REKLAMA

Profil skibi

zgłoś
    Coach - numer specjalny MH już w sprzedaży!
    CYTAT(sven @ Dec 25 2009, 22:50 PM) A ja tej gazety nie kupie bo szkoda kasy, wole kupić sobie gazetę wyborczą niż jakąś gazetę z treningiem...Moim zdaniem tym razem wyszło nawet całkiem sympatyzcnie
    skibi, 2009-12-25 23:17:02
    zgłoś
    Coach - numer specjalny MH już w sprzedaży!
    CYTAT(pik48 @ Dec 26 2009, 11:48 AM) Panowie mam pytanię czy w tym numerze powtarza się większość artykułów z MH czy są też jakieś nowe ? Forma tego numeru jest taka że nic się nie powtarza. Informacje zawarte tutaj oczywiscie juz sie w MH pojawialy ale czego byś sie spodziewal?? kilka nowych informacji jest.Moim zdaniem warto kupić
    skibi, 2009-12-26 11:33:39
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    \'carrion\' napisał(-a):Witam. Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc pomyślałem, że napiszę tu. Zauważyłem, że coraz trudniej kupić bcaa czy kreatynę w proszku, w pewnym sensie kapsułki wypierają proszek. Podobno olimp już nie ma bcaa w proszku (a tak mi przynajmniej powiedział sprzedawca w olimpie). W związku z tym mam pytanie, czy suplementy z kapsułek są "lepsze"? Tzn lepiej i szybciej wchłanialne, nieco skuteczniejsze? Nie mam oporów przed łykaniem tabletek ale trochę mnie przerażają te dawki po kilka tabletek. Choć z drugiej strony np kreatynę nie tak prosto jest dobrze rozpuścić. A jakie są wasze preferencje? Co wolicie, proszek czy kapsułki?Mom zdaniem właśnie coraz częściej pojawia się proszek który chyba wole bardziej, na pewno jest lepiej i szybciej przyswajalny od tabletek.Co do olimpa to właśnie weszło nowe BCAA i jest w proszku chyba
    skibi, 2010-01-03 13:25:27
    zgłoś
    Suplementacja - pytania ogólne
    \'Bartek\' napisał(-a):To prawda, łykanie po parę kapsułek BCAA przed i po treningu jest dosyć uciążliwe a co dopiero kilka różnych rodzajów suplementów dlatego proszek jest wygodniejszy w stosowaniu. Wybierając kreatynę za każdym razem słyszę że jest lepsza w postaci proszku bo szybciej się wchłanialna no i jeszcze jak masz jakiś dobry smak to już w ogóle bajka.. : DZ drugiej strony bcaa słabo sie niestety rozpuszcza no i wypicie pół litra płynu przed treningiem moze spowodować że bedzie trzeba sie udać do lazienki w trakcie treningu:P Dlatego tez osobiście wole przed wziąć w kapsulkach a po w pynie:)
    skibi, 2010-01-03 13:57:25
    zgłoś
    Spalanie tłuszczu bez utraty mięśni
    'pirat' napisał(-a):dla chcącego nic trudnego... a powiedz mi dlaczego ćwiczysz? dla formy tak? gdyby interwały na czczo były jednym z najlepszych rozwiązań to każdy by je stosował [/quotja też uważam że nie powinno sie robić interwałów na pustym baku. Przy interwałach głównym składnikiem z któprego czerpiemy energię są węglowodany jeżeli ich zabraknie to organizm zacznie rozkładać też białko. Z sam tłuszcz nie wystarczy mu jako źródło energii. Rano tylko lekkie aeroby. A same inetrwały to bardzo dobry pomysł '(świetnie napędzają metabolizm) ale np w dzień nie treningowy i co najmniej po jednym posiłku.
    skibi, 2010-01-03 18:07:00
    zgłoś
    CYTAT(Temarx @ Jan 3 2010, 17:41 PM) aerobiczną 6 weidera nie spalisz za wiele tłuszczu bo jest to trening 1 partii mięśni tj. brzucha. Żeby spalać tłuszcz treningiem siłowym musisz trenować wszystkie partie a zwłaszcza te największe (polecam przysiady, wykroki, martwy ciąg, podrzut i podciąganie bo te ćwiczenia angażują jednocześnie wiele partii mięśni). Jak dobrze ułożysz plan i nie będziesz opuszczał treningów to zaczniesz spalać tłuszcz samym treningiem siłowym i jak nie masz możliwości możesz robić aeroby/interwały dopiero jak się ociepli. Ale nie możesz zapomnieć o diecie, to podstawa, odstaw słodycze i staraj się spożywać jak najmniej węglowodanów po godz 15.Powodzenia.Dlaczego nie spożywać wegli po godzinie 15?? a jężeli ma np trening o godzinie 17 to co??Wszystko powinno być uzależnione od tego jak mamy ułożony dzień.
    skibi, 2010-01-03 18:09:57
    zgłoś
    smażenie - oliwa z oliwek
    CYTAT(mat18 @ Jan 4 2010, 16:31 PM) Witam Jestem tu nowy.Mam kilka pytań na temat żywieniaNa czym najlepiej smażyć ??( przede wszystkim jajka ,kotlety) masło, olej??Czy jest duza rożnica między chlebem krojonym z folii a chlebem tostowym? Który jest zdrowszy?Co powiecie na temat oliwy z oliwek?? czy faktycznie jest tak zdrowa jak mówią. Do czego ją używacie?? Podajcie dokładną nazwe oliwy z oliwek którą wy uzywacie bo w sklepach jest ich duzo i nie wiem jaką kupić.Z góry dziekiJa osobiście do smażenia używam sprayu PAM tłuszczy najlepiej nie poddawać obróbce cieplnej ponieważ mogą zmieniac swoje właściwości.Chleb tostowy zawiera sporo ulepszaczy a czasami nawet cukier.Oliwą najlepiej polać gotowy posiłek.Co do oliwy ja najczesciej uzywam monini ale innych firm też czasami kupuje. Zalezy co jest w sklepie akurat
    skibi, 2010-01-04 15:45:56
    zgłoś
    CYTAT(Waldemar @ Jan 4 2010, 5:56 AM)  Dodam od Siebie ze jestesmy tak zaprogramowani ze tłuszcz spalamy w ostatniej kolejnosci - najpierw bialko i weglowodany. Dlatego wysilek aerobowy musi byc dlugi ( min 30 min ) - bo dopiero wtedy zaczyna spalac tłuszcz docelowo.Co do tego że z białka organizm chętniej czerpie energie niż z tłuszczu to pierwsze słyszę.
    skibi, 2010-01-04 16:43:11
    zgłoś
    CYTAT(Shaq44 @ Jan 5 2010, 12:21 PM) Kto Ci powiedział, ze zima to zła pora na bieganie? Wystarczy się mądrze ubrać i jazda! Biegam od lat także zimą i super frajda! Pięknie jest, a bieganie na śniegu czasem przypomina bieganie po plaży. Polecam bardzo!ja też uważam że nie ma sensu rezygnować z biegania zima
    skibi, 2010-01-05 11:46:06
    zgłoś
    Problem z przyrostami
    CYTAT(Adam @ Jan 7 2010, 13:23 PM) Mało jesz -> ja bym zwiększył białko o 100 g przynajmniej i tłuszcze z 2 razy więcej:)Pozdrawiam!Nic dziwnego ze nie masz przyrostów. Masz jeden główny błąd zdecydowanie za mało białka (podstawowego elementu budulcowego, ale to chyba wiesz:P) . na śniadanie do tego mleka dodał bym odżywke białkowąprzed snem 2 porcje białka.Zwiększ też tłuszcze moze buc oliwa, olej lniany albo w postaci suplementy (omega 3 w kaps)
    skibi, 2010-01-07 12:38:54
1 ... 2 3 4 ... 14
STRONA 3 z 14
REKLAMA