REKLAMA

Profil shaq44

zgłoś
    Biorę się za siebie...
    \'Beloved\' napisał(-a):Życzę powodzenia i gratuluje wyboru rzucania palenia Happy New Year!Jak sobie pomyślę, ile np kasy poszło na papierosy w skali całego 2008 roku... Mógłbym sobie za to spokojnie wykupić urlop gdzieś w ciepłym miejscu...
    shaq44, 2008-12-28 04:44:17
    zgłoś
    Wyzwania na Nowy Rok
    Moje cele:- Schudnąć ok 15 kg- Ukończyć półmaraton pod koniec marca- Ustabilizować zdrową dietę- Rzucić palenie- Efektywniej wypoczywać
    shaq44, 2008-12-28 04:45:50
    zgłoś
    Kurs gotowania
    Ostatnio kupiłem ciekawą i godną polecenia książkę... "Kuchnia Fitness". Bardzo smaczne przepisy opatrzone opisami składników odrzywczych. Polecam.
    shaq44, 2008-12-28 04:47:37
    zgłoś
    Wreszcie!!!
    Do adminów i webowców MH - może by tak RSS stronki? Przydatna rzecz...
    shaq44, 2008-12-28 04:49:02
    zgłoś
    Nie kuś komara
    \'saber\' napisał(-a):Też o czymś takim słyszałem, więc może coś w tym jest.Być może komary lubią bardziej i potrafią wyczuwać konkretne grupy krwi? Poza tym z "atrakcyjnością" dla komara wiąrze się też grubość skóry.
    shaq44, 2008-12-28 04:50:48
    zgłoś
    P.O. prezesa karpia
    Zawsze gdzie sakrum, jest miejsce na profanum :]
    shaq44, 2008-12-28 04:51:55
    zgłoś
    Sztuka kupowania sprzętu elektronicznego
    Także od dawna moje domowe audio to komuter z SB Audigy na pokładzie + starsza wierza Aiwa jako wzmacniacz i głośniki. Wszystko pięknie spięte jack na czincze... Takie rozwiązanie ma jedną wielką zaletę - cała muza pod palcem w jednym miejscu bez konieczności tasowania płytami. Cały zbiór albumów zdigitalizowane w postaci mp3 mało skompresowanych (320 bpm) i pogrupowanych na wykonawców i albumy jako listy odtwarzania. Co do programów to winAmp niekoniecznie, często się wykrzacza i ma średni eq. Lepszy znacznie polski Foobar2000 - zwłaszcza jak ktoś korzysta z przestrzennego systemu głośników. A jak nie to klasyczny Media Player.
    shaq44, 2008-12-28 04:59:32
    zgłoś
    Wyglądać jak Beckham
    \'Esper\' napisał(-a):jego wygląd to kwestia gustu. Ja tam nie mam zastrzeżeń. Co kto lubi:)a za to że się dorobił na reklamach - szacunek. Tylko ta jego żona... takie najsłabsze ogniwo całości...Miłość nie wybiera :]
    shaq44, 2008-12-28 05:00:48
    zgłoś
    Wypompuj awans
    \'saber\' napisał(-a):To nawet nie wiedziałem, więc widać kiepsko się tym chwalą to raz, a dwa to co pisze Esper, ale to też zależy bo jak fajnie się coś poda odbiorcy to nawet brydż może być spoko do oglądania. Zobaczcie chociaż jaki kult zrobiono z pokera, jak wyglądają transmisje i z jaką pompą to jest wszystko robione. Ja grywam zupełnie amatorsko w gronie znajomych ale byłbym w stanie na tym zawiesić oko, a przecież to tylko karty.Transmisje z World Series na Sportklub to na prawdę mistrzostwo - zwłasza komentarz - Mariusz Grzywacz! Koleś ma wiedzę i fajnie to wszystko okrasza swoimi sformuowaniami w stylu - "I na to wszystko big slick na ręku małego Anglika". Wielki szacunek!
    shaq44, 2008-12-28 05:03:40
    zgłoś
    Biorę się za siebie...
    Też obiecuję wrzucić foty przed i po - może uda mi się nawet załapać do klubu bez balastu :} Byłoby fajnie...Bardzo dobry pomysł z robieniem sobie zdjęć. Uskutecznię. Wszystko zaczyna się 1 stycznia 2009, co nie znaczy, że już teraz nie robię tego, co powinienem. Będę czasem wrzucał raporcik z walki
    shaq44, 2008-12-30 22:30:05
1 2 3 ... 16
STRONA 2 z 16
REKLAMA