REKLAMA

Profil bijuu

zgłoś
    Trening leanca armstronga ?
    CYTAT(*Luki* @ Jul 21 2009, 9:52 AM) www.c0z4d3b!l.zalIstotnie ,jakiś shaxowany
    bijuu, 2009-07-21 16:06:06
    zgłoś
    Ze świata MMA
    CYTAT(Damian11 @ Aug 5 2009, 22:42 PM) od siebie dodam, że istnieje fajna strona bokser.org na której można znaleźć mnóstwo wiadomości ze świata boksu(ten sam portal prowadzi również stronkę z info. odnośnie innych stylów walki)Boks umarł wraz z Michaelem Tysonem .
    bijuu, 2009-08-11 17:35:33
    zgłoś
    powiedzieć jej czy nie?
    CYTAT(shaman @ Aug 11 2009, 8:49 AM) ...Stary ja bym się tak długo nie zastanawiał...życie jest krótkie..trzeba brać garściami...trzymaj się i do boju!!!! Istotnie , weź również "na klatę" jej reakcję która być może będzie dobra bądź zła .Lecz gdybanie pozostawiam nadal naszym politykom .
    bijuu, 2009-08-11 18:51:02
    zgłoś
    Kto pyta ... ?!
    Czyli serie wyczerpujących niewiadomych umysłu mego .Od stycznia tego roku postanowiłem trochę powrócić do "formy" .Od 16 roku życia trenowałem Bas-3 i Combat Kalaki przez około 3,5 roku .Potem zacząłem trochę zbyt dużo przebywać w e-świecie zwanym potocznie internetem grać w gry przez co strasznie się zapuściłem . Więc 12.01.2009r zacząłem od treningu FBW 3x w tygodniu przez okres bodajże 3-4 miesięcy lecz uprzednio się zmierzyłem .Wzrost 185cm , waga 92,5 , pas 95, udo 65 , bic 35 Ułożyłem jakąś sensowną dietę i zacząłem .Jakieś dwa miesiące temu postanowiłem zostać hardkorem i zacząłem treningi 4x w tygodniu pon, wt , czw, pt . Ułozyłem dwa plany treningowe które stosuje naprzemiennie , dodam jeszcze że nie ćwicze na siłowni tylko u "siebie" .Sprzęt którym dysponuje nie jest jakiś zachwycający mianowicie sztanga 30kg, 2x 12kg hantle , 2x6kg drążek worek i ławeczka oczywiście mało ma wspólnego z profesjonalizmem poza tym obciązenia ze sztangi i hantli są na stałe (czyt. nie idzie ich ściągnąć) więc trudno o progres więc wskoczyłem na wyższy etap. Pogogolowałem troszkę przeczytałem jakąś książkę o kulturystyce i ułożyłem mianowicie - I PLAN obejmuje ćwiczenia na ; m. najszerszy grzbietu, klatkę, barki, łydki i brzuch ( ćwiczenia wybrałem z książki Dieta abs) II PLAN obejmuje biceps triceps który robie w superseriach , przedramiona , uda i brzuch ( inne ćwiczenia brzucha niż w day I ). Każda partia mięśniowa prócz klatki i przedramion składa się z 3 seri po od 10-12 powtórzeń . Klatkę i przedramiona robię w 4 x 10-12 . Wszystkie ćwiczenia mam połączone w triserie co chyba jak się okazało nie jest zbyt dobre dla mnie ...Np. robię takową triserię na partię odpoczywam minutę i znowu zaczynam . Niestety zmierzyłem się dopiero nie dawno i efekty były zaskakujące i dziwne .6.08.2009 . Waga 81kg -.- , pas 86cm , udo 62,5 ( gdzie się podziały moje 2,5 cm :< ? ) biceps 36,5 cm , kark 41 , przedramię 33, łydka 42 .A więc moje pytania są następujące ; jedno stwierdzające jest dosyć oczywiste trzeba zmienić plan bo jak tak dalej pójdzie to zostanę sucharem o wadze 75kg .Nie rozumiem rozbieżności między "Dlaczego tu przyrasta a tam maleje" ? A i odżywki również stosowałem , wsunąłem w siebie około 1,5 kg białka serwatkowego a teraz aktualnie rozkoszuję się ostrowią .Fakt że czuję się lepiej , mam więcej energii itd i nie chciałbym wyglądać jak KoKs ani jak KłOs tylko dojść do jakiejś racjonalnej dla mnie wagi mając widoczne mięśnie .Jeszcze jedno , widniała trochę u mnie dysproporcja między nogami a górą ciała która teraz się trochę zmniejszyła lecz nadal mnie to irytuję czy mógłbym mianowicie ograniczyć nogi do raz w tygodniu a poświęcić więcej czasu na te mięśnie których u mnie praktycznie nie ma ? Chodzi mi o braki ręce i w ogóle .Dodam że jeszcze w wolnych chwilach i w dniach których nie ćwiczę "siłowo" boksuję sobie raz bądź dwa tygodniowo 45 min taki trening trwa około skakanka i potem techniki bokserskie - tak znam podstawy i nie stoi nic na przeszkodzie ażebym sobie sam "pouderzał" ....Podziwiam tych którzy poświęcą 2,5 minuty na przeczytanie tego , i tych którzy walną sobie miłe +1 . A i przepraszam że nie zadałem zbyt jasnych i klarownych pytań ale jakoś trudno było je sformułować więc podałem wymiary dla rzutu na mój problem.Pytanie z ostatniej chwili , zawsze po skonczeniu się białka odstawiałem je na 2 tygodnie i brałem następne . Może mogę odstawiać je tylko na tydzień - bądź pewnie wyjdzie na jaw prawda iż muszę stosować je cyklami jak kretę z którą nie miałem jeszcze styczności .Serdecznie Pozdrawiam
    bijuu, 2009-08-12 19:35:39
    zgłoś
    Piękne, urocze, ponętne, sexowne, zmysłowe istotki
    #2 zdecydowanie w sumie każda posiada swoje atuty lecz ...Na takie kobietyTYLKO "fajnie" sie patrzy .
    bijuu, 2009-08-12 19:57:01
    zgłoś
    dziwne pytanie
    CYTAT(pavlo @ Aug 12 2009, 19:29 PM) Witam. Mam pytanie troche smieszne ale odwaze sie je zadac. Cwicze na silowni ale nie chcialbym miec zbyt kwadratowej szczeki i rozbudowanych miesni twarzy:) Czy to nieuniknione ze jezeli cwicze to przy okazji pracuja miesnie twarzy czy da sie to jakos obejsc (np. nie zaciskac szczeki podczas gdy ciezko idzie ostatnie powtorzenie serii). I drugie pytanie czy cwiczenie na silowni powyzej 15 powtorzen jest cwiczeniem aerobowym?Z tą szczęką myślałem że to jest aluzja odnośnie Arnolda ale widać myliłem się .Poprzednicy myślę że jasno sprecyzowali odpowiedź także nic dodać.
    bijuu, 2009-08-12 21:40:16
    zgłoś
    dieta niskowęglowodanowa
    Dieta niskowęglowodanowa nie jest zdrowa Ale reklama "fajna" .
    bijuu, 2009-08-12 21:44:34
    zgłoś
    Kto pyta ... ?!
    CYTAT(Borys @ Aug 12 2009, 20:26 PM) Jeśli chodzi o dietę, postaraj się lepiej zbilansować to wszystko, zwłaszcza na korzyść węglowodanów (zwłaszcza w czasie okołotreningowym), bo samo białko nic nie daje. Nie wiem, być może masz go za mało (~120-160g/dziennie wydaje się optymalne) ?180gram białka u mnie bynajmniej Dobrze, dziękuję za dobre rady a co do cierpliwości odrazu skojarzył mi się mały stary i zielony Mistrz Yoda mówiący "Cierpliwości młody Padawanie" ;DCYTAT(brylant @ Aug 12 2009, 21:32 PM) Białka nie musisz odstawiać ani brać cyklami,serwatke stosujesz kiedy brakuje Ci jej z diety,a potrzeba ok 2g/1 kg masy ciała.co do kreatyny,czy ja wiem czy Ci ona potrzebna,zalezy co chcesz osiągnąć?Jak każdy facet, chciałbym mieć ciało niczym Jackman czy Statham
    bijuu, 2009-08-12 21:53:39
    zgłoś
    Piękne, urocze, ponętne, sexowne, zmysłowe istotki
    \'*Luki*\' napisał(-a):Nigdy nie mow nigdy, ale zasadniczo masz racje. Tylko 1 i 2 wygladaja na takie, z ktorymi chcialbym nawiazac rozmowe.W sumie każda na swój sposób jest ciekawa pod jednym warunkiem - brak konwersacji .Wymiana spojrzeń i już ....nie daj Boże jeszcze coś palnie idiotycznego w stylu Joli Rutowicz bądź Rabczewskiej wtedynawet jej D , czy rozmiar stopy 36 nie jest w stanie załagodzić faila .Pozdrawiam
    bijuu, 2009-08-12 21:56:12
    zgłoś
    Która gwiazda Hollywood jest najbardziej sexy?
    Eva wiadoma sprawa <3
    bijuu, 2009-08-15 02:14:26
1 ... 2 3 4 ... 84
STRONA 3 z 84
REKLAMA