[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil shyguy

zgłoś
    Perfumy
    \'reventon\' napisał(-a):Odnośnie perfum to nie mam szczególnie jednego, ulubionego zapachu. W mojej małej kolekcji znajdują się między innymi 'Signature' od Beckhama, s'Oliver oraz Playboy.Co do "Signature" też używam i jest ok, dla małego kontrastu i odmiany zakupiłem (od odwiedzających firmę w której pracuje złodzieji ^^) L' essence de Cerruti i powiem, że świetny zapach - polecam.
    shyguy, 2010-11-25 21:25:59
    zgłoś
    Jak obudzić w niej małego demonka seksu?
    CYTAT(sven @ 26-11-2010, 1:07) Sorry ale mam jakieś dziiiiiiwne myśli :/Kurcze faktycznie tak to można odczytać :/Chodziło o to jakby kumple sugerowali mu taki tylko taki seks z jego kobitą, a nie nakręcali do takiego seksu ze sobą...
    shyguy, 2010-11-26 07:46:28
    zgłoś
    Fajny film wczoraj widzialem...
    \'Brylant\' napisał(-a):Ja ostatnio byłem na "Zanim odejdą wody", twórców kac Vegas-jak dla mnie 7/10, ale raczej średnio polecam jeśli chodzi o wyjście do kina , widziałem lepsze komedie.Ja na tym filmie sie zawiodłem, myślałem, że pójdą dalej w strone humoru z KacVegas ale raczej nie bardzo, tylko ten sam brodacz... Szło sie pośmiać ale ani razu nie stoczyłem sie z fotela ani się nie popłakałem z rechotu... ogólnie sądzę, że za bilety przepłaciłem... bo miałem niedosyt po filmie max 6/10
    shyguy, 2010-11-26 18:49:14
    zgłoś
    Trening dla koszykarza
    treningu Marcina bym Ci nie polecał, no chyba, że grasz na "piątce" albo ew. "czwórce". Co do treningu na wyskok to na inym forum o streecie jest jeden temat będący skarbnicą wiedzy... Grunt to nie przeciążać stawów, grać w odpowiednim obuwiu... A sam trening powinien zależeć od pozycji... "1-ka" powinna być wytrzymała i dynamiczna, aczkolwiek D. Rose, R. Westbrook oraz np J. Wall pokazują ze atletyzm to w niedługim czasie będzie norma.Ogólnie trening to wytrzymałościówka, siła na dolne partie, sporo aerobów i masa plyometryki... Polecam MVP Trening (do ściągnięcia w necie)Pozdro
    shyguy, 2010-11-26 18:55:30
    zgłoś
    \'Brylant\' napisał(-a):No ja identycznie!a notę dałem wyższą od Twojej bo moja ukochana daje temu filmowi wyższą notę więc wypośrodkowałem:)ogólnie średnio śmieszna, częściej idiotyczna komedia Moja Pani była raczej bardziej zawiedziona niż ja... Oglądając na żywo NBA na stacjach z USA widziałem zapowiedzi i były spoko... szkoda, że sam film już nie...
    shyguy, 2010-11-26 18:57:17
    zgłoś
    Moja była zawiedziona filmem, nie towarzystwem :-P Film na nie, a wieczór był na tak... bo kino nie było wypełnione nawet w połowie, a my mielismy miejsca na samym końcu :-p
    shyguy, 2010-11-26 19:18:52
    zgłoś
    Czytelnik na okładkę MH 2011: zaczynamy!
    CYTAT(BernardHopkins @ 30-11-2010, 13:34) zaczynamy:1.Devil napisal ze planuje wystartowac w PRZYSZLEJ edycji (Czyli za rok-tak zrozumialem),a jezeli chce wystartowac w tym roku to mozna zrobic rzezbe w pare miesiecy,masa jest,proporcje sa,do tego poprawa rzezby i bedzie jeszcze lepiej,aczkolwiek juz jest bardzo ok 2.lepsze zdjecie nad jeziorem po kapieli niz słit focia przy lustrze po zrobieniu kupy3.usmiech-usmiechnie sie lekko-zle,usmiechnie sie jak najarany-tez zle,nie usmiechnie sie wogole-tragedia,wiec jak powinien usmiechac sie facet,bo nie kumam?Ja do Twoich słów dodałbym jeszcze, że Devil napisał kiedy foty były robione, 3 miechy temu... to sporo czasu. Więc ode mnie propsy dla gościa, że ma w sobie tyle mobilizacji, chęci i odwagi. Lepszy on niż Autozr#$%Peace
    shyguy, 2010-11-30 12:48:38
    zgłoś
    4flex - opinie
    Ja z tego typu preparatów stosowałem jedynie Joint Therapy od Treca i byłem bardzo sceptyczny po zjedzeniu połowy opakowania. Do czasu jak na boisku do kosza (mokry tartan) skręciłem kostkę (aż coś "chrupnęło"). Zdwojona dawka naprawdę mi pomogła. Polecam na wzmocnienie stawów.
    shyguy, 2010-11-30 15:10:08
    zgłoś
    4flex - opinie
    CYTAT(sven @ 30-11-2010, 17:40) A jesteś pewien że to wpływ tego preparatu? Powiem tak, oprócz tych supli, była też kuracja altacetem, usztywienie oraz przerwa w grze. Czy jestem pewien? Konsultowałem to z dwoma znajomymi, którzy w suplach siedzą od dawna. Jeden z nich w przypadku kontuzji wspomaga się podobnymi suplami(ma szerszy dostęp), a drugi ma sklep "dla koksów" i powiedział, że faktycznie mogło to odegrać znaczącą rolę. Oczywiście mój nabyty sceptycyzm każe nie do końca im wierzyć ale fakt faktem po tygodniu mogłem juz truchtać a po dwóch grać(aczkolwiek z bandażem).Sądzę, że nie bez znaczenia był tez fakt, iż mimo gry od 11 lat niekiedy na sporej intensywności kontuzje kostek mnie ominęły(nie to co kontuzje palców :/)
    shyguy, 2010-11-30 20:04:02
    zgłoś
    Motywująca tapeta ;)
    \'Łukasz\' napisał(-a):coś dla fanów sport+kobiety Ojjjj robi wrażenie
    shyguy, 2010-11-30 20:06:17
1 2 3 ... 81
STRONA 1 z 81
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij