REKLAMA

Profil skibi

zgłoś
    ankieta na temat dopingu
    Bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety na temat dopingu. Zajmie wam to dosłownie 5 minut.Z góry dziękuję
    skibi, 2012-01-08 17:03:38
    zgłoś
    ankieta na temat dopingu
    \'Venso\' napisał(-a):Generalnie to licho podszedłeśdo tematu. To forum dla zdrowo żyjących ludzi, co najwyżej szpikujących się suplemencikami w drodze do lepszej słiiitfoci.Co do ankiety:- dlaczego pomijasz warunki domowe jako miejsce ćwiczeń ?- przede wszystkim warto byłoby podkresłic jakiego typu są środki SAA...Jestem winien kilka wyjaśnieńankieta ta jest tylko i wyłącznie małym badaniem których wyniki nie będą nigdzie publikowane i służy tylko mojej edukacji. Zdaje sobie sprawę że temat jest bardzo złożony i tylko go liznąłem ale więcej mi nie potrzeba. Moze kiedyśCo do wyboru forum. Nie jest to jedyne miejsce w którym została ona umieszczona Mnie ciekawi opinia ludzi ćwiczących na siłowni na temat SAA a głównymi klientami siłowni są tacy ludzie o których wspomniałeś. Co do podkreślenia jakiego typu są środki SAA - ta ankieta nie ma nikogo uczyć, ja nie czuję się na siłach żeby kogokolwiek o SAA uczyć. Ja tylko zbieram dane Dzięki za zainteresowanie.
    skibi, 2012-01-08 17:34:16
1 ... 12 13 14
STRONA 14 z 14
REKLAMA