bijuu, 2012-07-10 20:20:15
    zgłoś
    skóra na żołedziu
    Hahhaha dobre czasy forum mi się przypomniały ^^
    bijuu, 2012-07-14 23:32:20
    zgłoś
    Wyzwanie - zaliczyć jak największą ilość kobiet.
    Zostań gwiazdą rocka, Lemmy Kilmister zaliczył tysiąc ileś tam kobiet przy ohydnym wyglądzie.
    bijuu, 2012-07-26 08:54:16
    zgłoś
    Piotruś Pan uzależniony od flirtu + uzależniona od miłości
    Właśnie sobie uświadomiłem jakim jestem kutasem ok :<
    bijuu, 2012-08-03 11:58:44
    zgłoś
    Uczucia, emocje jakie żywisz w stosunku do współforumowiczów.
    Oczywko tęsknie za tyłkiem Waldiego. Pozdróweczky
    bijuu, 2012-08-12 09:54:47
    zgłoś
    Doswiadczona dziewczyna
    \'tomasz225\' napisał(-a):Poniewaz nie jestem kretynem zaczolem spotykac sie obecnie z kilkoma pannami na raz. Nie odpuszczam zadnej az znajde super wartosciowa kobieta, ktora na mnie naprawde zasluzy i bedzie sie szanowac a nie puszczcac sie na lewo i prawo.I teraz zaczynasz myśleć racjonalnie
    bijuu, 2012-08-14 08:46:16
    zgłoś
    Czy musi być seks?
    Chyba jest mało ogarnięty jak na 30latka. Dotyka się kobiete pod byle pretekstem od razu ...tak czy owak z własnego doświadczenia wiem że LUBIĘ CIĘ większości dziewczyn wystarczy. A jak ktoś nie jest zdolny do wyższych uczuć ? Nie wzięłaś tego pod uwagę co ? To lepiej weź
    bijuu, 2012-09-08 19:11:08
    zgłoś
    Czy rurki są niemęskie?
    Prawdziwy facet nie mieści się w rurkach.
    bijuu, 2013-01-05 09:40:46
1 ... 82 83 84
STRONA 83 z 84
REKLAMA