[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA

Profil bijuu

zgłoś
    Herbata: co pijecie?
    Istotnie - ja również nie trzymam się żadnej określonej godziny picia herbaty . Ogólnie piję jedną dziennie - zieloną . I nieograniczoną ilość wody mineralnej :<
    bijuu, 2009-05-12 11:31:01
    zgłoś
    Wasz wzrost
    Vin i Freeman
    bijuu, 2009-05-12 11:32:53
    zgłoś
    Tatuaż
    Są ludzie określający się tatuażem .Są ludzie określający się reakcją na tatuaż .Ideą tatuażu jest wyrażanie własnego siebie, własnych emocji . Nie mowa tu o łysych karkach którzy mają wytatuowane plamy na całych rękach i ramionach .Chodzi o istotę twórczości , lecz niestety polskie społeczeństwo bardzo dyskryminuje tatuaże .Ja je natomiast uwielbiam , wiąże z nimi swoją przyszłość , jak imam zamiar pokryć 70% swojego ciała wzorami .
    bijuu, 2009-05-12 16:26:08
    zgłoś
    Tatuaż
    \'Karol90\' napisał(-a):a co myślicie o tym ?? Hm fajnie tylko że jest kilka ale ; -ma wytatuowane jakieś pierdoły pewnie bez większego znaczenia -na brzuchu dziary wyglądają okropnie Całe ręce , plecy nogi są jak najbardziej ok.\'Adam\' napisał(-a):jednak jak we wszystkim najważniejszy jest umiar - kiedyś czytałem, że u wielu osób potrzeba tatuowania wynika np. z uprzedzenia do własnej rodziny, a faceci tatuujący sobie dzikie zwierzęta czy bestie w ten sposób rekompensują sobie kompleksy na punkcie swojej męskości;dBzdura
    bijuu, 2009-05-13 14:27:41
    zgłoś
    Droga administracjo
    Bardzo dobry pomysł
    bijuu, 2009-05-15 09:05:43
    zgłoś
    Komu kibicujesz w piłce nożnej?/ wszelkie rozmowy o piłce nożnej
    Może się wydać to trochę dziwne ale nie lubię piłki nożnej . Oglądam mecz tylko i wyłącznie jeżeli gra reprezentacja Niemiec -.-
    bijuu, 2009-05-17 11:07:17
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    \'Hitman\' napisał(-a):Muszę wam powiedzieć, że Terminator pomimo braku Arnolda daje radę. Jest dobry pod każdym względem także polecam!Kwestia gustu .Dla mnie klapa , równie jak Star Trek i inne "nowe" sf .Volverine był jedynie taki względny , no i Crank II (:
    bijuu, 2009-06-10 22:16:51
    zgłoś
    Facet i jego auto marzeń
    Nie znam się technicznie na samochodach lecz jeżeli miałbym jakieś mln pln do wydania na auto zapewne kupiłbymBENTLEYA Continental GT SPEED tudzież do przejazdu po niemieckich drogach wybrałbym Pagani Zonde lecz moim marzeniem tak naprawdę jest Mercedes Mclaren .
    bijuu, 2009-07-12 20:39:56
    zgłoś
    Własna siłownia - sprzęt
    Ujmę to tak .Nie mam jakiegoś super profesjonalnego sprzętu hantle 12 kg , 6 kg i sztanga 30kg , ławeczka zrobiona z deski i 2 cegieł -.- , drążek , worek bokserski i kilka jeszcze innego typu mniejszych rzeczy . Co do obciążeń wszystkie są na stałe nic nie mogę ściągnąć ani dodać niestety. Lecz mimo wszystko daje radę Imo dużo sprzętu nie potrzeba , liczą się chęci i systematyczność , lecz jeżeli chcesz zaszaleć to nikt Ci nie broni .
    bijuu, 2009-07-13 12:23:38
    zgłoś
    TOP 20
    Zgadzam się w pełni że niektóre odpowiedniki tytułów filmów tłumaczone na j polski są nie co żałosne .Tak w ogóle to zawsze oglądam filmy z napisami , nigdy z lektorem . Lepiej słuchać oryginalnego głosu niż ....
    bijuu, 2009-07-13 12:29:08
1 2 3 ... 84
STRONA 1 z 84
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij