[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

Profil sexyman

zgłoś
    Czy mężczyzna powinien się depilować?
    Moim zdaniem depilacja jest bardzo przydatna u mężczyzn. Myślę też, że utrzymanie czystości osobistej ciała jest wtedy bardziej łatwe. Naturalne jest przecież, że pocimy się przy wysiłku albo kiedy jest gorąco. Włosy usuniete pod pachami sprawiają, że mniej się pocimy, a nawet kiedy już jest to nieuniknione, to zapach potu jest mniej ostry. Od pewnego czasu golę także okolice "naszego przyrodzenia" bądź jak to barwniej określają niektóre kobiety "naszej tajnej broni". Niektórzy myślą jednak, że depilacja ciała przez faceta to pomyłka. A co myślą o tym faceci, czyli my?
    sexyman, 2009-07-14 17:44:12
    zgłoś
    Biżuteria, dodatki, gadżety dla faceta
    Jakie gadżety, biżuterię i dodatki nosi prawdziwy facet? Co jest "wieśniackie" a co trendy? Gdzie mężczyzna ma je nosić?
    sexyman, 2009-07-14 17:50:57
    zgłoś
    Jakich kosmetyków używacie?
    Golę się maszynką elektryczną na sucho, jedynie po goleniu krem do pielęgnacji twarzy dla mężczyzn NIVEA for MEN. Nigdy nie rozstaję się z dezodorantem NIVEA for MEN oraz antyperspirantem pod pachy (w kulce) REXONA. Do tego żel do włosów, perfumy zapachowe Adidas`a i szampon Adidas Sport.
    sexyman, 2009-07-14 17:57:39
    zgłoś
    Czy mężczyzna powinien się depilować?
    O tym przecież warto rozmawiać!
    sexyman, 2009-07-14 18:18:48
    zgłoś
    Golarka
    Polecam elektryczne golarki firmy Braun. Bardzo dobra jakość.
    sexyman, 2009-07-14 18:19:55
    zgłoś
    Wasz styl ubioru
    Marki wcale nie są najważniejsze. Czasem jest coś odjazdowaego a mniej znanej firmy. Ufam jednak firmom typu NIKE, REEBOK, ADIDAS. Ostatnio kupiłem sobie japonki z Adidasa i są super, bardzo fajne, a cena dobra, ok. 90 zl. Buty pełne kupuje raczej z Reebok`a albo Adidas`a. Często chodzę w dżinsach (jeans`ach :- ) prostych, bo nie lubie zwężanych albo roz. W szafie mam tez wiele koszul, które teraz są w modzie, tylko prasowanie mnie dobija. Nie noszę sandałów, a jak juz wspomniałem japonki, "adidasy"... Skarpetki krótkie, niepełne, do kostek z firmy Umbro. Majtki, slipy z firmy Jeep, dostępnej w Wielkiej Brytanii.
    sexyman, 2009-07-14 18:28:03
    zgłoś
    Wasz styl ubioru
    CYTAT(damios @ Jun 24 2009, 13:10 PM) A do tego dziwne rozmiarówki. Np. spodnie tylko 34, 36, 38, co powoduje, że 34 są na mnie za krótkie a 36 za duże w pasie.Dlatego jeśli chodzi o spodnie preferuje levi`sLevi`sy dobre, nawet bardzo dobre, tez polecamfajne są czasem z BigStar`a
    sexyman, 2009-07-14 18:30:20
    zgłoś
    Ja noszę krzyzyk na łańcuszku i opaskę na rękę z małych drewnianych elementów. Nic więcej. Nie pasują mi u faceta kolczyki w nosie, uszach... nigdzie!Wiadomo, ze do stroju oficjalnego są inne zasady niż do zwyklego, na spacer.
    sexyman, 2009-07-15 10:48:57
    zgłoś
    W lipcowo-sierpniowym numerze MH pisze o przesadach u facetów. Dla mnie jednak czasem sie sprawdzaja, jednak nie wierze w nie jakos szczególnie. Racja, ze dresy i tzw sportowcy noszą ciężki złom, ale to w nadmiarze jest mało smaczne. Jak ktos juz wspomnial trzeba mieć wyczucie.
    sexyman, 2009-07-15 13:08:30
    zgłoś
    Pieczywo
    jem tylko pieczywo pełnoziarniste, poleca je wiele gazet dla nas i lekarze także
    sexyman, 2009-07-15 13:10:48
1 2 3
STRONA 1 z 3
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij