REKLAMA

Profil bijuu

zgłoś
    "MH Seks" wkrótce w sprzedaży!
    Bardzo ciekawa okładka . Jak gdzieś mi się rzuci w oczy to zapewne kupię .
    bijuu, 2009-07-14 11:16:38
    zgłoś
    Czy mężczyzna powinien się depilować?
    Gdybym miał depilować całe ciało , traciłbym 2godziny tygodniowo -.- .Lecz miejsca które wymieniłeś u mnie również występują "bez włosów" .
    bijuu, 2009-07-14 18:13:33
    zgłoś
    Długość penisa
    Oczywiście zdarzają się przypadki sam znam kilka osobiście co to "marzyłby im się 30cm" , wtedy tylko na łowy można wybrać jako cel Somalię .Nie ma znaczenia .
    bijuu, 2009-07-17 17:58:49
    zgłoś
    Gry
    Diablo II na battlenecie sporadycznie ^^
    bijuu, 2009-07-17 18:03:50
    zgłoś
    Tatuaż
    \'brylant\' napisał(-a):Jeśli bym się kiedyś zdecydował na tatuaż to bardzo chciał bym zrobić w Poznaniu w tym studiu,zobaczcie sobie galerieNa Twoim miejscu zastanowiłbym się nad tymi artystami , każdy ma swój styl jak wiadomo lecz ...Jakość tych prac w galerii nie jest zbyt ciekawa lecz 2-3 fajnie znalazłyby się godne uwagi .W Poznaniu jakaś kobieta dobrze tatuuje tylko nie pamietam jej godności ^^
    bijuu, 2009-07-18 11:08:30
    zgłoś
    Sto godzin samotności
    CYTAT(*Luki* @ Jul 18 2009, 10:50 AM) To chyba metody z dziecinstwa, gdy mama zamykala w szafie za kare? To nie jest naciagane. Najwieksze kozaki predzej czy pozniej wymiekaja w izolatkach. Ciekaw jestem ile ty bys wytrzymal w takich warunkach liczac sobie i pompki robiac.Najbardziej racjonalnym rozwiązaniem jednak chyba jest siedzenie w izolatce niż z więźniami w celi , tym bardziej jeżeli jesteś cwelem ...to już w ogóle .Zawsze jednak można zostać gitem , i odsiedzieć spokojnie CAŁY wyrok .
    bijuu, 2009-07-18 11:29:29
    zgłoś
    Garnitur
    Jakiś "dziwny" ten kolor . Na moje jest to purpura z brązem .
    bijuu, 2009-07-18 11:33:08
    zgłoś
    Co wywołuje niesmak ;)
    Gdy widzę dwóch Panów idących za rękę bądź całujących się, bracia Kaczyńscy wywołują również niesmak .
    bijuu, 2009-07-18 16:51:11
    zgłoś
    Długość penisa
    CYTAT(*Luki* @ Jul 19 2009, 19:00 PM) Btw, ktos z was w ogole mierzyl? (nie pytam o rozmiar, bo mnie to nie obchodzi, kto ile gdzie ma). Chodzi o sam fakt bawienia sie mierzenie. Ja osobiscie nie. LukiOwszem , mierzyłem.
    bijuu, 2009-07-19 20:45:58
    zgłoś
    Broń....
    Posiadam katanę , lecz nie chodzę z nią po mieście . Dodam tylko że kilka lat machałem kijami bambusowymi , ludzie niestety nie wiedzą co możnawyrządzić człowiekowi kijem i kiedyś przyjechał do nas Jan Nycek odpowiadał na wszelakie pytania i może to trochę irracjonalne ale kij nie jest w spisie broni .A Policji w razie czego zawsze można powiedzieć że ten kij służył jako podpórka do kwiatów a nie przydząd do bicia.Mały pokaz szybkości:
    bijuu, 2009-07-21 08:25:11
1 2 3 ... 84
STRONA 2 z 84
REKLAMA