REKLAMA

Profil sirnexiss

zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2011: poznaj finalistów!
    Wg mnie także pan Jacek wygląda najlepiej, reszta panów w większości ma bardzo ładnie "pokazane" kaloryfery, ale brakuje "mocy" w rękach i ramionach. Te tricepsy w większości przypadków, aż proszą się o "do pakowanie". Naprawdę panowie, efektowna klata i brzuszek może i przyciągają kobiety, ale dobrze wyglądać chcemy dla siebie i o tym zapominać nam nie wolno, a jeżeli widać ewidentnie nieproporcjonalną budowę to... coś jest chyba nie tak?
    sirnexiss, 2011-07-03 23:32:54
    zgłoś
    Strategia wakacyjnego podrywu
    Niestety, ale ten temat mnie rozbroił na całego.Po pierwsze, kto normalny mówi takie teksty? Każdy z nich jest tandetny.A ten pierwszy ma 27%, ponieważ reszta tekstów jest po prostu żałosna i żadna normalna kobieta na takie coś nie zareauguje.Po drugie. Skąd wzięło się to "kobiety lubią oczytanych facetów"?Czytanie książek jest może i dobre, ale przy kominku, w łóżku czy na werandzie, a nie na plaży...Robienie z siebie "oczytanego" tylko po to by poderwać kobietę jest żałosne, to zwykłe kłamstwo.I po trzecie. Oczywiście specjalnie będę kupował koc w jednolitym kolorze, bo kobieta nie lubi pasków.Ludzie co to za rada? Koc jak koc, wolę kolorowy w paski i misie niż jednolity, przynajmniej jest śmieszny.Na miejscu kobiety, gdybym zobaczył faceta, który siedzi na plaży, na np. brązowym kocu z książką w ręku.A blisko niego jest mnóstwo pięknych kobiet, to wiadomo co bym sobie pomyślał... porażka.Lato to czas relaksu i szaleństwa, to pora roku gdzie wszystko jest kolorowe, a nie jednolite.I dlatego ludzie tak kochają lato, ciepło, kolorowo i o to chodzi. Jest dużo weselej.Chociaż tegoroczne lato nas nie rozpieszcza. Pozdrawiam.
    sirnexiss, 2011-07-25 15:14:55
    zgłoś
    8 strachów głównych faceta
    Punkt drugi do ósmego "stracha". Następnie po uderzeniu czekaj, aż on Cię zabiję. Ten punkt to jakaś kompletna bzdura.Jeżeli ktoś nie potrafi walczyć i do tego jest zwykłym gościem, to jego cios będzie jak draśnięcie pszczoły.Siła ciosu nie zależy od siły ogólnej organizmu, a od techniki jego zadania.80% siły ciosu to technika. 20% to prawdziwa siła. Jeżeli ktoś nie umie walczyć to nic nie zrobi.Jedynie dyplomacja może go uratować, jednakże zawsze można nawet po porażce wyjść z twarzą.W ogóle ten ósmy punkt "jeżeli jesteś zwykłym, nieagresywnym facetem". Ja takim jestem.Od 4 lat trenuję sztuki walki, więc eliminuje to że jestem zwykły i nieagresywny? Bo nie bardzo rozumiem.Trenuję własnie po to, aby móc się obronić. Jeżeli boisz się porażki, to trenuj sztuki walki, proste.
    sirnexiss, 2011-09-22 17:31:32
    zgłoś
    Facet pod obserwacją
    Ten artykuł to samozaprzeczanie sobie. Najpierw pisze coś o tym, że facet musi mieć to "coś", tylko co z tego?Mając dwóch mężczyzn, jeden z nich ma to "coś", a drugi jest bogaty, kobieta i tak wybierze tego drugiego.(chociaż bycie bogatym oznacza posiadanie tego czegoś, w sumie może w artykule jest jakaś mądrość)To co mnie śmieszy w naszym kraju, to to, że kobiety są święcie przekonane, że znają się na modzie. Prawda jest zupełnie inna, kobiety w tym kraju ubierają się tak dziwacznie, że śmiać się chce. Ja, chociaż jestem facetem i nie interesuję się zbytnio modą to wiem więcej o niej niż kobiety. Kobieta ubierze krótką sukienkę, gdzie dół owej sukienki kończy się w połowie jej ud i jest zadowolona. Ma fałszywe przekonanie, że jest piękna. Grube kobiety w Polsce, przez akcje w mediach przestają mieć kompleksy i mamy grube babsko ubrane w mini, no ludzie co to ma być?Jednak nic nie śmieszy mnie tak, jak zachowanie Polskich kobiet na imprezach. To jest taki ubaw, że szok!Wszędzie widzimy kobiety zapatrzone w siebie, które mają o sobie mniemanie tych "najpiękniejszych". Gdzie większość z nich wcale nie jest taka piękna, są przeważnie po prostu całkiem ładne i tylko tyle. Większość uważa, że może mieć każdego.Ja też moge powiedzieć, szukam kobiety która zna się na sporcie, samochodach, ma świetną figurę i potrafi gotować.Tylko po co ktoś kto mi się podoba ma na siłę znać się na sporcie czy samochodach, jeżeli jej to kompletnie nie interesuje?To samo tyczy się mody. Ubieram się w to czym czuje się dobrze i żadna kobieta tego nie zmieni, jeżeli lubię chodzić w koszulce z królem Lwem na klacie to będę w niej chodził.Czasami zastanawiam się, po jaką cholerę kobiety w Polsce tak się stroją na imprezy, kiedy 90% z nich idzie na imprezę, a bawi się z mężczyznami których zna lub czeka aż ten jej "idealny model" się pojawi. Faceci są prości, jeżeli jakaś kobieta jest ładna, bądź po prostu wesoła, to warto ją poznać i warto chwile z nią potańczyć, nie ważne czy potem pójdziemy na randkę, czy da mi swój numer telefonu, ja idąc na imprezę idę się tam bawić i najlepiej z kobietą, bo takie gibanie się na boki z kumplami jest fajne, ale na trybunach stadionu, a nie na imprezie.I ten pierwszy punkty z odstraszaczy... po prostu mnie zmiażdżył i pokazał jakie kobiety są płytkie.1. Jesteś dużo niższy ode mnie (nie czepiałabym się, gdybyś nazywał się Tom Cruise).Bo mężczyzna, przynajmniej ja. Dokonując wyboru, nie patrzy na to, czy kobieta jest sławna czy nie. To jest żałosne.Wiadomo wysoki facet wygląda świetnie, ale takie mówienie, że jak jest sławny to to nie ma znaczenia, jest po prostu żenujące, bo jakie to ma znaczenie? Masz 150 cm, ale jesteś sławny, kocham CIĘ! Paranoja.Podsumowując, niektóre części artykułu są ciekawe i zgodne z prawdą, ale większość jest po prostu głupia, brednie i tyle.
    sirnexiss, 2011-10-27 10:35:25
    zgłoś
    Siły specjalnie szkolone
    Ciekawy artykuł i trening też całkiem fajny.
    sirnexiss, 2012-04-03 14:15:57
    zgłoś
    Siły specjalnie szkolone
    \'SoltyS\' napisał(-a):Trening ten można porównać troszkę do oryginalnego treningu jaki wykonywali ludzie przygotowujący się do zagrania Spartan w filmie ,,300''. Tamten plan wykonywałem,ale kładł on główny nacisk na rzeźbę a szczególnie na rzeźbę brzucha.Ten zaś na siłę i wytrzymałość,ale również na pewno porządnie rzeźbi. Mam zamiar spróbować go wykonywać po planie na masę który teraz wykonuję. Najpierw sprawdzę się bez przygotowania robiąc cały ten test(na pewno żadnych rewelacji nie będzie ) a potem wykonam go po kilku tyg. wykonywania ćwiczeń podanych w artykule. Nie będzie łatwo,ale trzeba próbować Trening 300 to typowy trening na rzeźbę, nie ma tam w zasadzie elementów siłowych. Aktorzy mieli wyglądać, siła była zupełnie inną kwestią. Trening komandosa nie specjalnie rzeźbi człowieka, bardziej rozwija jego siłę. Z resztą to widać po ćwiczeniach, taki zestaw to typowy zestaw na spalanie tkanki i nabieranie siły. Oczywiście każde ćwiczenia, które pozwalają stracić tkankę tłuszczową sprawiają, że mamy wrażenie że nasza rzeźba się poprawia, ale to tylko zmiana wagi i nic więcej.Ogólnie cały trening jest średni, jak dla mnie. Nie ćwiczyłem już od roku, mało się ruszam, niestety brakuje na to czasu. Jednak ten test nie jest specjalnie trudny, jedyny problem to drążek. 20 podciągnięć to już naprawdę spora liczba. Z tym miałem jedyny problem, reszta wygląda przerażająco, ale tak naprawdę nie ma tam nic ponad siły zwykłego człowieka.
    sirnexiss, 2012-04-03 14:17:28
    zgłoś
    Sztuki walki: siła mięśni, siła spokoju
    \'LukaBra\' napisał(-a):A gdzie sie podziały takie sztuki jak Judo i Ju-Jitsu? Czy Muay thai? No chyba, że to już nie są sztuki walki...Muay Thai to sztuka walki agresywnej, uczy obrony i ataku, ale większość elementów jest agresywną formą walki.Judo trudno nazwać sztuką obrony, co prawda parter jest świetny, ale sam w sobie to niepełna sztuka walki.Ju-Jitsu to także nie jest w 100% forma walki defensywnej. W dużym zakresie zawiera techniki agresywne.Wszystkie wymienione tutaj sztuki walki w tym artykule to w większości defensywne style.Karate czy Kung Fu uczy sztuki opanowania, panowania nad ciałem i duchem. Unikania walki.Capoeira to nie sztuka walki, a taniec z elementami akrobatyki.Jedyną sztuką wymienioną, a nieco agresywną jest taekwondo, które na początku miało służyć wojsku.Jednak stało się popularne i zaczęto normalnie ją trenować i obecnie jest to raczej forma walk pokazowych, turniejowych.Aikido to najbardziej defensywna sztuka walki, zupełnie pozbawiona agresywności.Główny cel to obrona własna bez narażania zdrowia napastnika, ciekawa sprawa.
    sirnexiss, 2012-05-21 17:44:49
REKLAMA