REKLAMA

Profil shaq44

zgłoś
    Biorę się za siebie...
    Łatwiej mi będzie, jak to będę miał na piśmie!A gdzie, jak gdzie ale najlepiej jak to zamieszczę na forum magazynu, przez który w ogóle wpadłem na taki pomysł...Otóż...Biorę się za siebie! Na poważnie!Zaczynam regularne treningi i kontynuuję bieganie. Do tego rzucam palenie i będę starał się jeść jeszcze zdrowiej. Rzucam sobie sam takie oto noworoczne megawyzwanie! 2009 rok ma być moim rokiem - zgodnie z tytułem na froncie najnowszego MH!Żeby pozostało w aktach. Mam 25 lat i ważę 110 kg przy 184 cm wzrostu. Nie jestem gruby, raczej zbity i ogólnie misiowaty. Nie mam dużej opony - waga na szczęście rozkłada mi się w miarę równomiernie, co nie znaczy, że nie jestem otyły. Z racji tego, ze 2 lata temu złapałem bakcyla biegania i jestem w stanie przebiec na jednym treningu nawet 12 km - bieganie będzie podstawą moich aerobów - 3/4 razy na tydzień. Do tego 3 razy w tygodniu siłka i może jakiś basenik, jak praca i życie pozwoli.Oto obiecałem i proszę mnie rozliczać z mojej obietnicy na bieżąco :]Obym do wakacji mógł wstąpić do klubu bez balastu!Niżej podpisany,JAPS. Dzięki MH za stronkę, forum i w ogóle za motywację i wskazanie drogi do naszych celów!
    shaq44, 2008-12-25 22:00:43
    zgłoś
    Biorę się za siebie...
    \'Esper\' napisał(-a):do boju zią!!!Dzięki! Trzymaj kciuki
    shaq44, 2008-12-25 22:48:06
    zgłoś
    Wypompuj awans
    Powiedzenie, że Korzeniowski jest dobrym managerem jest delikatnie mówiąc przesadą. W koncu, czy ktoś oglądał ostatnio "porządny" sport w TVP? Radzi sobie, niesiony sławą i wielkim - należnym mu za medale i wiele lat pracy nad sobą - szacunkiem...A jak Małysz skończy skakać, chyba że zdarzy się jakiś cud, to moda na oglądanie skoków przeminie... I znów oglądać je będą tylko zapaleńcy na kanałach sportowych w godzinach nocnych lub superporannych...Sportowiec może stać się managerem tak samo jak żołnierzem, malarzem czy poskramiaczem lwów. Wystarczy pomysł na siebie i tyle. Ale nie o tym materiał... Cechy sportowe - chęć rywalizacji, praca nad sobą, upór, umiejętność porażek i ciężkiej pracy - oto cechy, które dadzą nam sukces w każdej pracy...
    shaq44, 2008-12-25 23:55:34
    zgłoś
    Biorę się za siebie...
    W sumie racja... Choć funkcję trenera - motywatora może pełnić też kolega z którym chodzi się na treningi. Dodatkowo motywująco wówczas działa rywalizacja...
    shaq44, 2008-12-26 19:38:56
    zgłoś
    Wreszcie!!!
    \'M4rc1n\' napisał(-a):Witam pod koniec tego a u progu tego Nowego Roku i chce powiedziec glosno i wyraznie :Nareszcie mamy nowa i nareszcie dobrą strone MH !!!!Z pozdrowieniami stały czytelnik z WłocławkaM4rc1nbrawo !!!Podpisuję się pod powyższym!
    shaq44, 2008-12-26 19:39:47
    zgłoś
    Wyglądać jak Beckham
    \'Mens napisał(-a):David Beckham jest członkiem drużyny. Ale kiedy zdejmuje koszulkę reprezentacji Anglii (albo LA Galaxy), zaczyna grać solo. Najbardziej stylowy towar eksportowy Wielkiej Brytanii pokazuje, jak stworzyć własny styl.Historia tego faceta jest bardzo inspirująca. Ale wygląd już nie za bardzo... Owszem jego fryzury kreują trendy, ale ubiór już niekoniecznie...
    shaq44, 2008-12-26 19:45:34
    zgłoś
    Mistrz rozgrywki
    Przyjemnie... Przyjemnie...
    shaq44, 2008-12-26 19:47:46
    zgłoś
    Wypompuj awans
    \'saber\' napisał(-a):Chociażby "Gwiazdy tańczą na lodzie"! A to mnie akurat wcale nie dziwi. Normalna sprawa, jak jest gdzieś "swój" i ten "swój" liczy się w całej stawce to żeby to było bieganie z motyką po bagnie to i tak dużo ludzi będzie chciało mieć możliwość obejrzenia. Wystarczy spojrzeć na Kubicę. Tych, którzy interesują się f1 bo są pasjonatami takich motoryzacyjnych zabawek, jest niewspółmiernie mniej od ludzi, którzy zainteresowali się i śledzą bo jest tam Polak. Zresztą sam się do nich zaliczam, do tych drugich oczywiście.No nie do końca... Polska jest np potęgą w akrobatyce lotniczej, a tego nikt nie ogląda... Tak samo w brydżu...
    shaq44, 2008-12-27 04:37:54
    zgłoś
    Biorę się za siebie...
    To też 3mam kiuki za Ciebie!W moim przypadku wszystko rozbija się o czas... Praca nie pozwala mi na ustalenie schematu i regularnych pór treningów...A przy okazji... Gdyby nie bieganie, już dawno oszalałbym... Nie ma jak odstresować się po pracy godzinką biegania z dobrą muzyką na uszach...
    shaq44, 2008-12-27 04:41:11
    zgłoś
    Wreszcie!!!
    To teraz wiedza z polskiego MH i amerykańskiego Runner's World niechaj spływa do nas pełnym strumieniem...
    shaq44, 2008-12-27 04:42:44
1 2 3 ... 16
STRONA 1 z 16
REKLAMA