Profil sk1612

zgłoś
    Trening Spartakusa: więcej mięśni, lepsza rzeźba
    Mam kilka pytań do niniejszego artykułu :- Czy ten trening będzie dobry dla początkującego - na dobry początek [jako pierwszy plan]?- Czy plan z listopadowego MH wg schematu opisanego w artykule jest kompletny, obejmuje wszystkie partie mięśniowe?- Czy jest dobry dla osoby mającej już 40lat, chcącej zacząć ćwiczyć aby poprawić siłę, ogólną sprawność, zrzucić parę kilo..?Pozdrawiam SJK
    sk1612, 2010-10-24 12:40:34
    zgłoś
    KALISTENIKA Trening bez sprzętu - drążek/hantle
    Nie jestem już pierwszej młodości [40l/90kg/184cm] próbuję zacząć trening siłowy - dla zdrowia, lepszej sylwetki, poprawy siły [bieżąco uważam, iż mi jej brakuje]. Trenowałem przez 2 m-ce wg tego planu:i jakoś nie widzę rezultatów, może to spowodowało, że straciłem motywacje i od 4 miesięcy nic nie robiłem w tym zakresie.Chciałbym zapytać bardziej doświadczonych kolegów czy:- kompletny trening z hantlami jest dobry na początek [zależy mi na treningu w domu, gdyż mieszkam na wiosce - mam hantle i ekspander], a może jakiś inny plan powinienem wykonywać [przy założeniu wymienionego sprzętu i miejsca];- jak często powinienem ćwiczyć, dodam iż 1x w tygodniu chodzę na sale pograć w kosza lub siatkę oraz 1-2xmiesiąc na basen;- jak wyrobić w sobie motywację [praca pochłania mnie bardzo mocno i przychodząc późnym popołudniem po prostu mi się nie chce]. Z góry dziękuje za pomoc i cenne uwagi, pozdrawiam!
    sk1612, 2011-12-05 22:02:20
    zgłoś
    PLANY TRENINGOWE (do oceny)
    Witam Mam 40l/90kg/184cm próbuję zacząć trening siłowy - dla zdrowia, lepszej sylwetki, poprawy siły [bieżąco uważam, iż mi jej brakuje]. Trenowałem przez 2 m-ce wg tego planu:i jakoś nie widziałem rezultatów, może to spowodowało, że straciłem motywacje i od 4 miesięcy nic nie robiłem w tym zakresie. Obawiam się że może brak techniki był tego powodem + natłok obowiązków + 3 tygodniowa przerwa spowodowana chorobą...Chciałbym więc zapytać bardziej doświadczonych kolegów czy:- jaki trening dla początkującego laika, który chce "pobawić" się w siłownia w domu?- czy kompletny trening z hantlami jest dobry na początek [zależy mi na treningu w domu, gdyż mieszkam na wiosce - mam hantle i ekspander], a może jakiś inny plan powinienem wykonywać [przy założeniu wymienionego sprzętu i miejsca]?- jak często powinienem ćwiczyć, dodam iż 1x w tygodniu chodzę na sale pograć w kosza lub siatkę oraz 1-2xmiesiąc jade na basen?- jak nauczyć się techniki, na co zwracać uwagę na początku?- jak wyrobić w sobie motywację [praca pochłania mnie bardzo mocno i przychodząc późnym popołudniem po prostu mi się nie chce], może w złym terminie zaplanowałem ćwiczenia......Z góry dziękuje za pomoc i cenne uwagi, pozdrawiam!
    sk1612, 2011-12-11 10:18:22
    zgłoś
    KALISTENIKA Trening bez sprzętu - drążek/hantle
    \'Ksin\' napisał(-a):Sam mam 38 lat. Para hantli w zupełności wystarcza po zobaczyć postępy, oczywiście takie gdzie będziesz mógł sobie dokłądać ciężar. Do tego jakiś drążek rozporowy w drzwiach, mata do ćwiczeń i na początek wystarczy. Jak bardzo brakuje na wszystko czasu to jest sporo ćwiczeń co można wykonywać nawet w trakcje oglądania sobie jakiegoś filmu, sam tak robię. Możesz też poszukać sobie jakiś workoutów wtedy ćwiczysz razem z prowadzacym na tv i łatwiej jest wtedy się zmusić by przejść cały zestaw ćwiczeń.Dzięki za informację i ciekawe wskazówki.Tak jak wspominałem , zaczynam swoją przygodę z ćwiczeniami siłowymi w domu, nie słyszałem dotychczas o czymś takim jak "workouty". Proszę więc jeżeli nie sprawi to problemu o podesłanie / dobranie odpowiednich workoutów dla początkującego, który ma zamiar zgubić trochę kilo, nabrać muskulatury i siły? Z góry dziękuje i pozdrawiam sjk
    sk1612, 2011-12-13 20:29:48
    zgłoś
    Szybki trening siłowy - 30min
    Witam Szukam propozycji szbkiego i prostego treningu ok. 30min., obejmującego wszystkie partie mięśniowe. Trening chciałbym realizować w domu [posiadam hantle 2x12 i 2x7,5 oraz ekspander] 2-3x w tygodniu. Zależy mi na poprawie ogólnej sprawności oraz muskulatury. Zależy mi na takim/szybkim treningu bo jestem osobą dość mocno zajętą. Napisałem ten temat bo wielokrotnie w MH czytałem o szybkich treningach - 15min. lub w przerwie na lunch, czy to jest możliwe?Z góry dziękuje za ciekawe propozycje, pozdrawiam sjk
    sk1612, 2012-03-31 19:02:23
    zgłoś
    Panowie nik ni pomoże nowicjuszowi, może ktoś zna albo trenował jakiś szybki a kompletny trenin [domatora]! Proszę również o informacje czy taki trening ma sens dla początkującego?Z góry dziękuje pozdrawiam sjk
    sk1612, 2012-04-05 17:53:16
    zgłoś
    \'Drapieżca\' napisał(-a):I nic więcej ponad wymienione hantle i ekspander nie posiadasz?No niestety mam tylko hantle i ekspander, mam małe mieszkanie więc na nic więcej nie ma miejsca. Odpowiadając na drugie pytanie powiem tak ćwiczyłem może z 3 tygodnie potem mnie choroba rozłożyła i odłożyłem trening na rok. Teraz mam 40 lat , trochę za dużo w pasie a za mało w bicepsie... i muszę /chcę coś z tym zrobić. Proszę wię doświdczonych kolegów z MH o pomoc i dobór programu . Z góry dzięki za każdy ciekawy wpis!!
    sk1612, 2012-04-05 21:14:17
    zgłoś
    Dzięki za ciekawe propozycje, też zastanawiałem się nad jakimś treningiem z hantlami myślałem o:- treningu z marcowego MH str. 22;- treningu ez styczniowego MH str. 96 i 97;- lub treningu ze styczniowego MH str. 98;- oraz ;Co sądzicie o tych treningach, który byłby najlepszy dla nowicjusza w pewnym wieku [41l ] ; pragnącego poprawić ogólną sprawność i siłe oraz nabrać trochę muskularnej sylwetki?Pozdrawiam i z góry dzięki!
    sk1612, 2012-04-10 13:58:56
    zgłoś
    Jaki krem do twarzy i pod oczy 40+
    Nie jestem już pierwszej młodości i zaczeły tu i ówdzie pokazywać mi się pierwsze oznaki "starzenia", szukam więc dobrego kremu do twarzy i pod oczy [stale mam podpuchniente i sine]. Dodatkowo dodam, iż mam cere mieszaną z oznakami sebum [często świecące i tłuste czoło ] i drobnych chrostek [na czole i policzkach oraz szyi]. Dla utrudnienia dopowiem, że jestem alergikiem. Proszę o Wasze doświadczenia w tym temacie oraz info jakich kosmetyków do twarzy używacie.Z góry dzięki, pozdrawiam !
    sk1612, 2012-04-14 18:16:00
    zgłoś
    Jaki krem do twarzy i pod oczy 40+
    \'sjk\' napisał(-a):Nie jestem już pierwszej młodości i zaczeły tu i ówdzie pokazywać mi się pierwsze oznaki "starzenia", szukam więc dobrego kremu do twarzy i pod oczy [stale mam podpuchniente i sine]. Dodatkowo dodam, iż mam cere mieszaną z oznakami sebum [często świecące i tłuste czoło ] i drobnych chrostek [na czole i policzkach oraz szyi]. Dla utrudnienia dopowiem, że jestem alergikiem. Proszę o Wasze doświadczenia w tym temacie oraz info jakich kosmetyków do twarzy używacie.Z góry dzięki, pozdrawiam !Panowie, nie wierze, że nikt z was nie używa tego typu kosmetyków?
    sk1612, 2012-04-25 19:33:00
1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
REKLAMA